Фолклор за отслабване и спорт - 7

  • 31 950
  • 553
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 950
Ами качих още снимки на хлапетата, но или моите снимки не са качествени и ще променя резолюцията на апарата, или са прекалено малки, за да се видят добре във форума  newsm78

# 46
  • Мнения: 10 758
Девойки, на 26-ти ще правим купон в Градина.
Желаещите вече знаят какво да направят, нали Wink
Записване при Лео Peace

# 47
  • Мнения: 1 021
Ами качих още снимки на хлапетата, но или моите снимки не са качествени и ще променя резолюцията на апарата, или са прекалено малки, за да се видят добре във форума  newsm78
Деска,много са сладки, Пу, пу, особено на тази снимка където са двамата в количката  Heart Eyes  Със съвет за снимките не мога да  ти помогна.  Thinking

# 48
  • Мнения: 1 021
Девойки, на 26-ти ще правим купон в Градина.
Желаещите вече знаят какво да направят, нали Wink
Записване при Лео Peace
Знаем, знаем, мен ще ме запише упълномощен представител  Wink
Казах на Цвети и Стела и обещаха да помислят, предполагам че и Силвето ще е тук, така че и на нея ще предложа.

# 49
  • Мнения: 10 758
Ами качих още снимки на хлапетата, но или моите снимки не са качествени и ще променя резолюцията на апарата, или са прекалено малки, за да се видят добре във форума  newsm78
Аз ги виждам мънички, но това не ми пречи да се насладя на сладките им муцунки Heart Eyes
Да ги нацелуваш по дупетата от мен Hug

# 50
  • Мнения: 7 474
Iva.M има рожденник днес  Hug

Иве да ти е жив и здрав !

# 51
  • Мнения: 1 063
Лео, голямо БЛАГОДАРЯ  bouquet

Ето и почерпката  
 

# 52
  • Мнения: 10 758
Девойки, на 26-ти ще правим купон в Градина.
Желаещите вече знаят какво да направят, нали Wink
Записване при Лео Peace
Знаем, знаем, мен ще ме запише упълномощен представител  Wink
Казах на Цвети и Стела и обещаха да помислят, предполагам че и Силвето ще е тук, така че и на нея ще предложа.
Супер Hug
Обаче да знаеш, че до 23-ти най-късно трябва да потвърдят.Заради резервацията Peace

# 53
  • Мнения: 10 758


Ивенце, да ти е жив и здрав младежа Heart Eyes Hug

# 54
  • Мнения: 1 063
БЛАГОДАРЯ  Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 55
  • Мнения: 1 021
Девойки, на 26-ти ще правим купон в Градина.
Желаещите вече знаят какво да направят, нали Wink
Записване при Лео Peace
Знаем, знаем, мен ще ме запише упълномощен представител  Wink
Казах на Цвети и Стела и обещаха да помислят, предполагам че и Силвето ще е тук, така че и на нея ще предложа.
Супер Hug
Обаче да знаеш, че до 23-ти най-късно трябва да потвърдят.Заради резервацията Peace
Няма проблем!  Hug

# 56
  • Мнения: 1 021
Иве,  Hug да ти е жив и здрав рожденника. Щастливо и безгрижно детство!

# 57
  • Мнения: 2 950
Иве, на голяяяяма патерица честит рожденник!  Hug Hug Hug Желая ти не само сега, а винаги и двете ти деца да са здрави, да са близо до теб и да те приемат като най-добрия си приятел!  Hug Heart Eyes Hug

# 58
  • Мнения: 1 021
Какво става с тези които щяха да идват след Нова година?  Whistling

# 59
  • Мнения: 634
Ами... имаме пререкания с шефа и сега не ми е много до танци след работа.. ще видя



Аз пък на 26ти ще идвам Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms  Ако ме искате,де smile3534

Общи условия

Активация на акаунт