56: Advent, Advent, die zweite Kerze brennt. Wann kommst du Mark/David?

  • 13 271
  • 307
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 369
Странно как си успяла да се объркаш така, Весито. "Мис" си е мис, женски пол (и огледалото на Венера го има срещу "пол"). А "Лутър" е фамилия, точно както германските "Obermeier", "Scherer", usw.  Laughing

Дай линк към темата за Риен, моля. Пак наздраве за Марк и лека нощ!  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 584
Риен, честито! Да ви е жив и здрав и много да ви радва!

# 47
  • Мнения: 1 768
Ето темата,в която можете да честитите на Риен и малкия Марк.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=249907.0

# 48
  • Мнения: 4 138
честито на риенски за марк.
момичета, в мюнхен сме си вече. най-накрая се дотътрихме. жив и здрав да е грами, че дойде специално да ни вземе от бг и ни докара живи и здрави до вкъщи, заедно с един тон багаж. страхотен приятел и човек, ше да ви кажа. в следващия си живот ще се омъжа за него.

луретовицейййййййййй, да си избръснеш мустаците. виж как шашкаш весито. оставям ти на лични тюлюфоня си, да се мелдваш, че утре отиваме към 18 на толвудя.

най-после сме си вкъщи. по улиците ходят дружелюбни хора, които се усмихват. правят ти път като си с количка и можеш да се движиш без да те е шубе,че някой ще те премачка с огромен джип. не дъни чалга, чистичко е.

лошото е, че сърцето ми се къса надве. половината остана в българия. при децата от домовете.....успокоявам се с това, че оттук ще съм им по-полезна. абе не е лесно да си бездомник, ама аз ще го приема позитивно. не е лесно да имаш два дома.

# 49
  • Мнения: 461
Мате, добре си се завърнала!

# 50
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076
Риен, да ти е жив и здрав сина Hug и дано е кротко бебе Hug

Мата, наздраве с глювайн по случай замюнхването ти Party

# 51
  • Мнения: 1 817
Риенски, честито!   bouquet Най-накрая ни послуша и изпълните наставленията на Татяна  Laughing ...

Косматке, радвам се да те видя пак у немско! Hug Имате ли си сняг на маркта
в мюних  Wink ?

Абе хора къде е Чико?  newsm78

# 52
  • Мнения: 7 605
4естит син, риен, жив и zдрав да е и много да ви радва   bouquet

Сърфи, аz май се обърках, имах предвид Мистик и гърнето (zа Мойzана раzбира се).

Риен, както ти писах се zарадвах на карти4ката, но ми е интересно кой ти е дал адреса ми, но ти явно не искаШ да ми кажеШ, zа това съм принудена да го каzвам тук.

Умолявам теzи (а те се броят на пръсти), които ми zнаят адреса и други данни, да не ги дават на други хора беz моето съгласие. Благодаря.

# 53
  • Мнения: 1 178
Браво риен  Hug  Добре дошъл на Марк, да расте zдрав и силен.
А как е риен и колко кг. е юнака?

# 54
  • Мнения: 1 768
Браво риен  Hug  Добре дошъл на Марк, да расте zдрав и силен.
А как е риен и колко кг. е юнака?

Всичко е ок.В темата zа Марк пише колко е дълъг и колко тежи.

Татяна,а иначе и аЗ съм ти имала адреса.Сега се раЗрових и видях,че е в стария ми бележник. ShockedНо споко,няма да пращам писма.И на гости няма да идвам.  Grinning

Аz така се  иЗненадах миналата година с една картичка.Прати ми я Вечерница zа раждането на Мики.Много се zарадвах тогава,но така и не раzбрах,от къде ми е намерила адреса. Party

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 23:08 от Vessito

# 55
  • Мнения: 517
Теди, добре дошла! Като гледам с теб по едно и също време ще раждаме Wink


Броите ме и мен във вашия отбор. Майската реколта сте е впечатляваста в този форум...  Laughing

# 56
  • Мнения: 11 314
Веси, на мен едно птиченце ми каза адреса ти Wink
Татяна, дори и да го имам (жалко, че го нямам - човек една изненада не може да ти прати Laughing), първо ще питам, пък после ще раздавам.
Мата, добре си дошла обратно! Успокой се сега, наслади се на глювайн и събери нови сили за революции! Hug
На Риен пожелавам сина и да е такъв кротан като моя Peace

# 57
  • Мнения: 1 655
И тук да честитя на Риенски!
Марк Да е послушно и кротко дете!
Е сега вече Мая ще е много щастлива ще има с кого да си  играе!Като  е видяла бебето е искала да си го вземат в къщи!Като я изпишат ще разказва!сигурно ще я изпишат в сряда!

Момичета много ви са готини темите!Има някакъв позитивизъм и много ми харесва да ви чета!Не мога да се включвам много но с удоволствие ви посещавам когато имам време!
Имам много хубави спомени от Германия !
Лек ден!  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 567
Ухаа, знаех си, че след ските ме чака хубавата новина!Честито, Риен! Да е жив и здрав! И всички около теб да помагат. Wink

# 59
  • Мнения: 3 880
Честито на мама Риен и на цялото семейство  bouquet
Марк да расте здрав и обичан и да радва мама и тати Simple Smile


Добро утро Simple Smile
Малеее, тук е голям студ... ама защо няма сняг ....

Общи условия

Активация на акаунт