Златни малини - алтернативни форумски номинации

  • 20 333
  • 366
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Номинирам Калн@ в категорията "Мод под прикритие"  Mr. Green

Ла Бомба в категорията " Свиркаджийка"

Последна редакция: нд, 16 дек 2007, 20:27 от Цветанка Добринкова - Ужаса

# 46
  • Мнения: 5 370
Ха, много слаб интерес. Да не предстои форумска среща  Laughing


Коледен маскен бал
Кейси, ти направо кристалното кълбо извади Mr. Green

# 47
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Майтапче, бе, дами, що се връзвате?

Мммм, казах ли ви, казах ли ви   Crossing Arms

# 48
  • София
  • Мнения: 3 099
Мадам Ухание - Шанел. Неуловима, но я усещаш. В повечето случаи - ненатрапчиво и приятно за сетивата.
Златна среда - Анджелина, Хедра, Виви. Как издържат - направо ми е загадка! (Еле пък Виви-на въпросите за попарата...)

# 49
  • Мнения: 2 829
Мадам Ухание - Шанел. Неуловима, но я усещаш. В повечето случаи - ненатрапчиво и приятно за сетивата.




 Peace Peace Peace

# 50
  • Мнения: 2 212
Номинирам Ивонска за най-сладък псевдоним на детето й - това Шош ми е токлова любимо, че ако някой ден си наричам така детето се надявам да не ми търси авторски права  Blush

# 51
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Изтрих Мис Стрес. Но много от постовете свързани с Мис стрес съдържат и друго инфо свързано баш с темата- да трия ли наред?

# 52
  • Мнения: 7 716
Е, чак пък толкова, важното е да не се знаят номинациите.

# 53
  • Мнения: 14
. за свобода на словото ще се борим ли?

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 306
На разплаканите - букет   bouquet
На Фроска - номинация за категория "Искрено и лично"

# 55
  • Мнения: 25 600
Естер, ако продължаваш с неадекватните си номинации, ще те номинирам за Мис Паднала от небето.  Mr. Green Joy

# 56
  • Мнения: 15 538
Кифлата в категория - "Злобна леличка на годината"

ЕДНА НОМИНАЦИЯ И ОТ МЕН ЗА СЪЩАТА КАТЕГОРИЯ  Peace

# 57
  • София
  • Мнения: 3 099
Номинирам Ивонска за най-сладък псевдоним на детето й - това Шош ми е токлова любимо, че ако някой ден си наричам така детето се надявам да не ми търси авторски права  Blush

Нямаш грижи! Но това "Шош" се роди спонтанно в болницата при един от първите опити за кърмене... Теб може друга сладост да те връхлети...  Grinning

# 58
  • Мнения: 1 072
Номинирам за цялостно форумско (защото на живо не я познавам) присъствие, като словесна изява, като визуална представа по снимки, като излъчване и изобщо като всичко - пЛетящата крава!
Просто ме кефи, това е една от най-напълно откровено добронамерени и приятелски номинации, която не исках да правя в онези форумски номинации. Тук някак по ми е комфортно.

Подкрепям.  Peace

Самономинирам се за "Мис Стрес". Гледам никой не иска да участва. Пък аз много искам да спечеля нещо........  Embarassed

# 59
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Кифлата в категория - "Злобна леличка на годината"

ЕДНА НОМИНАЦИЯ И ОТ МЕН ЗА СЪЩАТА КАТЕГОРИЯ  Peace

   Simple SmileЗащо като има някой който казва това което мисли и не се подмазва, веднага го нарочвате за злобен newsm78Много уважавам такива хора и симпатизирам на Кифлата!

Общи условия

Активация на акаунт