"За Новата година в Разград здраве и късмет да има!"

  • 8 992
  • 295
  •   1
Отговори
# 285
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Та последно как ми е картинката newsm62

Влиза в норми. Laughing

Зори, честит ти рожденик!!!

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 12:01 от eganeva

# 286
  • Мнения: 291
хей момичета айде просто да си спазваме правилата, че цяла тема изписахме за това. Хайде да пишем за нещо весело и интересно:)Я ми кажете как е времето навън утре съм на консултация при Велков и ми се иска да излезна пеша как е положението по центъра newsm78 аз живее в орел и не съм излиза от месец:(Зоркакак мина твоята консултация пиеш ли някви витамини?

# 287
  • Мнения: 441
Ние се прибрахме от разходка.
plampetq, времето е хубаво.Вчера и до центъра слизах,долу -горе е разчистено,но на места доста се пързаля.Така,че ако слизаш пеша трабва доста да внимаваш.Пиши после как е минала консултацията  Hug

# 288
  • Мнения: 292
хей момичета айде просто да си спазваме правилата, че цяла тема изписахме за това. Хайде да пишем за нещо весело и интересно:)Я ми кажете как е времето навън утре съм на консултация при Велков и ми се иска да излезна пеша как е положението по центъра newsm78 аз живее в орел и не съм излиза от месец:(Зоркакак мина твоята консултация пиеш ли някви витамини?
Недей да слизаш пеш ужасно е хлъзгаво.Вчера бяхме на конкултация, поликлиниката беше пълна със хора със счупени ръце.
Направо е ужасно #Cussing out

# 289
  • ВАРНА
  • Мнения: 156
Пети, ти добре ли си???

 #Crazy

На твое място не бих рискувала.

# 290
  • Мнения: 441
Момичета,скоро ще пусна новата тема,а освен Бен никой друг не каза кое заглавие предпочита  Naughty.Не мога да гадая какво мислите,така,че бързо всички да се отчетат  Crossing Arms Whistling Laughing

# 291
  • Мнения: 291
ох момичета стегнала ми се е душата много искам
да подишам въздух но щом казвате че е кофти ок ще сляза пак с такси newsm45

# 292
  • Мнения: 441
вчера такситата взимаха двойно и тройно до Орел  ooooh!

# 293
  • Мнения: 39
аз също гласувам за предложението на Мирка "В Разград преспите са над колене,давайте шейните,не губете време!"- newsm10

# 294
  • Мнения: 56
аз също гласувам за предложението на Мирка "В Разград преспите са над колене,давайте шейните,не губете време!"- newsm10
Peace

# 295
  • Мнения: 441
Тъй като очаквам всеки моемнт брат ми да ме изгони от компа пускам новата тема

Общи условия

Активация на акаунт