Пожелайте си!

  • 4 059
  • 113
  •   1
Отговори
# 60
  • В страната на бурите
  • Мнения: 961
Включвам се и аз -  наред със здраве и любов, пожелавам си да си купя кола, да отида в Лондон, да съм по-организирана и... бебе Heart Eyes

# 61
  • tardis
  • Мнения: 329
Да разбера истинското си призвание.
Здравето да не ни напуска.
Да преодолея и аз един страх.
И наш дом.

Много станаха  Blush

# 62
  • Мнения: 2 401
За какво да си пожелавам неща, които ще си изпълня със сигурност ма Джейн? Искам да си пожелая мечта.  Искам подводница.  Следващата година обаче няма как да стане, вероятно след 10..  тогава за 2008 ще си пожелая да се гмурна с чужда.

# 63
колко хубаво newsm68
пожелавам си да сме здрави цялото семейство, да се радваме на обичта и разбирателството още дълги години, и отново -да сме здрави, пожелавам на всички вас да ви се сбъднат желанията

# 64
  • Мнения: 750
За какво да си пожелавам неща, които ще си изпълня със сигурност ма Джейн? Искам да си пожелая мечта.  Искам подводница.  Следващата година обаче няма как да стане, вероятно след 10..  тогава за 2008 ще си пожелая да се гмурна с чужда.
Защо си мисля,че лично ти каквото и да си пожелаеш е трудно осъществимо дори и от самата теб.....
Искаш мечта!
А тези които искат свой дом не е ли мечта....за мен лично,също беше мечта доскоро.....
Но въпреки всичко,ти пожелавам да се гмурнеш с подводница догодина.И да се похвалиш след това.Не е невъзможно....Трябва ти само една сума пари и мечтата ти ще стане реалност.За моята мечта пари не трябват....трябва ми сила.Сила на разума и духа.....която за сега ми липсва!
Лично догодина ще пусна продължение на тази тема.
И искам всеки да отбележи с ''сбъдна се'' или ''не се сбъдна'' срещу това което днес си е пожелал!
Стискам палци на всички да напишат ''СБЪДНАТО''! Hug

# 65
  • Мнения: 984
Искам племенници! Многооооого искам. Ще съм грижовна леля, ще ги обичам, гушкам, приспивам и храня, за да могат сестрите ми да си почиват! Ще направя всичко по силите си да помагам! Искамммм, много, искам племенници!

# 66
  • Мнения: 1 616
Пожелавам си здраве и късмет за мен, семейството ми, всички близки и приятели! Пожелавам си собствен дом! Пожелавам си екскурзия до Париж! Пожелавам си да спра цигарите! Пожелавам си нови и интересни запознанства (набелязала съм си няколко форумки, ама засега ще си мълча)!

# 67
  • гр.София
  • Мнения: 4 160
 Минзухар, ако четеш внимателно темата,в която пишеш,ще разбереш каква е мечтата на Джейн.

 И аз си пожелавам след година да съм печена шофьорка зад волан на кола. Щом ще даваме отчет и публично съм го обявила-има голяма вероятност да го постигна.

# 68
  • София
  • Мнения: 4 423
Пожелавам си само здраве и дълъг живот - за децата ми и за нас.
Наистина нищо друго не си пожелавам.

# 69
пожелавам всички в моето семейство да сме здрави,парички никому да не липсват(че както харча Embarassed),нека сладкишчето ми да свикне с яслата или бавачката и нека ми потръгне в работата,нека мъжо се издигне още повече и си пожелавам голяяяяма ,голяяяяма и взаимна любов!

# 70
  • Мнения: 742
Пожелавам си смелост, за да преборя себе си в някои отношения;
Пожелавам си  издържливост, за да  се справя със всички дини, които съм помъкнала под мишница;
Пожелавам си воля, да преборя мързела си, защото тази година от мързел не направих много неща, за които сега съжалявам.
И здраве, за цялото ми семейство.

# 71
  • София
  • Мнения: 3 099
Пожелавам си успешна покупка на нов дом и успех на професионалното поприще. Шош да остане едно мило бебе и през 2008-ма.

# 72
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Пожелавам на цялото си семейство и на всички приятели - здраве!
Пожелавам на себе си да сътворя нещо, от което да съм много щастлива!
Пожелавам си да успея да зарадвам познати или непознати хора по неочакван начин. Ех, защо не съм Дядо Коледа?

# 73
  • Мнения: 3 835
Пожелавам си всичките ми желания да се сбъднат! Не ги казвам на глас, защото най-съкровените желания не се казват. Съвсем осъществими са и са реални, само за някои се иска много добро желание и съвсеееем малко чудо!

Затворих очи и си ги пожелах!

# 74
  • София
  • Мнения: 2 623
Пожелавам на цялото си семейство и на всички приятели - здраве!
Пожелавам на себе си да сътворя нещо, от което да съм много щастлива!
Пожелавам си да успея да зарадвам познати или непознати хора по неочакван начин. Ех, защо не съм Дядо Коледа?

Лилибон, май с теб имаме еднаква мечта  Hug
И аз искам да съм Дядо Коледа  Hug, много при това  Hug

Общи условия

Активация на акаунт