Какво ви донесе дядо Коледа?

  • 6 619
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 309
Лаптоп

# 61
  • Мнения: 2 673
Честита КОЛЕДА!!

Дядо Коледа ми донесе луксозна гривна с камъни, дрешка, чехлички и парички, сувенири..

# 62
  • Мнения: 32
Не че се хваля Embarassed,но дядо коледа беше много щедър към мен тази година...Кожено палтенце с лисица(червено),червени ботушки и червена чанта,телефонче Nokia 7500 prism ,парфм  HYPNOSE  и лаптоп Тoshiba Heart Eyesи други дрешки и бижутца... Hug          Ама то и аз му купих доста работи,де Grinning

# 63
  • Мнения: 4 965

... два пръстена (единият от тях най-сетне годежния...

Честито, Бухтич!


При нас Дядо Коледа се отчете основно пред децата - толкова играчки досега не са получавали накуп и вече 2 дни не искат да спят, за да играят.
За нашите подаръци ще се включа след малко.

# 64
  • Мнения: 943
На мен такова

# 65
  • София
  • Мнения: 426
на мен ми донесе ботушки,парфюм,спирала волиум шокинг и това е

# 66
  • Мнения: 4 965
Та, за моите подаръци /в комбинация между половинката и нашите/: 2 блузи, двулицев огромен шал от пашмина, 2 парфюма, костюм, пухкави чехли, комплект гримчета /спирала + пудра + червило/, огромен пъзел и комплект закачалки за баня  Crazy.
А докато избирахме подаръците за децата си харесах и едно бебе - като го натиснеш по пъпа и започва да се смее и да танцува, та половинката ми подари и него - сега децата знаят, че и мама си има кукла и не давам да си играят с нея.  Laughing

След Дядо Коледа чакам с нетърпение и Дядо Мраз, защото на него съм писала за нова миялна.

# 67
  • Мнения: 5 539
Нищо. Точно както поисках.
Ужасяват ме тези диви консуматорски страсти, които се вихрят около Коледа.

# 68
  • Bristol
  • Мнения: 9 363
Дядо Коледа при нас уважава най-вече децата. Но тази година бях много приятно изненадана, че имаше и малко пакетче и за мама под елхата! В него беше това:

Отначало не ми допадна много, но като го поносих малко и установих, че не е никак лошо  Embarassed

# 69
  • Мнения: 2 018
Курс за сомелиери и златно медальонче  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 4 380
Мери, много е красив. Определено който го е оставил под елхата има вкус. Grinning

# 71
  • Мнения: 4 380
Курс за сомелиери и златно медальонче  Mr. Green

Курс ли? Това вече за подарък ли се брои? Joy Не вписвате ли и подаръците които сами си правите? Laughing Защото за такива не са нужни Коледи.

# 72
  • Мнения: 337
Донесе ми настинка, адски болки в гърлото и кашлица, явно не съм слушала много през годината.  Mr. Green
Ама аз си се радвам, че има любов около мен и се моля всичко да се оправи. Praynig

# 73
  • Мнения: 537
Страшно ме изненада мъжо тази година, аз си мислех, че нищо не е купил, а той пръстен, чанта и епилатор  Heart Eyes Много им се радвам, защото не съм очаквала, ама и една картичка да беше пак щях да се зарадвам Heart Eyes
Аз съм много чувствителна на тема подаръци и наистина щях да го разбера като намек, че съм мата-космата  Embarassed

Хе, хе, е не аз отдавна го врънках за нов епилатор  Hug

# 74
  • Мнения: 4 965
... Не вписвате ли и подаръците които сами си правите? Laughing ...

Оооо, аз напоследък много се поглезвам, та ако седна да пиша и моите си лични подаръци...
Но пък на Коледа точно нищо не си подарих - освен страхотно настроение и хубаво изкарване със семейството и приятелите ни. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт