Нищо, че е момиче.....

  • 6 889
  • 105
  •   1
Отговори
# 60
  • ТАМ КЪДЕТО ИМА ВОДИЧКА
  • Мнения: 82
ТОЛКОВА ИСКАХ ДА Е МОМИЧЕ,ЧЕ СИ ЧУВСТВАХ ВИНОВНА. НА ВИДЕО ЗОНА ТО ТАКА И НЕ СЕ ПОКАЗА /или доктора не каза -не знам / но желанието ми се сбъдна и си имам хулиганка =на две момчета .
Постоянно ми обясняваха ,че както ми е корема няма начин да не е момче. Абе кво да кажа - важното е да е живо и здраво

# 61
  • Мнения: 3 094
Сигуро тогава ще я обвинят, че е произвела някакви химикали, с които нарочно е забавила мъжките сперматозоиди или че не може да ги подкрепя и подсилва.  Joy

 Grinning..Всъщност се смята, че ставало като се ядяли оипределети храни, които променяли киселинността на влагалището и матката.......така че в ориенталско-балканско-еснафски  ширини всякакви обвинения са възможни като че ли - дано поне въпросната зълва не е толкова начетена, та да е чувала за такива работи. Mr. Green

# 62
Край свърши се света като ти е казала това!!!!! Това е само един цитат изваден от контекста. Сега какво очакваш да чуеш, ооооо да сещам се: "Зълвите са ужасни, те постоянно се месят в живота ни и само тормозят семействата на братята си".  Вместо да се радваш на детето си, ти си  тръгнала да се занимаваш с хорските приказки  Rolling Eyes
Да е живо и здраво детенцето  Peace

# 63
  • Мнения: X
Голяма работа, кажи и, че поне ще си сигурна, че внуците са си твои  Mr. Green

# 64
  • Мнения: 118
След първия преглед на видеозон се обадих на свекърва ми да я "зарадвам" с новината, че чакаме момиченце, защото тя има 2 сина. Отговорът беше - "Е нищо де"  Shocked А моята реакция - "Обаждам се, за да ти се похваля, а не да се оплаквам"  Laughing
Няма за какво да се впрягаш на такива простотии, приеми го от смешната страна

# 65
  • Мнения: 337
На мен всички казваха, че ще е момче - от амниоцентезата - 100% момиче!!! Така съм се радвала! Баща й като разбряа беше толкова щастлив и той. Радвай се на малката звезда и й тегли една на тая зълва!
П.С. Какво е зълва? На кой каква се пада?

# 66
  • Мнения: 1 317
Зълва е на брат й жена му, май  Rolling Eyes

А по въпроса, моята свекърва, като се разбра, че зълва ми Simple Smile ще си имат второ момиченце все казваше - "ееех, ами сега, няма кой да продължи фамилията като не е момче"!
Луда работа  Crazy

# 67
  • Мнения: 337
Простотията ходи по хората....Аз имах големи притеснения, че няма да мога да имам дете, това е най-хубавия подарък!

тайно се надявам второ дете, ако имам, пак да е момиче  Blush

# 68
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Понеже баща ми е първи син от 4 деца и съответно аз съм първо внуче, дядо ми като съм се родила и отишли да видят какво е щом разбрал че съм момиче се обърнал и си заминал като зарязал там баща ми, баба ми и чичовците ми. Толкова е бил разочарован че първото му внуче е момиче.
До ден днешен съм му толкова легнала на сърцето че се разтапя само като ме види. Така му се бях качила на главата че нищо не можеше да ми откаже. След мен има 5-ма внуци и още две внучки като 3 -ма от внуците му носят името, но аз съм му любимката.
Така че  такова изказване в мен предизвиква само снисходителна усмивка. Щом поседи малко с детето тази зълва няма да иска да се чуе за момче - повярвай ми.

# 69
  • Мнения: 1 172
Зълва е на брат й жена му, май  Rolling Eyes


Зълва се пада сестрата на мъжа.

Ако имаме брат А и сестра Б. И А е женен за някоя си В, то тогава Б е зълва на В.

# 70
  • Мнения: 1 317
А на двама братя женитe как се казват?  Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 12 дек 2007, 19:21 от eleonor@

# 71
  • София
  • Мнения: 62 595
А на двама братя женита как се казват?  Rolling Eyes

Май бяха етърви

# 72
  • Мнения: 804
Зълва е на брат й жена му, май  Rolling Eyes

А по въпроса, моята свекърва, като се разбра, че зълва ми Simple Smile ще си имат второ момиченце все казваше - "ееех, ами сега, няма кой да продължи фамилията като не е момче"!
Луда работа  Crazy
Ами тя , зълвата де, по никакъв начин не може да продължи фамилията на семейството на свекърва ти.
Нещо май не разбрах ама фамилното име е по линия на сина , а не на дъщерята.
Е обърках се , много кукжовци, много нещо!

# 73
  • софия
  • Мнения: 636
тази жена не е добре. Гледай си детето и му се радвай. Имам момиче, живот и здраве ще имаме още две. Няма по-щастлив татко от нашия!

# 74
  • София
  • Мнения: 830
Зълва е на брат й жена му, май  Rolling Eyes Не, тази и е снаха.
Зълва се пада сестрата на мъжа. Да
На двама братя жените са етърви.
На две сестри мъжете са баджанаци.

Общи условия

Активация на акаунт