рибомунил или бронховаксом

  • 33 380
  • 97
  •   1
Отговори
# 75
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Водих детето на детски УНГ и ни изписа Рибомунил
Не трябва ли да го започнем по-късно, или още сега, както тя каза?!?!?!
Аз ще го започна тези дни, но все пак се чудя?!?!?

миналата година започнахме курса в края на май. Повече няма и да правя курс с Рибомунил, де, но това е друга тема.

# 76
  • Мнения: 803
Аз съм доволна от броховаксома.Почнахме терапията миналата година през октомври, приключихме я в края на декември и цяла зима ми беше мирна главата.Разминахме се без болести, смятам есента пак да я правя с номер две и номер три-т.е.  Дани и Дени.А по принцип доста боледуваха и двамата.Но пък всичко е индивидуално, на някой помага, на друг не... 

# 77
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз не бих дала повече на детето си бронховаксом. един курс съм правила и това е годината, в която дъщеря ми се спука да боледува- пневмония, 5 отита, бронхит, ангини.

# 78
  • Мнения: 583
детето ми е на 3,6 г. доктора УНГ ни каза че имамме инфекция на гърлото+алергия+малка трета сливица. често ни се възпаляват лимфните възли на гърлото.
до колкото четох листовката на рибомунила той се предписва за профилактика на рецидивиращи заболявания в оториноларингологията и бронхо-пулмонални инфекции.

# 79
  • София
  • Мнения: 344
Аз не бих дала повече на детето си бронховаксом. един курс съм правила и това е годината, в която дъщеря ми се спука да боледува- пневмония, 5 отита, бронхит, ангини.

Много странно- и при моята дъщеря (два курса направихме) ефекта беше такъв. Mr. Green

# 80
  • Мнения: 8 585
Водих детето на детски УНГ и ни изписа Рибомунил
Не трябва ли да го започнем по-късно, или още сега, както тя каза?!?!?!
Аз ще го започна тези дни, но все пак се чудя?!?!?
Не давайте на детето "илачи". Моля... .

# 81
  • Мнения: 1 251
И мен ме интересува от каква минимална възраст сте давали Рибомунил или Бронховаксом?

# 82
  • Мнения: 2 070
И мен ме интересува от каква минимална възраст сте давали Рибомунил или Бронховаксом?
моя приятелка започна да го дава,когато детето беше на 8 месеца.спираше да боледува,докато го приенаше,след това си наваксваше Confused
моето дете беше на 2,10 м.когато пи Бронховаксома

# 83
  • Мнения: 304
Две години поред давах Рибомунил.Започвах малко преди тръгване на ДГ.За този период от време няма отсъствие.Миналата година реших ,че просто е израснала постоянното боледуване и не давах нищо.Резултата беше една бронхопневмония и три гнойни ангини!Не ми се искаше да вярвам ,че здравето и зависи толкова от този Рибомунил,но тази есен го почнах пак!

# 84
  • Мнения: 6
Личната лекарка ми препоръча бронховаксом когато сина ми беше на 2 год. Резултатът - пневмония по средата на третата опаковка. Последва убеждаване от страна на лекарката, че не е възможно да е от бронховаксома. И аз с целия си акъл взех че повторих процедурата на следващата година.Последва нова пневмония този път на втората опаковка. Едно съвпадение мога да приема, но два пъти.........Вече съм убедена, че се получи някаква реакция от бронховаксома. Сега давам коластра и зелена енергия и мисля, че ефект има.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз имам един въпрос, относно Рибомунила.
Ще започвам от 2-ри ноември да го давам. Въпроса ми е, след като изпием първите три седмици прахчетата, една седмица се почива и колко време трябва да мине за да започна следващия курс от 5 месеца... ? Паузата само тази седмица ли е, или трябва да се изчака да минат още ?
Дано ми разбрахте въпроса...че не ми стана ясно съвсем  newsm78

# 86
  • Мнения: 549
И аз имам един въпрос, относно Рибомунила.
Ще започвам от 2-ри ноември да го давам. Въпроса ми е, след като изпием първите три седмици прахчетата, една седмица се почива и колко време трябва да мине за да започна следващия курс от 5 месеца... ? Паузата само тази седмица ли е, или трябва да се изчака да минат още ?
Дано ми разбрахте въпроса...че не ми стана ясно съвсем  newsm78


Здравей.
Аз от 3 години давам Рибомунил и съм страшно доволна.
Да почиваш една седмица и всеки месец от когато си започнала да даваш Рибомунила/т.е. от 2 ноември/,така още 5 месеца.
Ако имаш някакви въпроси питай.

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 972
И аз имам един въпрос, относно Рибомунила.
Ще започвам от 2-ри ноември да го давам. Въпроса ми е, след като изпием първите три седмици прахчетата, една седмица се почива и колко време трябва да мине за да започна следващия курс от 5 месеца... ? Паузата само тази седмица ли е, или трябва да се изчака да минат още ?
Дано ми разбрахте въпроса...че не ми стана ясно съвсем  newsm78


Здравей.
Аз от 3 години давам Рибомунил и съм страшно доволна.
Да почиваш една седмица и всеки месец от когато си започнала да даваш Рибомунила/т.е. от 2 ноември/,така още 5 месеца.
Ако имаш някакви въпроси питай.

Много ти благодаря.
Значи от 2-ри ноември давам три седмици, почивам една, и от 2 декември почвам серията от 5 месеца, така ли ? Така го разбирам.
И друго искам да те питам, как го даваш, разтворен с малко вода, или само така прахчето? Thinking

# 88
  • Мнения: 549
Да точно така.Правилно си ме разбрала.
Давам го разтворен в някаква течност.Отначало му го давах със сок,но на синът ми нещо на вкус не му допадна и сега продължавам да  го давам  с вода.
Изсипвам прахчето в малка чашка/напр. ракиена/ и до половината й наливам течност.Разбърквам ,за да се разтвори и му го давам да го изпие нагладно.Ти си прицени колко течност да сложиш в чашата,целта е да се разтвори прахчето.

И още нещо, прахчетата  започват да се дават при напълно здрав организъм.

# 89
  • Мнения: 108
Здравейте,
И на нас ни изписаха Рибомунил от 2-ри ноември трябва да почнем, но взех да се притеснявам, че на 30 октомври му беше последния прием на антибиотик , притеснявам се че  още кашля, макар и рядко....та се чудя сега да го дам ли утре.... newsm78 Док каза да го давам по схемата, независимо дали е болен или здрав, не се влияел от другите медикаменти.... newsm78

Общи условия

Активация на акаунт