Десетте телевизионни провала на 2007 г.

  • 2 891
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 62 595
Концепцията сигурно е разните там от ББ да има къде да се появяват, че НТВ-то не може да ги похарчи.
Като в Имаш поща - и там ги прекарват, че белким някой се сбърка да ги наеме. И всичките искат да правят собствени предавания, мола ви се.

# 31
  • Мнения: 494
Най-големите тв провали са по кабеларките, според мен. Има потресаващи предавания с още по-потресаващи водещи. Например "Перфектната вечеря", ако е гледал някой, може ли да ми обясни каква е концепцията на тая боза? Последното предаване беше на гости на бившия съквартирант Найден. Покани си гостите на маса, застлана с вестник.  Tired
  Съгласна съм, абсолютно! Има си една цяла телевизия, с бургаски корени, която е цар на тв-провалите... Laughing

# 32
  • Мнения: 491
С изключение на "Това го знае всяко хлапе", съм абсолютно съгласна.  Peace
Само че, трябваше да са "Стоте телевизионни провала на 2007 г.", за може да се обхване цялата тъпотия, която се бълва, особено от кабеларките!!! doh

# 33
  • Мнения: 1 080
Ами и за мен "островът" си е голяма излагация - много мудно беше. Чакаааааааааш да стане нещо в продължение на 10-12 серии, малко като в онея гръцките сапунени сериали.
А от списъка - евровизията - тия измислени концерти за селекция, направо ме побъркваха - как може толкова откачалки на едно място!!!

# 34
  • Мнения: X
Аз вероятно съм една от малкото, които виждат потенциал в "Това го знае всяко хлапе".
Гледам го винаги, когато съм вкъщи. Много забавно и лежерно предаване.  Hug

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Най-големите тв провали са по кабеларките, според мен. Има потресаващи предавания с още по-потресаващи водещи. Например "Перфектната вечеря", ако е гледал някой, може ли да ми обясни каква е концепцията на тая боза? Последното предаване беше на гости на бившия съквартирант Найден. Покани си гостите на маса, застлана с вестник.  Tired
  Съгласна съм, абсолютно! Има си една цяла телевизия, с бургаски корени, която е цар на тв-провалите... Laughing
Питаш ли на?Няма по тъпа телевизия с по тъпи предавания.
Това го знае всяко хлапе и аз го гледам.
За мен на първо място трябва да е Островът на изкушенията следван плътно от БГ Евровизия толкова хора които не могат да пеят,че и нас занимават с тях.

# 36
  • Мнения: 459
Към посочените добавям и Имаш поща. Няма друго по-пенсионерско предаване.
Невероятни бози. И при най-добро желание не мога да изгледам нито едно от тях.
Аман от бездарни напъни.


За мен тази тъпотия води класацията

# 37
  • Мнения: 8 769
Трябвало е да озаглавят класацията "двадесетте" провала...
"Имаш поща", "Сървайвър 2", "Острова на изкушението"...Много от изброените в статията даже не съм гледала...явно са много зле.
Аз лично съм съгласна и с "Това го знае всяко хлапе"-опитвах се да го гледам, признавам си, но откровената тъпота на възрастните участници ме втрещява и натъжава....Последно видях една хубава руса девойка, която не знаеше колко космонавта има България и кой е първия БГ космонавт...не можах да изтрая и смених на "сделка или не"... ooooh!

П.С. В историята на телевизиите обаче, като най-голяма тъпотия може би е "Риск печели риск губи" Twisted Evil

# 38
  • Мнения: 1 900


П.С. В историята на телевизиите обаче, като най-голяма тъпотия може би е "Риск печели риск губи" Twisted Evil

 smile3521

# 39
  • Мнения: 347
"Това го знае всяко хлапе" го гледам с удоволствие, винаги когато имам възможност и не бих го определила като "провал" или поне не е такъв в моите очи.
"Пълна промяна" много исках да го гледам, понеже съм гледала доста серии от американската версия и много ме беше яд, че не мога да се прибера навреме от работа.Спрях да се ядосвам в момента, в който разбрах че са вкарали Азис, Дим и другите "звезди".И от малкото, което съм хващала от него разбрах, че не ми харесва.А колкото до "Сделка или не" никога не съм го харесвала и  не мога да разбера какво толкова му харесват моите познати.Румен и Жаси ме дразнят страшно и изобщо като цяло идеята на предаването не е по вкуса ми.

Общи условия

Активация на акаунт