Остаряваме бавно, остаряваме бавно, неусетно почти ...

  • 1 486
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 370

И така се чувствам на 30, а на 40 какво, и по кръчми ли няма да ми се ходи? Ужас!!! Как си променя човек вкусовете и предпочитанията.

Абсолютно!!!  Mr. Green КАзвам ти го като наближаваща заветната цифричка 40-37 ще навърща след 2 месеца и половина. ooooh!
Аз почвам адски пък да се дразня от непрогледния тютюнев дим и наместо да отида в пицария-си поръчвам....пица по телефона. А едно време пушех....
Всъщност, за вас не знам, но лично аз вече като видя, че в подфорумите пише някое девойче набор'86, да речем, и си казвам веднага"Баба му стара, на този набор съм му била класна." Crazy(до преди 5 години работех като учител, понеже).

# 16
  • Мнения: 2 891
Основният ми проблем е, че съм загубила трудно придобития тренинг за бързо асимилиране на литри алкохол. Сега нищо не е същото и топеното сирене Президент няма същия вкус  Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 3 268
И аз да ви се оплаче,че взе да ми тежи ЕГН-то.Не мога да нося на пиене вече,ама хич.От бутилка вино съм напълно пияна,а преди какви времена бяха еееееех...Да не говоря,че като ходим някъде на кръчма или клуб ми трябва 1 ден за възстановяване.Преди  нямах спирка-можех от купон на купон.А най-лошото от всичко е,че и сексът взе да ме уморява,работата тотално отива на зле.Трябва да променя нещо,тръгвам на фитнес.

# 18
  • Мнения: 4 733
 Още малко ако попишете ще взема да повярвам. Спрете се жени в разцвета на силите си  Laughing Защо просто не приемете, че вкусовете ви се променят, а не че ЕГН-то е виновно...
 Остаряването започва първо в мислите, не мисля че е разумно който и да е човек да го допуска.

Последна редакция: чт, 03 яну 2008, 14:47 от Kasidy

# 19
  • Мнения: 2 401
Липсва ми онази спонтанност.

# 20
  • Мнения: 3 251
Още малко ако попишете ще взема да повярвам. Спрете се жени в разцвета на силите си  Laughing Защо просто не приемете, че вкусовете ви се променят, а не чме ЕГН-то е виновно...
Така е, браво, Кас! Точно си го написала...
Тъкмо щях да пиша, че имам чувството, че съм в някой клуб на пенсионера или в здравен форум!
Е, на 37 съм, ходи ми се, щурее ми се, пък после  ако ще и 5 дена да съм в "реанимация"... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 891
Ъгхъм! Приемете, че изграждам имидж за пред съпуга. След малко изтривам поста от съображение за сигурност на подлия план за заблуда на противника  Whistling

# 22
  • Мнения: 5 940
Предпочитам да съм със съпруга ми и бебока, вместо с приятели на кръчма. Предпочитам да съм вече вкъщи, за да ми е близко леглото, когато ми се доспи. Предпочитам да пътувам с наша кола, а не на автостоп, като преди. Предпочитам да решавам проблемите сама, а не с петнайсет приятелки . Има и още признаци. Но честно казано ми харесва да остарявам.., не се дразня.

# 23
  • Мнения: 1 113
Темата е хумористична, пак казвам, за Касиди. Да се посмеем на себе си и на загубените си възможности. Иначе байбиби го е написала много точно - отговорностите, а не ЕГН-то водят до остаряване.

И освен, че човек остарява първо в мислите си, там и помъдрява. Това между другото.

# 24
  • Мнения: 3 268
Още малко ако попишете ще взема да повярвам. Спрете се жени в разцвета на силите си  Laughing Защо просто не приемете, че вкусовете ви се променят, а не че ЕГН-то е виновно...
 Остаряването започва първо в мислите, не мисля че е разумно който и да е човек да го допуска.
Абе те моите вкусове са си все същите като отпреди 20 години WinkЛошото е,че аз не съм същата.Това секса на кухненската маса за нищо си го нямах.Сега и на леглото ме боли гърбът. GrinningДа не вземете сега да ме съжалите съвсем,аз не се предавам.Ноооо ,затова тръгвам на фитнес,да се поразкърша. Crazy

# 25
  • Мнения: 7 111
Напоследък се убеждавам, че вече хората на възраст над 50-55 години умеят да се забавляват много по-добре от нашето поколение. Преди месец се разходихме до Хисаря. Там имаше група пред-пенсионери, които празнуваха рожден ден на някой от тяхната компания. Бяха шумни, забавни и спонтанни.
На Нова година в заведението имаше 15тина набори и останалите посетители бяха на възрастта на родителите ми. Една прилична групичка от чичковците и леличките не ги видях да седнат. Бяха невероятни.

# 26
  • Мнения: 1 403
Мдаа, преди се е случвало да съм си легнала вечерта и като ми се обадят за купон към полунощ, да стана и да тръгна, сега не бих го направила...И разбиранията ми за почивка и приятно прекарване са се променили...Мисля, че е нормално, не правя драми от това. Само като си казвам годините, ми звучат малко невероятно и се замислям- все ми се струва , че има някаква грешка... hahaha

Пък от гърба не мога да се оплача Joy

# 27
  • Мнения: 801
предпочитам всичко да ми е "сгодно".....а иначе спонтанност колкото щеш, но сред любими хора и хубава музика...........
май наистина приоритетите се менят, а не толкоз, че остаряваме....то и затова остаряваме хубаво.......малко сребро в косите, повече любов, мир и мъдрост........човещинка, топлинка...

на 30 съм почти ,но по пътя като ме видят с Радост и повечето хора казват "еее, гледай го как се грижи за сестричето си" Joy

а по кръчми и дискотеки съм се навилняла вече..........не, че не ми се ходи пак, но предпочитам, уютно  и сгодно място, може и шумно да е, но ние да си го правим такова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт