Качихте ли килца покрай коледните месца??

  • 2 402
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 417
И аз не съм качила.Даже съм -1кг. newsm10

# 16
  • Мнения: 3 360
Засега положението е под контрол hahahaАма съм на ръба-пусти баници и пити/за сладкишите какво да кажа Embarassed/много ме изкушават GrinningА свинското при мен не е проблем!Винцето също  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 1 950
Засега не съм се мерила , за да не си развалям празниците. Ще се включа по темата на 2 януари , за да докладвам. По визуална преценка не съм качила / поне дрехите не са ми станали по-тесни/ Mr. Green

# 18
  • Мнения: 6 958
Да качих, но много   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 5 103
Не съм качила, а не съм се ограничавала.

# 20
  • Мнения: 107
да, напълнях

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Гласувах с първа опция . Искрено се надявам да съм качила малко.Решила съм да се претегля след празниците , за да не си ги развалям.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 672
Не съм се теглила, но мисля, че едно кило отгоре го имам  Crazy

# 23
  • Мнения: 942
Oтслабнах 1 килце, но нямаше никакви баклавички и банички. Така може би през новата година няма да имам никакъв късмет... Sick

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Не съм качила.

# 25
  • Мнения: 2 631
Ми аз затова пуснах темата между празниците, че после да не е толкова страшно отчитането  Joy
Аз съм отговорила с опция "Не, не мисля... че съм качила", но може би ще отчета тук 1/2 - 1 кило тези дни, защото от 1 месец не съм си взимала мерките  Embarassed и не съм много точна.
 Crazy

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 730

 ooooh! Трябва да има и тая опция. И аз качих много.

# 27
  • Мнения: 2 631

 ooooh! Трябва да има и тая опция. И аз качих много.

Добавих я!  Twisted Evil

# 28
  • Варна
  • Мнения: 2 730
Да, ама аз вече съм цъкнала на първата опция.  Close

# 29
  • Мнения: 2 492
На 26 ти кантара показваше + 3 кг , но за два дена повече движение и по малко хапване днес отново съм си същите кила .
През следващите три дена смятам да сваля поне едно , две кила и да се потрудя в залата , за да мога на 31 да си хапна без да ме е страх , че на 1 ви няма да си закопчавам панталоните .
Това са първите празници , на който май нищо няма да кача .  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт