Рицарки на Бялото кантарче 09.12.2007 – 16.12.2007

  • 18 113
  • 689
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 768
Диче, как е малката?

# 16
  • Мнения: 2 492
Това с теста не беше планирано , даже аз се притесних , че ето сега ще изкарам малко и после ще ме коментират .
А аз заковах 132 и просто всички гледаха , като треснати плюс моя милост .
Аз не се имам за много интелигентна , в смисъл знам , че поназнайвам туй , онуй и толкова .
Оплаках се , повече няма да се жалвам с подробности , защото ме четат сто човека и е досадно .
 

# 17
  • Мнения: 12
 smile3525Здравейте! Надявам се, че нямате нищо против да се включа във вашата тема. Значи аз имам голям проблем с килограмите. Ама много голям! По време на бременността  preggoкачих ужасно много килограми и вече 1 г. и 7 м. се опитвам да ги сваля, ама без резултат. От няколко дни сам решила твърдо да се захващам със себе си и започвам диета в комбинация с продуктите на Хербалайф. Страх ме е обаче да не си дам парите на вятъра и ви моля ако някой познава тези продукти нека да сподели мнението си с мен

# 18
  • Мнения: 5 873
вижте моя Убавец кви ги е вършил в Силистра. ooooh!
http://cp-bg.org/snimki/gallery/albums/userpics/10036/normal_DSC07821.JPG


лека нощ на всички. Hug

# 19
  • Мнения: 13 768
Екстремист е човекът ти Laughing
Ванче, това Лясковец ли е?

Lili.geri, добре дошла! За Хербалайф нямам преки впечатления. Преди десетина години беше голям хит, после имаше доста разочаровани и отлив от тях. Защо не опиташ с някоя от многобройните диети тук?

# 20
  • Мнения: 5 873
Екстремист е човекът ти Laughing
Ванче, това Лясковец ли е?

не ,това е в Силистра. Laughing
мен ме е страх само да гледам... Shocked

# 21
  • Мнения: 13 768
Ми не гледай Laughing
Ама като ти протече покривът, майсторът е под ръка Party

# 22
  • Мнения: 2 492
smile3525Здравейте! Надявам се, че нямате нищо против да се включа във вашата тема. Значи аз имам голям проблем с килограмите. Ама много голям! По време на бременността  preggoкачих ужасно много килограми и вече 1 г. и 7 м. се опитвам да ги сваля, ама без резултат. От няколко дни сам решила твърдо да се захващам със себе си и започвам диета в комбинация с продуктите на Хербалайф. Страх ме е обаче да не си дам парите на вятъра и ви моля ако някой познава тези продукти нека да сподели мнението си с мен

С тях свалих около 15 кг преди години , друг е въпроса , че то и без тях при този режим щях да си ги сваля .
Все пак се заместват две от храненията с шейк , а едното разрешено хранене ми пишеш да е до 600 кал .  Simple Smile
Не си давай парите за глупости ... трябва си воля , само тя помага .

# 23
  • Мнения: 5 873

Ама като ти протече покривът, майсторът е под ръка Party

охо! Crossing Armsсамо дето не мога да се вредя. иначе съм първа в списъка на чакащите... hahaha

# 24
  • Мнения: 2 956
Пиле имаше пак температура не много. Свалихме я. Незнам. Точно това ме притеснява. Иначе не е зле на пръв поглед. Жизнена  е,ама тя си е така и на 38,5. Утре ще я водя пак при пишман-докторицата ни и ще видим  Rolling Eyes

Опс..добре дошла на лили.гери   bouquet А за Хербалайф нищо не мога да кажа. Само това,че можеш да успееш и без медикаменти разни.  Peace

# 25
  • Мнения: 5 873
Диче,дано не е нещо сериозно с Вики. Hug


ако сте гледали скоро новини,съобщиха,че в Силистра падат мраморни плочи от една висока сграда.мъжО ходи да събаря.терминатор нещо ша доди... Laughing

# 26
  • Мнения: 13 768
Ванче, нали знаеш, казват, че на обущарите децата боси ходели Joy

Диче, заведи я на преглед, разбира се. За да си спокойна. И повече чайчета, плодове, витамини. Кофти е сезонът, сега повече се боледува.

Лили, колко килограма искаш да свалиш? какви храни предпочиташ? Ако обичаш месо, мляко и яйца, веднага те пращаме при дюканките. Там килограмите си ги люпят като семки Laughing

Май и аз ще ви напускам. Стига толкова форум за днес. Отивам за духовна храна -ТВ ooooh!

# 27
  • Мнения: 5 873
Ванче, нали знаеш, казват, че на обущарите децата боси ходели Joy


аха,точно.да не ти влиза майстор в къщата-хахаха-от нашта майстора не е излизал...представяй си.


Лили, колко килограма искаш да свалиш? какви храни предпочиташ? Ако обичаш месо, мляко и яйца, веднага те пращаме при дюканките. Там килограмите си ги отлюспват като семки Laughing

бре! Shockedкато каза семки,наш ли как ми се доядоха.  hahaha Crazy не съм яла таквоз чудо от бая време... Crazy

# 28
  • Мнения: 13 768
Че те семките полезни, бе Wink Хората на салата си ги слагат, в хлябове ги пекат.
Отдавна се каня да си направя хляб от ръжено брашно и грахам + всякакви семки в него - тиквени, слънчогледови, ленени и сусам. Може и малко ядки да набутам - овесени, ечемичени. Ама все виках, ще си купя пекарна и с нея. Сега нещо взех да размислям. Че аз само хляб ще ям с тази домашна пекарна. Така че от пекарната може и да се откажа, но нищо не ми пречи да опитам горния бъркоч и в обикновената фурна, нали newsm78

# 29
  • Мнения: 5 873
Така че от пекарната може и да се откажа, но нищо не ми пречи да опитам горния бъркоч и в обикновената фурна, нали newsm78

 smile3521

Общи условия

Активация на акаунт