Коледен Фотошоп 48

  • 29 704
  • 549
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 587
Чак сега си пращаме писмото до дядо Коледа:

# 61
  • Мнения: 1 873
Млечко последната е невероятна, цветовете са страхотни.

# 62
  • Мнения: 2 270
Млечко последната е невероятна, цветовете са страхотни.
newsm10

# 63
  • Мнения: 1 182
Млечко-поздравления!Страхотна е  bouquet

# 64
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Млечко, последната е страхотна!!!! Laughing Mr. Green Heart Eyes Оставняй боксовите ръкавици - не ги взимай!!!
jmoto, сладурска е!
diddi, супер е, ама тези дупки какви са? newsm78
KaРмeНчеТо, втората доста повече ми харесва от първата! Първата има доста цветя, които ми са задушаващи като че ли?! newsm78
MadGirl, МНОГО МИ ХАРЕСВА!!!! Heart Eyes

# 65
  • Мнения: 368
И аз съм тук, гледам ви и ви се радвам постоянно.
Много ми харесаха на Кармен и двечките, на Чочка - последната, наистина е много сполучлив колажа, на Мле4ко последната и предишната и в двата варианта ми харесва, на лати, на дидди, на Жмото и на Маджи са супер.
Ето и моите коледни честитки за нашите баби. Дълго време ги мислих, трих и пак наново.Надявам се да им харесат.
А на вас?


# 66
  • Мнения: 985
Аз какво се запалих да правя колажи, не знам.Ето още един. Flutter


Ани,много е интересна рамката.И аз чакам с нетърпение за урока smile3508 smile3508smile3508
Мад,много е нежна,а бебата е много сладка Grinning
KaРмeНчеТо,чудесна е! Heart Eyes
diddi,и твоята!
jmoto,като че ли ми идва в повечко текста newsm78 Иначе ми харесва Peace
Mimoza-Plovdiv,първата е страхотна  bouquet, но втората...нещо не ми харесва червената елха. ThinkingНо може да си е въпрос на вкус Peace
Млечко,нямам думи.Просто е страхотна!  bouquet

# 67
  • Мнения: 2 616
Игуанче, да доложа за картичките-невероятни са. И само за 0,40лв, вече се засмислям дали изобщо да ходя да изкарвам рамките във фото или май е по-добре като картички да ги правя. Супер са наистина.
Биляна, още веднъж благодаря, че ме прати на правилното място   bouquet
Млечко, ти  мак на ретро вълна мина  Heart Eyes Много ми харесват.
А Кармен, Дари каква е мадамка, много гот  Heart Eyes
Чочка, гледам е профи вече в изрязването на обекти Simple Smile

# 68
  • Мнения: 679
Понеже в другата тема вече го дават отпускарски, моля ви, кажете ми някакъв простичък начин да си "приземя" калинката



# 69
  • Мнения: 985
Ати,аз използвам burn tool.Слага нещо като сянка.Та предполагам ще стане като си на самия фон и точно под калинката започнеш да мацаш.

# 70
  • Мнения: 948
Записвация с една бърза, от днешното събитие  Mr. Green



Кармен, много ми хареса червената коледна, и последната на Млечко е супер. И коледните на Мимоза и jmoto са много с настроение, на мен сезонните не ми се отдават. A Diddi, ти иначе фотошопа за какво го ползваш  Sunglasses Знам аз, че половината сте профита под прикритие  Simple Smile

Ати, хич ме няма с колажите, ретуша и другия висш фотошопски пилотаж  Blush, аз само картинки върху снимки мога да слагам...не мога да помогна с твоя въпрос  Blush

# 71
  • Мнения: 2 270
misholina-много настроение цари от снимката.Страхотни са и рамката и снимката
Карменче-не си спомням дали гласно се възхитих на картичките ти,но пак ще го направя Hug  bouquet
Мимозка-отсега виждам щастливото изражение на бабите
jmoto -много е хубаво писмото,но ми се струва,че един снежко би стоял по добре от елхичка
Чочка-колажа ти е супер Hug
Ати-страхотни неща правиш.Може да приземиш калинката,като леко я намалиш и започнеш да изкарваш тревички и цветенца върху краченцата и рокличката.Представи си ако наистина там е седнало детето,кое ще се вижда и кое не-Режеш, триеш и така.Играчка е но става наистина добре

# 72
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252


Млечко, последната е номер 1!

misholina,   bouquet Hug

# 73
  • Мнения: 1 182
Мишолина-страшно много ми харесва.
Калаза-и твоята.  bouquet
Мимозке-картичките са супер! Чочке-колажа ти е много сполучлив.
Браво момичета!Аз нямам никакво време за рамки.Искам да пожелая на всички весели празници!Да сти живи и здрави вие и семействата ви!Доскоро! Hug

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 16:05 от Lati

# 74
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
mle4ko - много приятни цветове си постигнала
жмо - Вики е много съсредоточена на компютъра
Mimoza - сигурна съм, че бабите ще харесат рамките. На мен, лично, първата ми допада повече. Само на зелените букви бих добавила някакво светло очертание или глу, за да се по-различими от фона
misholina - много весела рамка, слънчево настроение (между другото далеч съм от професионализма във фотошопа, просто в работата ми се налага да го ползвам)
kalaza - Много ми харесва твоята рамка.
Колажите на Ати и Чочка също са много интересни. Аз никога не съм правила колаж, просто не знам от къде да го подхвана ....

Последна редакция: нд, 23 дек 2007, 12:48 от diddi

Общи условия

Активация на акаунт