Ресторант за сватба - София

  • 60 638
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 270
Здравейте,
Надявам се да ми помогнете, най-сетне се престраших и ме чака сватба - края на май! Laughing
Дайте идеи за малък, стилен ресторант в София - гостите ще са не повече от 20-30 човека.
Благодаря

# 1
  • Мнения: 71
Първо-честито!  bouquet
Бих ти препоръчала ресторант Уникат в кв.Подяуне,ул.Черковна №41-готвят вкусно ,обстановката е изискана и романтична.Цените обаче са им малко скъпички-в смисъл,че куверта на човек излиза около 30 лв.и нагоре.Капацитета на ресторанта вътре е за 50 човека има и градина за 100.Мястото е много приятно.Един съвет(не че си го искала де),но побързай с избора че в края на май са баловете и от сега започват да резервират. Пожелания за безоблачно семейно щастие. Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 2 967
Ресторантът на х-л "ВЕГА" Simple Smile Много е хубав!

# 3
Здравейте и аз търся ресторант хубав за около 100 човека. Моля всеки който се е женил да сподели къде е била сватбата и други подробносит  Praynig

# 4
  • Мнения: 2 270
GERBER  - къде се намира?

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
GERBER  - къде се намира?

На ъгъла на кв. Дианабад и булеварда, който води към Студентски град Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 270
GERBER  - къде се намира?

На ъгъла на кв. Дианабад и булеварда, който води към Студентски град Simple Smile

Мерси Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 2 967
Моля Simple Smile Дано да ти свърши работа Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 270
Моля Simple Smile Дано да ти свърши работа Simple Smile


Не успях да намеря инфо в нета и явно ще трябва на място да отидем, но ми се струва удачен вариант, тъй като десетина от гостите ни не са от София и ще могат да се настанят направо там

# 9
  • Мнения: 2 751
Здравейте,
Надявам се да ми помогнете, най-сетне се престраших и ме чака сватба - края на май! Laughing
Дайте идеи за малък, стилен ресторант в София - гостите ще са не повече от 20-30 човека.
Благодаря

Притиии, честито    bouquet  bouquet  bouquet
Ресторант не мога да ти препоръчам, но исках да ти честитя  Hug
Извинявай за спама  Hug

# 10
  • Мнения: 2 270

Притиии, честито    bouquet  bouquet  bouquet
Ресторант не мога да ти препоръчам, но исках да ти честитя  Hug
Извинявай за спама  Hug

Мерси, мила Hug

# 11
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Правихме сватба на дъщеря ми в бивния дипломатически клуб -кв.Горна баня.Ресторанта е страхотен, организацията перфектна. Събира и много и малко хора. Куверта ни беше 30 лв.. Peace В куверта влизаше и тортата на 3 етажа от която разрязаха  за десерт на гостите.

Честито и ти пожелавам :

Букет от рози,
вързан с панделката на любовта
и покрит с воала на щастието.   bouquet

# 12
  • Мнения: 417
Нашата сватба беше във ресторанта на  хотел "Централ" Форум май се казваше много съм доволна уютно е ама май за повечеко хора е при нас бяха 80 тина.

# 13
  • Sofia, BG
  • Мнения: 210
ресторант Максим на ул.Леге

# 14
  • Мнения: 391
Ресторант "При орлите"

# 15
  • Мнения: 576
Първо - ЧЕСТИТО!
Препоръчвам ти ресторанта на Спа-хотел Царско село! Страхотен е!
Хем си в София - хем извън лудницата и напрежението на града. Има и възможност за настанявне на гостите в хотела - ще вземеш и отстъпки. Има и параклис в който може да се венчаете! Красива природа......
Там правихме кръщенето на детето. Много сме доволни!

# 16
  • Мнения: 35
Препоръчвам ресторант Лебед на Панчаревското езеро. http://www.restaurantlebed.com/ Мисля, че е скъпичък, но изглежда романтично и стилно място. Ако си правех сватбата в София, сигурно щях да избера него. Нашата беше във Варна, пак в подобен ресторант, но до морето.

