моят дребчо не стои -постоянно се върти

  • 1 193
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 423
Имам такъв проблем. И с двамата. Каката все още прави номера и се инати и не иска да се съблича или облича. Но сега е малко по-лесно, защото вече разбира и някак си номера с убеждаване, смяна на дрешката и ако щете заплаха и ултиматум, минава. Обаче като по-малка беше същинско мъчение, и за нея, и за мен. Първо събличането - мнооого трудно, но за сметка на това обличането беше почти невъзможно. Аз обувам едното краче напр. и докато обуя и другото, първото е вече събуто, връщам се пак да го обувам - тя събуе второто и т.н. и т.н. И това съпроводено от истеричен рев обикновено. Направо лудвах.
Сега е ред на малкия да мине през този период, ако въобще може да се нарече период при нас. Още не е дал всичко от себе си в "схватката" (наречена преобличане), но вече започна да се съпротивлява.

# 16
  • Мнения: 1 479
Баткото ми ревеше и се дьрпаше,а малкото сега ми се отскубва от рьцете и започва да тича.Това ми е едно от неприятните задьлжения.

# 17
  • Мнения: 28
При нас спасението е да му дам някой интересен предмет да си играе с него. Но и така не изтърпява до края и се обличаме в движение Hug Добре че спалнята е голяма и поне успявам да го задържа на нея Laughing

Общи условия

Активация на акаунт