Загуби си халката...

  • 5 200
  • 62
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 352
Аз преди 5 дни си загубих часовника, който ми беше подарък за сватбата и заедно с мъжът ми носихме еднаква марка модели часовници подарени ни на сватбения ден.... Чуствах се ужасно /... и аз си го тъсих сума ти и време по улиците, но уви.... не бях го сваляла повече от 6 години....

# 46
Сега чувам,че е лоша полиджба и въобще не вярвам на такива неща.Тъкмо ще имате повод да си направите нови халки.И добре,че я е изгубил в градината,а не я е забравил на някое нощно шкафче smile3503

# 47
  • София
  • Мнения: 2 967
Или пък използвай случая да си направите и на двамата по една нова халка.
newsm10

Това и на мен ми харесва като идея Simple Smile

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Мъж ми не си я носи, аз моята я замених. Брак = 12г. и половина
Та какви поличби?

# 49
  • Мнения: 1 152
Имали сте да губите, добре че е халка, а не здраве! Прави се нова и се разказва на внуците  Mr. Green

# 50
   Как така някакво суеверие ще ти повлияе дотолкова на живота!?Халката какво е- магическо средство да  запазиш брака си ли? Ако е така... Tiredсори.
Ама това  да не  ти е пръстена на Арабела Laughing Я споко Hug

# 51
  • Мнения: 1 028
Е как да не повярва човек,че по Коледа се случват чудеса,след като преди 2 дни писах и аз в темата,че и моя мъж си потири халката и то  доста отдавна,днес малката ми вика "мамо,паднал ти е пръстена,на ти го',гледам аз моя си е на ръката...направо не мога да повярвам,че се намери,аз къщата с лупа съм я обходила и обърнала с краката нагоре Mr. Green

# 52
  • София
  • Мнения: 2 967
...направо не мога да повярвам,че се намери,аз къщата с лупа съм я обходила и обърнала с краката нагоре Mr. Green


Има една приказка, че златото се "крие" и според мен има доза истина в това.
 

# 53
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Да !И ние сме в броя на "загубилите"!Съпругът ми ,де!Два броя за героя!
Еми-и-и-и ..... в началото ми беше терсене,ама сега е обещал,че през Новата година,това щяло да бъде едно от първите неща,дето да свърши! Thinking
То станело ли нещо два пъти,си искало и трети път Joy

# 54
  • София,
  • Мнения: 4 267
И аз преди няколко години си загубих халката в морето, беше ужасно, чувствах се много зле. После съпругът ми ми поръча друга за годишнината от сватбата, но доста по малка от първата. Не съм я сваляля от тогава, а и да искам немога. По време на втората бременност пръстите ми се поддуха и не можах да я сваля, дори все още не мога да я сваля. Съпругът ми по едно време искаше да я отреже, че доста ми се беше впила в пръста, но аз отказах. И все още си я нося. Сега ми се иска да я сваля, както и златното синджирче и да понося малко сребърните си бижута, нали тази година е високосна и се носи сребро, но май пак няма да стане. Е нищо.   Hug

# 55
  • Мнения: 2 926
Баща ми си е загубил брачната халка месец след сватбата.
Женени са с майка ми вече 26 години.

# 56
  • Мнения: 622
Мъжа ми по принцип е супер разсеян. Един ден ми звъни разтревожен- изгубил си халката. Бе как така я изгуби бе? Полудях. А уж моята я направихме по- широка да я свалям по- лесно, а неговата по- тясна- та да му е трудно свалянето.  hahaha Това в кръга на шегата. Направо ми идеше да го удуша по телефона. Стана ми супер криво, казах си, че не е на хубаво и т. н. След седмица- две, вече случката беше позабравена, аз очаквам да прояви инициатива и даси направи нова- пак ми звъни, намерил я. И то къде? На работното си място. Той кара камион и халката съответно била намерена на плаца, премазана от незнам колко камиона.  #Crazy Не мога да ви опиша в какво състояние беше като ми я показа. На Бъдни вечер през деня му бях поръчала разни неща за пазаруване, забави се нещо човека и се прибира грейнал от щастие. Ходил на златар да му я оправят. Човекът малко се шашнал като я видял, казал, че бил виждал халки прегазени от трамвай, но за пръв път от камион.  Joy Но я е направил перфектно. Peace

# 57
  • Мнения: 3 675
Тъкмо, за да не я губя моята не я нося.Спрях да я нося откакто докато мих чиниите ми се изхлузи зад пералнята.Мъжът ми пък не я носи изобщо, само на сватбения ни ден.Веднъж му я намерих на пода, бил ми обърнал кутията с бижута, хубаво, че като пускам прахосмукачка гледам какво точно прахосмуча. Mr. Green

# 58
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
аз не виждам повод за притеснение! станалото, станало- важното е всички да са живи и здрави!!!  bouquet
Peace
Минало свършено, гледай напред Hug

# 59
  • Мнения: 678
Моят мъж я загуби още в деня на сватбата.
В ресторанта,търсихме я още веднага,но не я намерихме.За първата годишнина си направихме нови.Сменихме и моята,че ми беше малка.

Общи условия

Активация на акаунт