Крем AURA SLIM....

  • 8 077
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 758
Руска е изтрещела.Явно я сърби гърби и иска да се чеше през корема Mr. Green

Ще следя темата с интерес, защото имам нужда Whistling

# 16
  • Мнения: 7 723
.....
 А ти пък какво точно ще си отслабваш с него,като си само кокали? Grinning

Имам корем! Crossing Arms
Всички си имаме кореми,мари Руске.На твоя само пиърсинга му е изпъкнал.Другото ти е кожа и ребра.Ще вземеш да изчезнеш,ако се мажеш с това. Laughing
Като съм права- нямам,
ама като седна и той става на три етажа.... ooooh!
.....и пиърсинга ви се пада точно между диплите.... Crossing Arms

....Ще следя темата с интерес, защото имам нужда Whistling
Ще видиш ти Crossing Arms
Вече два дена се мажа..... Whistling

(само внимавам да не се размажа на към бюста.....) ooooh!

# 17
  • Мнения: 10 758


(само внимавам да не се размажа на към бюста.....) ooooh!
Там внимавай много, че  ooooh!

# 18
  • София
  • Мнения: 67
Моят масажист само с такъв работи, за антицелулитен масаж де!
След като родих ми направи едно програма от масажи 10 дни с този крем и ефекта беше страхотен!
Така, че успех!

# 19
  • Мнения: 372
Този крем не се намира много по аптеките в Пловдив. Бихте ли казали откъде го купувате?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 294
Дайте една снимка на прословутия крем  Praynig
Да знам кво да диря по магазините.

# 21
  • Провинция
  • Мнения: 509
Малко не разбрах за какво точно е това кремче,една тубичка за колко време стига,кога се появяват първите видими резултати и освен по задните части и бедрата,може ли да се маже и по коремчето?!А става ли за заличаване на стрий,или поне предотвратява ли появата на нови?

Последна редакция: нд, 06 яну 2008, 17:03 от kragovrat

# 22
  • София
  • Мнения: 365
И азимам това кремче. Загрява така, защото има екстракт отровен бръщлян в него. Не се мажа, защото... ме мързи. Казано в прав текст:) но сега като мина на диетка ще си направя табличка "преди - след" и ще се отчитам. По принцип са ми се мяркали отзиви, че действа, но никой от писалите не го е използвал само него без упражнения или диета, така че слабичките да му мислят:)
малко офф:
Наскоро слушах за утайката от кафе... ка не било вярно, че трябва да се мажеш с утайката, а със самото кафе, преди варенето, защото иначе му се извлича кофеинът, който именно действа антицелулутно.

Ако някой прояви желание може да снимам кремчето и да ви го покажа. Наистина не е скъпо, малко е, но пък като се има предвид колко загрява, едва ли някой би имал желание да слага по големи количества, така че от самосебе си се пести Laughing

# 23
  • Провинция
  • Мнения: 509
И азимам това кремче. Загрява така, защото има екстракт отровен бръщлян в него. Не се мажа, защото... ме мързи. Казано в прав текст:) но сега като мина на диетка ще си направя табличка "преди - след" и ще се отчитам. По принцип са ми се мяркали отзиви, че действа, но никой от писалите не го е използвал само него без упражнения или диета, така че слабичките да му мислят:)
малко офф:
Наскоро слушах за утайката от кафе... ка не било вярно, че трябва да се мажеш с утайката, а със самото кафе, преди варенето, защото иначе му се извлича кофеинът, който именно действа антицелулутно.

Ако някой прояви желание може да снимам кремчето и да ви го покажа. Наистина не е скъпо, малко е, но пък като се има предвид колко загрява, едва ли някой би имал желание да слага по големи количества, така че от самосебе си се пести Laughing




Ще може ли снимчица на кремчето....?А на ясно ли си дали действа при стрий?!

# 24
  • София
  • Мнения: 365
Снимка... утре. Простете ми, но работя в момента, утре ще се постарая да я кача.
Мисля, че не действа против стрии... досега не съм чула за нещо наистина ефикасно срещу тази гад, но това не значи, че няма:)

# 25
  • Мнения: 7 723
Този крем не се намира много по аптеките в Пловдив. Бихте ли казали откъде го купувате?
Не го намираш, щото аптеките явно не го зареждат
Аз работя във Фирма, която зарежда и аптеки и при нас го има.
Помоли близката аптекарка да го поръча от доставчика,
с който работи и съм сигурна, че веднага ще го имаш. Wink
 

# 26
  • Мнения: 7 723
Дайте една снимка на прословутия крем  Praynig
Да знам кво да диря по магазините.
Ето го вълшебното мазило.... Grinning сори за качеството

# 27
  • София
  • Мнения: 365
Руска, изпревари ме Embarassed

# 28
  • Мнения: 4 435

Я казвай много ли е гадно,като го намажеш,защото искам да си го купя.Няма да оставан назад от вас ,де.Ама ха. Crossing Arms То вече какво ли не купих покрай тоя форум ooooh!,така че едно повече или по-малко,все тая.

# 29
  • Мнения: 7 723
Малко не разбрах за какво точно е това кремче,една тубичка за колко време стига,кога се появяват първите видими резултати и освен по задните части и бедрата,може ли да се маже и по коремчето?!А става ли за заличаване на стрий,или поне предотвратява ли появата на нови?
Това кремче е за топене на подкожните мазнини.
Аз си го мажа и по корема....на листовката пише,
че видими резултати ще има след 14 дена.
Една тубичка е 75мл. ....и не знам дали става за стрии newsm78ама едва ли Wink

На кутийката пише, цитирам:

СЪСТАВ
Диметикон, екстракт от бръшлян,
екстракт от водорасли, метил никотинат,
екстракт от арника.

НАЧИН НА УПОТРЕБА
Всяка вечер след душ нанесете малко количество от крема
върху проблемните области и масажирайте до пълното му абсорбиране.
След няколко минути третираната кожа се зачервява,
което е признак на извършващ се процес на изгаряне
на подкожната мазнина.
За максимален ефект използвайте термоактивния слиминг крем АУРА
минимум две седмици.
Grinning

Общи условия

Активация на акаунт