# 17
  • Мнения: 139
Определено ресторант "Биляна"-много е добро мястото в Студентски град,не е скъпо и ако аз някога се женя там ще празнувам Peace

# 18
  • Мнения: 177
Първо - ЧЕСТИТО и на двете бъдещи госпожи  bouquet

Дайте ориентир относно финансовата страна на въпроса - какви куверти ви устройват...Да имаме идея какъв клас да препоръчаме...
Последната сватба, на която бях беше с около 100-тина човека. Беше в бившия хотел "Славия", ама сега така и не запомних как се казва newsm78Беше разкошно - и обстановка и обслужване Peace

Момичетата са дали добри предложения, но на пример Лебеда и Орлите са доооста скъпи ресторанти...Едно масово мероприятие там би било сериозна инвестиция

# 19
*Neti* а случайно да знаеш кувертите там по колко са?  Цялато това търсене започва да ми става тежко, много голяма занимавка особено ако няма кой да ти помага  Thinking

# 20
  • Мнения: 177
Ако за Славия питаш - не знам, но като знам на кой бяхме на сватба - повече от 20 лева не е било Mr. GreenГоворя за преди година, обаче

А в Лебеда, преди половин година, едни приятели ги бяха офертирали за минимум 63лв. В Орлите е още по-на горе

# 21
  • Мнения: 2 270
Момичета, при мен се появява проблем - края на май са баловете и ме отрязаха от две места "Александър" и "Централ"

# 22
  • София
  • Мнения: 2 058
Момичета, при мен се появява проблем - края на май са баловете и ме отрязаха от две места "Александър" и "Централ"

Ориентирай се към малките ресторантчета, които няма да имат балове, големите е ясно, че ще са заети.
Страшно симпатични "дребосъци" има из центъра за 30-тина души! Мотто е един такъв пример, а там има и много хубава градина. Не мисли за традиционните "сватбени" ресторанти, защото обикновено са за много хора.

# 23
pretty намери ли ресторант ? аз намирам но кувертите са доста скъпи пиши ако имаш идея Simple Smile

# 24
  • Мнения: 80
Да  дам  и  аз  една  идея.На  Околовръстното  след  Люлин  има  хубав  ресторант   до  езерото.Всъщност  така се  казва - "Езерото". Често ходим  там ,обстановката е  много приятна  а  има  и  страхотна  градина.Обслужването е много добро,кухнята също. Цените - ами  смятам ,че са нормални.Големият   охраняем паркинг   също  е  предимство.

# 25
  • Мнения: 242
ресторант Александър- на Позитано 20.Не е много скъп и е хубав.  Peace

# 26
  • Мнения: 373
Ресторант "Монтерей" на ул. Жолио Кюри-адски е стилен  и е точно за сватба до 50 човека. Ние щяхме там да бъдем , но с времето листа с гостита набъбна до 102-ма, и се наложи да се преориентираме. Бяхме в "Свети Валентин" на Симеоновско шосе- адски сме доволни!

# 27
  • Мнения: 2 270
Много благодаря на всички, които се включиха по темата Hug

# 28
  • Мнения: 168
Определено ресторант "Биляна"-много е добро мястото в Студентски град,не е скъпо и ако аз някога се женя там ще празнувам Peace
това определено е един много стилен ресторант препоръчвам го (но не е за много голяма сватба) собственика държи още един много добър ресторант Александрия или Александрина не съм сигурна, малко по-раздвижен и има втори полу етаж хубав е.

# 29
  • Мнения: 143
Здравейте може ли някой да ми каже нещо за ресторант ,,Св. Валентин,, на симеоновско шосе ????!!!!Мерси предварително!

# 30
  • Мнения: 22 865
Честито на бъдещите булки,да не забравите да ни покажете снимки!!
Колкт до питането;била съм на няколко страхотни сватби в "Скай Плаза" в НДК,бяха над 100 човека.Ресторантът е много подходящ за големи сватби.
Бяхме кумове на малка сватба,около 50 човека, в  "Континентал Плаза" пак в НДК.Изкарахме страхотно.

# 31
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз бих ти препоръчала "Глория палас" в Горна Баня. Нашата сватба бе там и просто (не че си беше моята сватба) всичко беше на ниво, огранизацията страхотно. Всичките ни гости бяха много впечетлени. Били сме на сватба в "Лебеда' в Панчарево и самата сватба беше много весела, но инече като обстановка не ми хареса особено (вътре), освен ако не е навън. Кухнята инече им е добра. Ресторанта на хотел "Централ' е много малък и ако мислите за голяма сватба не е особено подходящ. А и проблема с паркирането... Аз лично не бих избрала него, въпреки че кухнята е много добра. Друг вариант е "Чепишев" в Бояна. Ресторанта не е малък, спокойно се побират 100 човека. Има място за паркиране. Кухнята също е хубава. Порцийте обаче за сватбите, независимо цената на куверта са малки.
На всичките места кувертите варират от 25/6 лв до зависи от възможностите.
Нашия куверт в Глория палас беше 30+ лв и имаше много храна, пълни порций, предястие, голями салати, мезета и т.н.. Много храна остана. В куверта влизаше само 50 гр. ракия, останалото ни препоръчаха да си го внесеме. Много са коректни.
Общо взето алкохола ускапява най-много, но на повечето места позволяват да се внесе, което е добре и съответно излиза къде, къде по евтино, особено ако останалия неотворен алкохол имате вариант да го върнете.

# 32
  • Мнения: 324
Определено ресторант "Биляна"-много е добро мястото в Студентски град,не е скъпо и ако аз някога се женя там ще празнувам Peace
това определено е един много стилен ресторант препоръчвам го (но не е за много голяма сватба) собственика държи още един много добър ресторант Александрия или Александрина не съм сигурна, малко по-раздвижен и има втори полу етаж хубав е.
Нашата сватба беше в "Биляна" и сме доволни. Уютно и сравнително стилно е, има градина (за отдих от веселбата  Grinning ). Кувертът преди година и половина беше 25 лв., порциите са огромни и е вкусно. Персоналът изпълнява и капризи. Ако се насочите натам, говорете със сина-управител, общуването с бащата е леко дразнещо Simple Smile

# 33
  • Мнения: 1 512
Аз мога да ви препоръчам ресторант "Панорама" на бул. "Дондуков" 11 - на последния етаж на сградата на Битовия комбинат.
Нашата сватба беше там преди 4 години, пак по време на баловете, но успяхме да го резервираме. Тогава беше около 23 лв. куверта, алкохол можеше да се внесе отвън, обслужването също беше добро.

# 34
  • София
  • Мнения: 461
ресторант Александър- на Позитано 20.Не е много скъп и е хубав.  Peace

Не съм ходила, но на моя позната дъщеря й се жени там през август и кувертът е бил 20 лева. Казаха, че е било хубаво.

# 35
  • Мнения: 331
Ресторант Метеор - намира се на бул. България зад Шел-а. Има прекрасна градина, прекрасни салони - розови с невероятна атмосфера. Аз се омъжвах там преди две години и половина. Малко е скъпичко - тогава кувертите излязоха по около 35 лева, но организацията беше брилянтна - за едно нещо не дойдоха да питат, да се разправяме, да ме занимават със себе си - перфекто - точно както го бях поръчала. Имат и ди джей свестен - много културен човек и води с мярка и вкус. Абе въобще - ако сезаженя пак ще е там.  Heart Eyes и пак за същия мъж

# 36
  • София
  • Мнения: 6 011
Ресторанта на хотел Вега се казва Стара София, изискването при тях е куверт от минимум 40 лв. на човек.
http://www.hotelvegasofia.bg/dining-oldsofia-bg.html

Много е приятен ресторант на хотел Скай уей в Симеоново, имат и специална зала за сватби, тук цените са много прилични.
http://www.skywayhotel.com/index.php
http://www.bulrest.com/sofia/index.php?oID=892&cID=1
На втория линк като цъкнеш върху снимчиците се увеличават за да придобиеш по - добра представа.

И двата хотела са 4 звезди, нощувките са около 150 лв. за единична стая.

# 37
  • Мнения: 2 270
Много благодаря на всички - вече имаме ресторант - "Помпей", стана много инцидентно, бяхме там на рожден ден, хареса ни и го капарирахме! Laughing

# 38
  • София
  • Мнения: 2 058
Много благодаря на всички - вече имаме ресторант - "Помпей", стана много инцидентно, бяхме там на рожден ден, хареса ни и го капарирахме! Laughing

Браво, страхотен избор!!
Ресторантът изглежда много добре, няма да имаш нужда от много старание при украсата  Simple Smile. Вече те виждам там с рокля тип "древен Рим"  Wink, а ще имате и много пространство за танци, щом ресторантът побира 90 човека, а вие ще сте под 50   bouquet

# 39
  • София
  • Мнения: 6 011
Помпей е добър избор, кухнята им е добра и обслужването е на ниво.
Да се похвалиш после!

# 40
  • София
  • Мнения: 101
Аз мога да ви препоръчам ресторант "Панорама" на бул. "Дондуков" 11 - на последния етаж на сградата на Битовия комбинат.
Нашата сватба беше там преди 4 години, пак по време на баловете, но успяхме да го резервираме. Тогава беше около 23 лв. куверта, алкохол можеше да се внесе отвън, обслужването също беше добро.

Здравейте
Сега се регистрирам,сватбата ни е май месец и сме се спрели на ресторант "Панорама" на Дондуков.
Въпроса ми  към Шушу  е колко гости са имали, защото на нас ни казаха че ресторанта е за около 170 човека и ние сме почти на границата.Започвам да се притеснявам че няма да се съберем.
Ще съм благодарна на всеки който сподели впечатления от ресторанта.

# 41
  • София
  • Мнения: 141
Ще съм благодарна на всеки който сподели впечатления от ресторанта.
[/quotе

Първо честито на бъдещите булки  bouquet

В Панорама съм била на други събития, не на сватба. Ресторантът не е малък, но дали събира 170 човека, малко множко ми се вижда, но ако са ти казали, че побира толкова, не се притеснявай.

Искам да похваля ресторанта, в който ние се женихме. След като в много от ресторантите датата не беше свободна (беше точно след Великден и всички се бяха юрнали да се женят Grinning), се спряхме на ресторант "Св. София" на Пиротска. Обстановката е приятна, а управителката - цяло съкровище. Помага със съвети и всичко и наистина абсолютно нищо не се обърка и всичко беше супер!

# 42
  • Мнения: 560
Здравейте!
Честито на предстоящите булки!
Бих ви препоръчала ресторанта на х-л „Макси“.
Там беше нашата сватба.
Страхотна обстановка,добро обслужване и кухня!
Намира се на бул.„Симеоновско шосе“.
Сигурна съм,че няма да съжалявате!

# 43
  • София
  • Мнения: 101
Ще съм благодарна на всеки който сподели впечатления от ресторанта.
[/quotе

Първо честито на бъдещите булки  bouquet

В Панорама съм била на други събития, не на сватба. Ресторантът не е малък, но дали събира 170 човека, малко множко ми се вижда, но ако са ти казали, че побира толкова, не се притеснявай.

мерси, maiqto

# 44
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Честито на бъдещите булки!
Аз мога да препоръчам ресторанта на бившия хотел Славия, женихме се там през юни 2007. Става и за много и за малко хора, защото салонът има прегради, които при необходимост се отварят и се разширява.
Ние бяхме към 80 човека и се събрахме само в централния салон. За него твърдят, че събирал 100, но ще са доста нагъсто  newsm78
Кувертът м.г. ни беше 27,15 лв. Храната обаче беше много и остана. Дават да се внася алкохол и торта без такса.

# 45
  • Мнения: 157
"При орлите"-Супер е, казвам го от собствен опит.Изискано и панорамата е страхотна.

# 46
  • Мнения: 660
Прити, миличка!!! Честито! Много се зарадвах като видях темата. Не мога да ти помогна по въпроса, но поне да ти пожелая вълшебна сватба и после много снимки да показваш!

Целувки!    bouquet  Hug

# 47
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 329
Много ресторанти мога да ти препоръчам, но за толкова малко хора ресторантът не трябва да е много голям. В такъв случай ти предлагам ресторанта на новия хотел Central Park до НДК, пада се срещу Пилоните на НДК, на самата Витошка. Много класен, страхотна обстановка и гледка.

# 48
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Аз също бих ти препоръчала ресторанта на Царско село, независимо, че е по- голям, но имат прекрасна голяма градина, което за май си е задължително  Hug
Пожелавам ти много и дълго семейно щастие!  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 302
Здравейте може ли някой да ми каже нещо за ресторант ,,Св. Валентин,, на симеоновско шосе ????!!!!Мерси предварително!
Там беше нашата сватба.... страхотен интериор... цветя водопадче.... много красиво... уникална сватба стана Simple Smile Като цяло е скъп, но за такива тържества вадят специални менюта и и куверта ни излезе около 25-30лв. (април 2007). Алкохолът и тортата беше от нас. Събира до 120 души..

