приспиване на ръце

  • 2 011
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 092
И дъщеря ми заспиваше така и то сучейки , съвсем отскоро  вече като и се доспи идва до мене ляга , гушва се и заспива -е не винаги става бързо , лесно и безпроблемно , но търпение му е майката. 
Нищо не съм правила насила и съм се съобразявала винаги с детето си и когато се почувства готово то го показа.
PEPANP наистина си "случила" на кротки деца  Wink
ev4o виж теб те разбирам много по-добре.Кураж миличка! Peace

# 31
  • Мнения: 565
Понякога и аз я приспивам на ръце, но само докато се унесе и успокои. В повечето случай заспива сама в кошарата или я гушкам при мен на спалнята. Понякога заспива и в столчето за кола като я полюляме. Според мен е много важно детето да е спокойно преди да заспи. Аз я взимам само когато е неспокойна и хленчи.

# 32
  • Мнения: 206
Здравейте.И при нас беше така един ден много ми дотежа и легнах с нея на спалнята и тя  просто  си заспа до мен но не съм я насилвала.
Същото е и при нас сега само така се приспиваме. Лягаме двамата на спалнята свива се до мен погалва ме по лицето и след минута-две (понякога се случва и по-дълго) е заспал после го местя в кошарата ,ако го оставя сам в кошарата се изправя и протяга ръце към мен.

# 33
  • Мнения: 593
И ние до скоро се приспивахме така, не ми пречеше докато не получих радикулит и един ден останах буквално като сгъната на две. После седмица на леглото, инжекции и като нямах възможност повече да го нося на ръце се научи постепенно да заспива на нашето легло гушкайки го,    и така......

# 34
  • Мнения: 1 183
Никога не сме се приспивали на ръце,още от новородена си заспива сама в кошарата,не знам може би ми е по кротко детето  Thinking

# 35
  • Мнения: 8 999
Заспиваха в ръцете ми само докато ги кърмех /в първите 2-3 месеца/ - просто не удържаха будни до края на храненето и проспиваха и уригването. Но като станаха на 4-5 месеца вече не заспиваха ядейки, а когато им дойде времето за сън си ги слагах по леглата и те се приспиваха сами. Не съм си правила това зло да разнасям деца, за да спят. Мисля,че това е много лош  навик.

# 36
  • Мнения: 484
Привет на всички мамита,за първи път пиша,но отдавна сте част от ежедневието ми.И при нас приспиването е само на ръце,но трябва и да суче,вече е на 10 месеца,но без кърма незаспива,пробвала съм да го приспивам с вода ,сок ,въобще не иска да ги пие,някой път заспива с бибероната,но да е на ръце

Общи условия

Активация на акаунт