А колко често свекърва ви вижда внучето си?

  • 5 517
  • 101
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 426
Живеем през един блок и я виждат един път в месеца, моите родители живеят в друг квартал и през 3-4 дена идват, ако могат направо я взимат.

# 31
  • Мнения: 323
Почти всяка седмица.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Рядко,живеем на дълго разстояние 400 км.  Confused

# 33
  • Мнения: 116
Почти всяка седмица. Или ние ходим у тях или те идват у нас. Преди 2 години, докато ходехме на ясла се виждаха 5 дни в седмицата, тъй като баба й и беше учителка в групата. Никога не съм имала нещо против да прекарват повече време заедно, та те толкова се обичат. Общо взето съм извадила голям късмет със свекървата. Simple Smile

# 34
  • Мнения: 1 217
Идват и двамата винаги в неделя.
Много работат и нямат никакво време за себе си,камо ли за други.
Но когато дойдат винаги е приятно защото много се радвам на малчо.

# 35
  • Мнения: 2 908
От 7 дена в седмицата я виждат около 4 дена-хич не е малко Confused,че да се оплакват.

# 36
  • Мнения: 728
Всеки ден,понеже живеем заедно!

# 37
  • Мнения: 1 800
Живеем далече една от друга, но до сега 4 пъти(х 1седмица) за 8 месеца.

# 38
  • Мнения: 3 423
Поставяш два въпроса. Първо, колко често
бабата вижда внучето. И второ, колко често,
ако аз нямам контакт с нея. Имаме прекрасни
отношения, свекърва ми вижда внучето си по
3-4 пъти в годината. Ако нямахме контакт, не
бих имала против вижданията. Баби и дядовци
имат право да виждат внуци, когато пожелаят.
Разбира се, ако дават дрога на внуците, няма
да съм толкова ларж и ще държа и аз да съм там.

# 39
  • Мнения: 2 498
А ако вие нямате контакти с родителите на мъжа ви,къде се състоят контактите на бабата и дядото с детето?
Да, нямам контакти с нея никакви, съответво и детето няма никакви-не я познава даже, а живеят през 2 преки-на 2 мин. път пеша....

# 40
  • Мнения: 622
Рядко. Свекърите не идват у нас на гости,така че ако евентуално ние отидем тогава се виждат за малко

# 41
  • Мнения: 576
Рядко - на 2 месеца веднъж за няколко часа

# 42
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 090
Гласувах с "всеки ден", защото опция "през ден" няма. През седмицата идват през ден - вторник и четвъртък например. И в петък вечерта - чантата, пътя и там Mr. Green - до неделя вечер.
Чудесни хора са Peace

# 43
  • Варна
  • Мнения: 4 969
3 години живяхме на квартира и го виждаше доста рядко- веднъж на 2 месеца, сега сме при нея за съжаление и го вижда всеки ден

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Гласувах рядко, защото живеят далече и я виждат когато отидем на гости един или два пъти в годината. Иначе не се натиска да я гледа нито да дойде да я види.

Общи условия

Активация на акаунт