как се съхранява отворено пюре

  • 1 604
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Плевен
  • Мнения: 973
До 48 часа в хладилник. Отсипвай в друг съд като даваш на детето от него.
Аз съм затопляла и в микровълнова, ако са толкова много вредни нямаше да се продават в магазините микровълнови печки толкова масово. За да уеднаквиш температурата на затопленото в микровълнова печка пюре просто го разбъркай хубаво и пробвай температурата на пюрето преди да дадеш на детето.  Grinning

# 16
  • Мнения: 2 960
До 48 часа в хладилник. Отсипвай в друг съд като даваш на детето от него.
Аз съм затопляла и в микровълнова, ако са толкова много вредни нямаше да се продават в магазините микровълнови печки толкова масово. За да уеднаквиш температурата на затопленото в микровълнова печка пюре просто го разбъркай хубаво и пробвай температурата на пюрето преди да дадеш на детето.  Grinning
ама то и на самите пюрета е указано точно и стриктно това ,което се пита тук.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 738
След отваряне до 48 часа в хладилник! Peace

# 18
  • Мнения: 337
48 часа в хладилник, пише отзад на етикета на самото пюре

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 921
За съжаление можеш да го ползваш твърде малко. След като дадеш първия път, го слагаш в хладилник близо до отделението за зеленчуци, където температурата е най-умерена. Можеш да дадеш на следващия ден и на по-следващия. Тоест - пюрето е годно 48 часа след отварянето. Третият път се получава малко на ръба, но пак става - питала съм лекари. Като напредне с яденето вече няма да имаш такъв проблем, защото ще си го хапва цялото. Специално при Хип се процедира така. Същото е положението и при Семпер, Нестле и Гебер. За Ганчев нищо не мога да ти кажа, тъй като тази марка е строго забранена у дома.

Общи условия

Активация на акаунт