# 50
  • Мнения: 711
Аз също бих ти препоръчала ресторанта на Царско село, независимо, че е по- голям, но имат прекрасна голяма градина, което за май си е задължително  Hug
Пожелавам ти много и дълго семейно щастие!  bouquet

Там, беше и нашат сватба. Атмосферата е невероятна. Но трябва да имате всичко уговорено с управителя черно на бяло, понеже са доста отвеяни и да не се ядосвате в последния момент.  Hug

# 51
  • Мнения: 143
Здравейте може ли някой да ми каже нещо за ресторант ,,Св. Валентин,, на симеоновско шосе ????!!!!Мерси предварително!
Там беше нашата сватба.... страхотен интериор... цветя водопадче.... много красиво... уникална сватба стана Simple Smile Като цяло е скъп, но за такива тържества вадят специални менюта и и куверта ни излезе около 25-30лв. (април 2007). Алкохолът и тортата беше от нас. Събира до 120 души..



Много благодаря!Така като ми казват нещо хубаво за ресторанта се поуспокоявам!

# 52
  • Мнения: 38
I az shte se jenia sled 5 meseca.Izbrahme restorant.Aleksandria  do aerogarata.Mnogo e hubav.www.Alexandria96.com

# 53
  • Мнения: 258
ние подписахме два дни преди църковния брак и основното парти и след подписването бяхме резервирали ресторантът на хотел МЕГ ЛОЗЕНЕЦ - намира се срещу хотел Хемус. Направиха ни страхотна изненада - торта уникат... Самият ресторант е изключително уютен и стилен! Не е голям обаче.  Препоръчвам го от сърце.  Peace

http://www.meg-lozenetz.com/?lang=bg&p=restorant

# 54
  • Мнения: 15
Грийнвил и Либекс  Laughing

# 55
  • Мнения: 23
Здравейте,всички бъдещи и скоро встъпили в длъжност "съпруги" Simple SmileСега се регистрирам,но от 1 месец чета подобни форуми.
Тъй като и мен ме чака такова мероприятие през август,отсега започнахме да се оглеждаме за ресторант.Въпросът ми е към petia8210 и към всички,които имат някаква информация за ресторант "Панорама" на Дондуков.Знаете ли как вървят кувертите там?Аз се обадих онзи ден и ми казаха,че цената на кувертите започва от 25лв нагоре.Интересува ме тази цена какво включва.Ние сме си дали лимит за куверт 30лв.Също така,нашата сватба ще е вечерна и ми е любопитно ресторанта до колко часа работи,дали след 24h се заплаща допълнително за престой.
Между другото сме хвърлили око и на ресторант "Бялата къща" до стадион Славия.Има хубава градина с навес(това е добре в случай на метеорологични изненади Laughing)Ако някой има инфо и за него ще е супер Wink

Хайде, доскоро,когато надявам се ще сме събрали повече информация,а може пък и да сме намерили Нашият ресторант  Praynig

# 56
  • Мнения: 1 512
Здравейте!
Отдавна не бях влизала, видях че има въпроси към мен.
На нашата сватба в ресторант "Панорама" бяха дошли около 100 души, като останаха няколко незаети маси. Намерих си сватбения тефтер, ето какво е включвал кувертът за 20 лв. (това е точната цена) през 2004 г. :
* Ракия 100 гр
* Безалкохолно 1 бр.
* Салата "Асорти" (снежанка, руска, шопска, мексиканска, чушка)
* Ордьовър (руло по чешки, чушка бюрек)
* Пил. пържола с гарнитура задушени картофи
* 1/3 бутилка вино
* Кафе
* Хляб

Доволна съм много от организацията и от обслужването. Сватбата беше дневна, не сме оставали след определеното време, защото имаше и вечерна сватба. Така че не мога да кажа колко допълнително се заплаща за престой извън уговореното време. Това трябва да се договори предварително с управителя, за да няма после разбрали се - недоразбрали се.

# 57
  • Мнения: 38
някой до сега да е правил сватба в р-тАлександрия срещу аерогарата?

# 58
  • София
  • Мнения: 101
Здравейте,всички бъдещи и скоро встъпили в длъжност "съпруги" Simple SmileСега се регистрирам,но от 1 месец чета подобни форуми.
Тъй като и мен ме чака такова мероприятие през август,отсега започнахме да се оглеждаме за ресторант.Въпросът ми е към petia8210 и към всички,които имат някаква информация за ресторант "Панорама" на Дондуков.Знаете ли как вървят кувертите там?Аз се обадих онзи ден и ми казаха,че цената на кувертите започва от 25лв нагоре.Интересува ме тази цена какво включва.Ние сме си дали лимит за куверт 30лв.Също така,нашата сватба ще е вечерна и ми е любопитно ресторанта до колко часа работи,дали след 24h се заплаща допълнително за престой.
Между другото сме хвърлили око и на ресторант "Бялата къща" до стадион Славия.Има хубава градина с навес(това е добре в случай на метеорологични изненади Laughing)Ако някой има инфо и за него ще е супер Wink

