въпрос към имащите съдомиялна

  • 115 517
  • 738
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 6 210
И аз най-редовно ги мия там. Мия всичко, което успявам да бутна вътре. Гледам само да е добре подредено  Peace.

# 436
  • Мнения: 9 776
... Мия всичко, което успявам да бутна вътре. ...

Даже аз, като си купихме миялната, пуснах вътре няколко вази Laughing

# 437
  • София
  • Мнения: 6 210
О, да, Поли! Особено тези старите, сещате ли се, едни такива много релефни. Как светят послееее, кеф Simple Smile И стъклени полюлеи (или полилеи) мия в нея  bowuu.

# 438
  • Мнения: 803
Радвам ви се!

# 439
  • София
  • Мнения: 17 596
Още един въпрос, който възникна в нашето семейство преди броени минути. Миете ли си стъклените рафтове и пластмасовите кутии на хладилника в съдомиялната? Според мен не би трябвало да има проблем, но понеже вече имаме счупена чаша вътре (според мен и беше дошло времето), та мъжа ми мисли, че е възможно и стъклата на хладилника да се натрошат....

Всички, които успях да събера вътре, ги измих там - нямам оплаквания...

# 440
  • Мнения: 9 776
Да, точно тези, Вени Laughing.

# 441
  • София
  • Мнения: 17 596

О, да, Поли! Особено тези старите, сещате ли се, едни такива много релефни. Как светят послееее, кеф Simple Smile И стъклени полюлеи (или полилеи) мия в нея  bowuu.

Полилей. Поли-елей. Много кандилници...  Laughing Мен би ме домързяло да ги развия... в смисъл - по- малко време ще ми отнеме да ги забърша, отколкото да ги сваля и после да ги завия обратно... Crazy

# 442
  • Мнения: 1 701

Що? Sunglasses

Благодаря, момичета!
Още довечера ще навра всички чаркове от хладилника и ще ги измия. Тъкмо е "опоскан" сега горкия и е в подходящо състояние! Simple Smile

# 443
  • Мнения: 803

Що? Sunglasses

Благодаря, момичета!
Още довечера ще навра всички чаркове от хладилника и ще ги измия. Тъкмо е "опоскан" сега горкия и е в подходящо състояние! Simple Smile

как що - изглеждате доволни!

и машините мият ...
и всичко Hug

# 444
  • София
  • Мнения: 6 210
Полилей. Поли-елей. Много кандилници...  Laughing
Благодаря  Hug, не знаех  Embarassed!
Аз експлоатирам съпругът ми да ги сваля и завинтва. Имам един полилей, който е с три стъклени тела - релефни като вазите, за които писах  Mr. Green. Много прахоляк събира - от парното, от пушенето... При него забърсването не дава ефекта на миялната.

# 445
  • Мнения: 970
В съдомиялната машина мия всичко даже днес си измих марулята с репичките и зеленият боб Crazy

# 446
  • Мнения: 1 701
В съдомиялната машина мия всичко даже днес си измих марулята с репичките и зеленият боб Crazy
Да си призная ли, че ми е минавало да пусна "изплакване" за марулята?! Wink
Ама не ми е стискало...
Няма по-досадно нещо за мен от миенето на маруля...
Явно става! Simple Smile

# 447
  • София
  • Мнения: 6 210
В съдомиялната машина мия всичко даже днес си измих марулята с репичките и зеленият боб Crazy
Моля те, сподели ноу хау с нас. Утре май ще имам гости, тъкмо момент да пробвам  Mr. Green. Аз имам някаква кратичка програма за изплакване - трае около 5 мин. и плакне със студена вода. Обаче как редиш марулите и изобщо другите неща - ей това ми е интересно?

# 448
  • Мнения: 970
Марулята я наредих права на мястото на чиниите/долната кошница/,репичките легнали -само им отвързах връзката и ги сложих една до друга,а зеленият боб го изсипах в горната кошница и го разпръснах поизпада малко но го обрах и пак горе.Пуснах на програмата хапни и зареди май беше  newsm78 за плакнене-12 минути.Излъскаха се без да се пинкам аз на мивката Laughing

# 449

Общи условия

Активация на акаунт