Рицарки на Новата година 31.12.2007 – 06.01.2008

  • 16 320
  • 592
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 684
Привет момичета,
аз пак съм изтървала купона, когато има най-много постове, но докато чета и реша да пиша хоп и нова тема, Литъл   bouquet

Добре дошли на новодошлите.

Благодаря за кафенцето и пържолките, Ванче.

Благодаря за хубавите неща на всички, които ги споделят тук  Hug
За съжаление никога не съм умеела да се изразявам така (ами счети съм к'о да се прай), но пък много обичам да чета такива неща, действат ми страшно мотивиращо и разбирам, че живота не е чак толкова лош и е такъв какъвто сам си го направиш.
Разбрах, че много от вас са близки до моите години  Grinning
Майче, когато уточниш датата може да се измисли нещо за Варненска общоорденска среща. Мисля, че можеш да си полезна в темата на новите момичета, да напомняш на старите рицарки, някои неща, които са позабравили и на такива като мен, на които все още желанието е по - голямо от възможностите  Embarassed.
Да споделя, че ме мъчат зъбите, аз като последната глупачка  ooooh! от страх от зъболекар си изоставих устата. Първото нещо, което ще направя на 2-ри е да си запиша час при зъболекар и да си излекувам всички проблеми в устата, това ще ми е подаръка за Нова година. Така ще мога и да се справям по - добре с някои основни белтъчни храни  Laughing Така, че не мога да кажа от кога започвам, но съм решила твърдо, че и аз мога да го направя, да знам това го четете за н-ти пореден път написано от мен, но вече няма да позволя проблемите да ме надвиват, аз ще надвия тях. То е същото като вземането на решение да отида на зъболекар и ще ви пиша подробно, защото като премине болката не трябва да се отказвам, а трябва да разреша проблема, така е и с килограмите, ако чакам още ще стане късно, ще се появят проблемите свързани с наднорменото тегло и, И .....
За мен тази година беше тъжна, да не казвам лоша, но днес се зареждам с позитивна енергия за посрещане на Новата година, дано тя е по - добра  Praynig
Желая на всички весело посрещане на Новата Година и дано тя бъде по - добра за всички.
Благодаря и за смешните препратки, а сега отивам да подготвям вечерта, ние ще сме си 4-мата в нас пред телевизора, но самото приготовление ме настройва празнично.
Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 11 нови отговора.  #Crazy

# 16
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Запис само сега и  Hug ! Отивам да готвя. И аз така, а ла Даниелка го раздавам тази година  Mr. Green  bouquet

# 17
  • Мнения: 5 873
Айчее,стига си чела-драсни два реда. Hug

# 18
  • Мнения: 5 873
Почнах да чета между другоно старите теми.Аз вярно съм стар кокал-писала съм още в първата тема.Та там давам съвети  Mr. Green ,как може да се отслабне като се хапва от всичко по малко. Laughing
А като чета как са се хранили някои момичета... Shocked

Цитат
До петък (днес) бях на едно кренвиршче на ден с един домат и познайте колко съм свалила-николко Crazy

И Бебчето е там ,и авентура,Силви,Дика... Flutter

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 15:09 от Ванчето

# 19
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Здравейте, красавици Hug!

Тъй като не съм сигурна, дали ще удпея да се включа пак, отсега ще ви поднеса моите пожелания

Мили мои приятелки, нека Новата година бъде изобилна за вас и семействата ви само с желани и хубави неща - най-вече здраве, щастие, любов, прелестни детски усмивки, успехи в работата и навсякъде!


В последните часове на изминалата година нека си спомним само хубавите нейни мигове.
Едно ново човече за мен се усмихва в съня си, друго с беззъба усмивка сякаш казва "Вече съм голям". До мен имам здрав мъж, много нови придобивки.
Е, горчи ми в душата мъката за една малка звездичка Cry, но пък вярвам, че Новата година ще ми донесе нова такава Praynig...

И накрая пожелавам на всички ни догодина да се снимаме за календар ето така Wink:


Обичам ви Heart Eyes!

# 20
  • Мнения: 1 366
Ето и аз да се разпиша в новата тема!

Да сте живи и здрави! И всичко, което искате да си го направите.

А що се отнас до напомняне Миракълче, ето ви един линк с няколко снимки мои и на куклата от преди по-малко от месец. За тези, които не са виждали стари само ще спомена, че началото бе на 109 ...

http://pic.hevre.co.il/UserPicSlideShow.asp?uid=DDDB1D470782447D … 4&alid=535931



Дано съм от полза, но пак ви казвам - истината е у всеки един от нас поотделно. Никои не ни носи килограмите вместо нас и никой не може да отслабне заради нас.

Весеко посрещане!!!  Hug

# 21
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Майче, весело и на вас Heart Eyes!

# 22
  • Мнения: 684
Майче, благодаря  Heart Eyes

Много сте сладки, а малката само как позира.

Майче ти спомена, че вие не празнувате сега, а на работа ли си?

# 23
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Майче, страхотни снимки. Hug
Преди време си купувах едно списание. Имаха рубрика за отслабнали жени със снимки преди и след. Особено впечатление ми направи една жена от Израел. Тогава бях около 90 кг. Започнах да търся информация в нет-а за правилното хранене. Почнах да следя сайта на Спайдърите и поради ограниченото ми, да не кажа никакво свободно време направо прекопирвах менютата от дневниците на момичетата, които пишат там. После се записах при рицарките и бе голямо удоволствие да ви открия. Без теб и Тонимирка щях да си стоя дебела . Сега съм доста по слаба и уверена, че мога да си възвърна формата. И го дължа на вас.  Hug Hug Hug
Искам много да ви благодаря, че успявате да помагате на хората.   bouquet  bouquet
Весели празници на всички момичета.

И да не забравяте да пиете вода.

# 24
  • Мнения: 1 366
Благодаря  Grinning Да, не празнуваме официално и съм на работа с лудницата за края на годината и заплатите. Но довечера съм у приятели и утре ще съм на работа на пАяна глава (то като си помисли човек колко пия  Wink )

Ха-ха - Дани, жената от Израел съм аз  Joy

# 25
  • в резерват
  • Мнения: 3 722


Ха-ха - Дани, йената от Израел съм аз  Joy

Ами, преди има-няма месец го разбрах от старите теми.....  Embarassed

# 26
  • Мнения: 684
Дани, я виж снимката в списанието и провери това не е ли Майчето. Защото имаше публикация за нея и Дика мисля през 2007 в Диета и красота, сега ще го потърся да го прочета отново.
Всъщност тя Майчето ти е отговорила, а ти си потвърдила. За Дика не съм сигурна дали е тя  Embarassed
Весело празнуване.

# 27
  • Мнения: 5 873
Ей,момичета много ви се кефя. Heart Eyes

Аз продължавам да си хиля със смешната тема.

Цитат
***Сядаме с приятели в заведение,  единият пич казва, че му се ядат уши на скара...идва сервитьорката и той казва- едни пилешки уши на скара и свински трътки, при което всички на масата изпопадахме от смях, а той ни гледа и ни вика- " какво се смеете, това ми се яде "  ***


ама от това ми падна ченето от кикот... hahaha hahaha hahaha

# 28
  • Мнения: 4 447
Литъл, страхотна тема! Hug

Пожелавам на всички весело посрещане на Новата година!

Скоро пак ще се "чуем". Аз започвам приготовленията вече, и празнъването също! Blush

Мариетке, разрева ме чак!  bouquet

Трябва ли да ви казвам колко сте готини! Как се радвам, че ви познавам и ....
Знаете си! Hug

# 29
  • Мнения: 2 331
Майче, супер снимки!
Пак хубава вечер и веселба!  bouquet

Последна редакция: пн, 31 дек 2007, 15:24 от Били хлапето

Общи условия

Активация на акаунт