Хайде, доскоро,когато надявам се ще сме събрали повече информация,а може пък и да сме намерили Нашият ресторант  Praynig

Здравей Lynna,
Относно "Панорама" както казва Шушу е найй добре да се срещнеш с управителя за да договорите всичко.На нас ни казаха че менюто може да си го съставим само на база храна и минимум 25лв.както са казали и на теб.Има примерни менюта и можеш да си избереш някое от тях или да комбинираш от различни менюта. Ние все още не сме уточнили какво точно ще бъде менюто,но това което си направихме като вариант излиза около 26 лв.,включва салата,основно-пилешко и свинско с гарнитура,безалкохолно с минерална вода , сухи мезета,питка ,торта.Така че до твоят лимит можеш да си включиш и алкохол,както сте решили разбира се. Относно продължителността ни казаха че  не повече от пет часа, като за вечерна сватба не може да започнете по рано от 19ч,а след 24ч. е по 100лв на час.Това е което ние сме уговорили.
Имат DJ - 250лв.,ако решите да го ползвате,но може и ваш.Свири докрая,не му се заплаща допълнително.
Това е от мен.До август има доста време,но ако се спрете на "Панорама" по добре е да се уговаряте с управителкта,защото има и управител.
Успех!  Party

# 59
  • София
  • Мнения: 101
Здравейте!
Отдавна не бях влизала, видях че има въпроси към мен.
На нашата сватба в ресторант "Панорама" бяха дошли около 100 души, като останаха няколко незаети маси. Намерих си сватбения тефтер, ето какво е включвал кувертът за 20 лв. (това е точната цена) през 2004 г. :
* Ракия 100 гр
* Безалкохолно 1 бр.
* Салата "Асорти" (снежанка, руска, шопска, мексиканска, чушка)
* Ордьовър (руло по чешки, чушка бюрек)
* Пил. пържола с гарнитура задушени картофи
* 1/3 бутилка вино
* Кафе
* Хляб

Доволна съм много от организацията и от обслужването. Сватбата беше дневна, не сме оставали след определеното време, защото имаше и вечерна сватба. Така че не мога да кажа колко допълнително се заплаща за престой извън уговореното време. Това трябва да се договори предварително с управителя, за да няма после разбрали се - недоразбрали се.

Шушу,още един въпрос - само в основния салон ли се събрахте или беше отворена и другата зала?newsm78

# 60
Честито на бъдещите булки!
Аз мога да препоръчам ресторанта на бившия хотел Славия, женихме се там през юни 2007. Става и за много и за малко хора, защото салонът има прегради, които при необходимост се отварят и се разширява.
Ние бяхме към 80 човека и се събрахме само в централния салон. За него твърдят, че събирал 100, но ще са доста нагъсто  newsm78
Кувертът м.г. ни беше 27,15 лв. Храната обаче беше много и остана. Дават да се внася алкохол и торта без такса.
този хотел както и хотел Центал срещу Син Сити са от една верига мисля, че и аз съм много доволна независимо дали ще празнуваме сватба рожден ден и тн. винаги сас се представяли на ниво  Peace

# 61
  • София
  • Мнения: 4 884
Ресторант Метеор - намира се на бул. България зад Шел-а. Има прекрасна градина, прекрасни салони - розови с невероятна атмосфера. Аз се омъжвах там преди две години и половина. Малко е скъпичко - тогава кувертите излязоха по около 35 лева, но организацията беше брилянтна - за едно нещо не дойдоха да питат, да се разправяме, да ме занимават със себе си - перфекто - точно както го бях поръчала. Имат и ди джей свестен - много културен човек и води с мярка и вкус. Абе въобще - ако сезаженя пак ще е там.  Heart Eyes и пак за същия мъж

Ние бяхме преди няколко месеца на сватба там. Много ми хареса всичко, което видях. Беше една малка розова и романтична приказка, имат си и специален за тях начин, с който посрещат булката, както и едно чудесно забавление с балони, в които има различни пожелания към младоженците.
Препоръчвам го!

# 62
  • Мнения: 1 512

Само в основния салон бяхме.

Да допълня за диджея - ако е Марио (тогава той беше "щатен" в ресторанта), също мога да ви го препоръчам. Изцяло се съобразява с вашите предпочитания, не прави неуместни изказвания, изобщо на ниво.

# 63
ВЧЕРА БЯХ В РЕСТОРАНТ БИЛЯНА НА СВАТБА. ХРАНАТА БЕШЕ ОТВРАТИТЕЛНА! МАЗНА, СОЛЕНА, ЗЛЕ ПРИГОТВЕНА! ВЪРХЪТ НА ЧЕРЕШКАТА БЕШЕ ДЕСЕРТА - БАДЕМОВ КРЕМ, ПЪЛЕН С НЯКАКВИ ЕДРО СМЛЕНИ ОРЕХИ (ВМЕСТО БАДЕМИ). ОЩЕ НА ПЪРВАТА ЛЪЖИЧКА УСЕТИХ ВКУСА НА ЯДКИТЕ И ПРЕКАЛЕНО МАЗНИЯ КРЕМ, НО Я ПРЕГЛЪТНАХ НЯКАКСИ. НА ВТОРАТА ЛЪЖИЧКА ОСТРА БОЛКА МИ ПРОБИ ВСИЧКИ НЕРВНИ ОКОНЧАНИЯ. В НАЧАЛОТО ДОРИ ПОМИСЛИХ, ЧЕ Е ЗАРАДИ ОРЕХОВА ЧЕРУПКА. БЯХ НАТРОШИЛ ЗЪБ, ЗА КОЙТО ПРЕДНИЯ ДЕН ДАДОХ ЛУДИ ПАРИ ДА МИ БЪДЕ ОПРАВЕН. ИЗВАДИХ ДА ВИДЯ КАКВО МИ ДОСЪСИПА ВЕЧЕРТА И СЕ ШОКИРАХ - ПЛАСТМАСОВ ДЕТАЙЛ С ОСТЪР ВРЪХ, КОЙТО БЕШЕ СЕ ЗАБИЛ В ЗЪБА МИ. С УЖАС НАМЕРИХ ОЩЕ ТРИ ПАРЧЕТА В КУПИЧКАТА, ПОСЛЕДНОТО СИ БЕШЕ ОТКРОВЕНО ЧАСТ ОТ НЯКАКЪВ ОВАЛЕН ПЛАСТМАСОВ ДЕТАЙЛ. СЛЕД МАЛКО ПРОСТО СТАНАХ И СИ ТРЪГНАХ. НИКОГА ПОВЕЧЕ НЯМА ДА СТЪПЯ ТАМ И ЩЕ СЕ ПОГРИЖА ВСИЧКИ ОТ ПОЗНАТИТЕ МИ ДА НЕ ХОДЯТ ТАМ СЪЩО!

# 64
  • Мнения: 38
Ужас,ресторант Александрия който сме си запазили е на същия собственик на който е и на Биляна-та в Ст.Град. newsm45

# 65
  • Мнения: 1 417
Някой има ли актуални цени за куверт за сватбено тържество  за `Царско Село` и за `Макси`или някакви други предложения за р-нт с градина?

# 66
  • Мнения: 1 284
Някой има ли актуални цени за куверт за сватбено тържество  за `Царско Село` и за `Макси`или някакви други предложения за р-нт с градина?
и аз за там търся  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 320
До колкото знам в Макси не е никак евтино! Нормален куверт започвал от 80 лв. нагоре! Имало и по тънки, но храната била колкото да не е без хич!

# 68
  • София
  • Мнения: 10 326
Макси вече сватби не прави. И са го изтърбушили целия - само дупки от прозорци без стъкла седят.
До Царско село в момента не може да се стигне Twisted Evil, но съвсем скоро ще отворят околовръстното. Надявам се, там да стане по-хубаво.
За "Биляна" -  Shocked. Преди няколко години бях на сватба там и храната беше страхотна. И обилна, и вкусна. Ама то много време е минало...а го препоръчвах тия дни на едни познати Embarassed

# 69
  • София
  • Мнения: 1 320
Може да се стигне до Царско село! Въпреки, че е затворено околовръстното пускат до всичките обекти.

# 70
  • Мнения: 71
Минимална цена на куверта за сватба в Царско село е 55 лв.
Стига се до хотела от към Черни връх.
Обаче имало и доста резервации за сватби, така , че ако се интересувате, трябва да отидете на място.

