плодови пюрета на Ганчев

  • 3 171
  • 43
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 206
много киселеят,но пък са евтини Peace
Какво значение има дали са евтини newsm78. За мен цената никога не е имала значение ,когато се отнася за храната на бебчо ,никога не съм гледала цената ,а съдържанието не бива да се правят компромиси с качеството на храната. Дори и човек да е ограничен финансово пак не бива, просто се лишаваш от някоя глезотийка ,като ходене по модни и скъпи заведения или поредната безумна модна блузка в цвят лилав. От както получавам по 180лв. майчинство реорганизирах бюджета ,клъцнак от тук от там, но от качеството на храната никога и  не бих купила пюре със съмнително качество в случая плодово на Ганчев.

# 31
  • Мнения: 15 379
много киселеят,но пък са евтини Peace
Какво значение има дали са евтини newsm78. За мен цената никога не е имала значение ,когато се отнася за храната на бебчо ,никога не съм гледала цената ,а съдържанието не бива да се правят компромиси с качеството на храната. Дори и човек да е ограничен финансово пак не бива, просто се лишаваш от някоя глезотийка ,като ходене по модни и скъпи заведения или поредната безумна модна блузка в цвят лилав. От както получавам по 180лв. майчинство реорганизирах бюджета ,клъцнак от тук от там, но от качеството на храната никога и  не бих купила пюре със съмнително качество в случая плодово на Ганчев.
Подкрепям напълно Peace
Аз на моето дете няма да дам подобно нещо, когато започнем да се захранваме Naughty От дрешка ще спестя, от някоя и друга глезня, но манджата за бебчо ще е възможно най-добрата!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 124
Давам ганчев ,хип нестле нямаме проблем

# 33
  • Мнения: 408
много киселеят,но пък са евтини Peace


Aми те и на ам-ам са евтини ако не се Лъжа и по евтини и от на Ганчев,но са отвратителни .те даже не приличат на пюре а на нектар! Sick

# 34
  • Мнения: 745
Мили Мамчета не бих дала на детето си пюре бъкано със захар!!!а вие?дали е полезно? #Crazy

# 35
  • Мнения: 814
На етикета си пише кои имат глутен

# 36
  • Мнения: 24 467
Ако има глутен- най- вероятно ще го пише и можеш да избереш такова, което няма. На мен друго не ми харесва в тези пюрета- много са сладки и детето привиква насила към сладкия вкус, което е нещо изключително вредно след това и създава лоши хранителни навици. С второто си дете предпочетох марки, които не съдържат захар /каши и пюрета/ и сол /месни и зеленчукови пюрета/. Сега детето ми се храни с всичко, което му предложа, без да е нужно да подслаждам /подсолявам/ допълнително.

# 37
  • Мнения: 4 546
аз също смятам да не давам Ганчев. засега съм накупила Хип и Гербер.
въпреки това , обаче, мисля, че малко се спекулира с качеството на вносните прета, едва ли не са най-полезното и чисто нещо на света. не може едно нещо, което има срок на годност 2 години да няма някаква химия вътре. освен това, обърнете внимание, че на пюретата хип, точно там, където пише "без оцветители" и "без консерванти" има звездичка, която по-долу е обозначена със - съгласно разпоредите . това за мен не е много ясно какво точно означава - че разпоредбите са да няма такива неща в пюретата или, че разпоредбите разрешават наличието на определени оцветители и консерванти.  Thinking
на пюретата на гербер не знам езика, който е на оригиналния етикет, но като гледам - също има звездички на някой редове  Thinking

# 38
  • Мнения: 5 940
На мен лично вече ми писна да участвам в спорове за пюрета, попари, кисело мляко, вода и т.н. Да храни всеки с каквото иска детето си, ако иска да му дава вафла за закуска, шоколад за обед и за вечеря кроасан и чипс. Безсмислено е. Ясно е кои пюрета са по-хубави, просто ги опитайте и ще разберете. Най-хубавите, обаче, са домашните. Въпросът е човек да надвие мързела си и да почне да прави.

# 39
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
..... не може едно нещо, което има срок на годност 2 години да няма някаква химия вътре.

Може, можееее....имаме компоти от майка на повече години и нищо им няма  Mr. Green

Ганчев смятам да го отбягвам, по-добре е домашното, ако не мога да купувам по-скъпото.

А на друг направило ли му е впечатление, че на Ганчев всички пюрета са с еднакъв цвят? newsm78

# 40
  • Мнения: 5 940
Те не само са с един цвят, но с един и същи вкус.

# 41
  • Мнения: 24 467
Нещо като "хапче № 20"  Laughing?

# 42
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Модифицирано нишесте означава,че е такова защото е пригодено за децата.В него няма глутен.На всички пюрета пише дали съдържат глутен или не.Ако си ги правиш вкъщи и целиш разнообразие мисля,че от време на време може да си купуваш някое готово.Моето дете не искаше и да вкуси тези пюрета,но това е все пак въпрос на вкус.

# 43
  • Мнения: 4 546
..... не може едно нещо, което има срок на годност 2 години да няма някаква химия вътре.

Може, можееее....имаме компоти от майка на повече години и нищо им няма  Mr. Green

не се бях замисляла  newsm78 все пак не ми се вярва съвсем да нямат химия.

Те не само са с един цвят, но с един и същи вкус.

не че съм ги опитвала - но едва ли. ако беше така, бебетата нямаше да имат предпочитания към един или друг вид от марката.

Общи условия

Активация на акаунт