# 71
Стилен ресторант за не много голяма сватба /максимум 60-70 гости/ има в хотел Light. Намира се в центъра на София, на много спокойно място. Няма градина, но е със стъклен покрив. Цените са повече от нормални, а кухнята и обслужването са на ниво.

# 72
  • Мнения: 1 629
Моята беше в ресторант Бор на Витоша от псоледната спирка на тм 5 има стълбички за към планината и там е ресторанта... много съм доволна, сервитьорите са точни! Моята сватба беше около 80човека не ги помня newsm78

# 73
  • Мнения: 59
Моята беше в ресторант Бор на Витоша от псоледната спирка на тм 5 има стълбички за към планината и там е ресторанта... много съм доволна, сервитьорите са точни! Моята сватба беше около 80човека не ги помня newsm78

Колко ти излезна куверта за човек?

# 74
  • София
  • Мнения: 170
ar4ito, влез в специализираните сватбении сайтове, там може да намериш по-пълна информация

www.svatbata.bg
www.svatbata.org
Успех с подготовката Peace

# 75
  • Мнения: 1
Здравейте! И на мен ми предстои сватба. Спряла съм се на руския ресторант Москва. Някой има ли отзиви за този ресторант и по- специални сватбени отзиви Simple Smile Благодаря на всички!

# 76
  • Мнения: 746
Препоръчвам ресторанта на парк хотел Москва  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 10 326
да, и аз бях скоро там на сватба. Комунистическо било, старо било - на мен ми хареса. Има огромно място за дансинг, при все, че сватбата не беше от малките, беше правен ремонт и с подходящата украса беше станало добре.

# 78
  • Мнения: 38
Ресторант Александрия излезе изключително хубав и обслужването беше супер.Само дето се притеснявах че е на същия собственик на който е и Биляна-та.Сватбата ни беше разкошна.

# 79
  • Мнения: 1
Здравейте!
Не съм изчела цялата тема и се надявам да не повтарям стари неща.
Моята сватба беше през октомври 2009 в ресторант Лебед, в Панчарево. Ресторанта е много стилен и удобен за сватби. Обслужването беше невероятно и всички гости бяха очаровани. Има голям избор от менюта, цените са между 50 и 90 лв, като може да се комбинират. Храната беше много вкусна и много като количество. Не се плаща доп ълнително за внасяне на алкохол, безалкохолни, ядки, торти и т.н. След сватбата майка ми каза на персонала да задържат по- празните бутилки, за да не ги разнасяме, но те отказаха, защото могат да бъдат уволнени, така че не мисля, че биха излъгали и с алкохола.Персоналът и управителят ни дадоха много полезни съвети преди сватбата, за които ние нямаше да се сетим. Наитина имат голям опит със сватбени и други тържества и са много добре подготвени. През лятото предлагат изнесени ритуали в градината, която е невероятно красива.  Има голям паркинг, на който могат да се паркират колите на гостите, който е безплатен до следващия ден до 10 или 11 часа.

# 80
  • Виена
  • Мнения: 899
Честито на бъдещите булки! Поздравления момичета!
Ние избрахме ресторанта на "Кристал палас" - срещу Докторската градинка! Много е хубаво, ресторантът е елегантен, изискан, има 2 салона, става и за големи и за малки сватби. И наистина има атмосфера! Куертът беше към 60 лева - без алкохола разбира се. Тортата от тях, най-красивата и вкусна торта!

# 81
  • Мнения: 30
Ние правихме сватба този Юли в Скай Плаза на последния етаж на НДК. Невероятна гледка към София (вечерта), лек бриз на терасата, просто перфектно обслужване, вкусна храна и разбран и мил управител. Върнаха ни всичкия останал алкохол, нищо не беше откраднато, никой не ни гледаше накриво. Бяхме около 100 човека, огромен дансинг, просто перфектно.

# 82
  • Мнения: 24
Нашата сватба беше през август,тази година.За целта избрахме басейн-ресторант "Варадеро" в Левски Г. Страхотно обслужване,невероятни професионалисти са всички работещи там.Самият ресторант предлага(ненатрапчиво,както на много други места) големи облекчения за булките-организаторки:подаръчета,чаши,покани,украса и всичко,за каквото се сетите,работят съвместно със сватбена агенция "Тути".

Общи условия

Активация на акаунт