Слави Трифонов с ново предаване в Нова телевизия

  • 6 265
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 009
новото шоу ще е готино, наградата също си я бива доколкото разбрах 300 000 лв., освен това ще е много по интерестно от мюзик айдъл, защото ще е по разчупено и с интерестни задачи. А и Слави няма де е водещ, така че няма да писва на никого. Все повече нови неща да има, че старите писват

# 31
  • Мнения: 776
hahaha hahaha hahaha

Tъй... сега серозно ще се опитам да пиша, колкото и да ми е трудно.
Първо - въпроса не беше дали Слави е звезда или не. За какви звезди говорим в България? М?
Второ - кой е казал, че Слави ще е водещ на новото предаване?
Трето - може да е всякакъв, ама както някой по-горе беше написал той си взима парите и не му дреме кой какво ще пише по форуми. Плюс това може ли някой да ми обясни от къде kiora има информация за хонорара на Трифонов? Тъй де, не го приемайте като дразнене, питам просто.  Tired


Няма друг да ти обясни Mr. Green, киора ще ти обясни  bouquet ( не го приемам като дразнене, отговарям просто Peace) Не счетох за нужно да казвам от къде имам информацията, така съм чувала от познати, които работят в БТВ, дали е така или не, не знам и не ме интересува честно казано. Написах го, за да подчертая, това, което и ти казваш в поста си: На Слави не му дреме дали ние си чешем езиците по форума или не. Важното е, че е амициозен и си постига целите! Само дано от Нова не им щукне идеята да му дадат да продуцира и други предавания. Не ми харесва стила му на работа и крехкото ми сърце няма да понесе да го гледа по 2 телевизии Mr. Green Tired Laughing

# 32
  • ES
  • Мнения: 2 172
А може би го прави напук на БТВ, щом ще е подобно на Мюзик Айдъл. Нали двете ТВ до сега се конкурираха, излъчвайки подобни предавания по едно и също време. Не мога да кажа нищо за Сървайвър, ме можах и една серия да изгледам.  Rolling Eyes

# 33
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
Айде моля те-това за проблема!Жив и здрав да е ,ама при всички случаи с диоптричните очилца щеше да вижда по-добре(така както се изтъпанва всяка вечер с тях по БТВ и то на такива силни прожектори)Казвам го от личен опит!

Личен опит в смисъл? Показваш се по телевизията или си носила на Слави очилата? Кое от двете? И изобщо нещо за заболяването му ли имаш да кажеш? Защото, не ти пожелавам да го изпиташ точно това и да говориш за подобно нещо " от личен опит ". Ей, побъркахте се, ей. Човек не може да се разболее. Все нещо друго ще има. Да не би на Росен крака да не е счупен? Някаква интрига там няма ли?

Ееее, това все едно аз съм го писала.  Hug

# 34
  • Мнения: 1 371
Щом Слави Трифонов отива в Нова, тъкмо няма да превключвам каналите.   Laughing
В момента с удоволствие следя Шоуто и по-точно: Танцувай с мен 2. К'во му е на човека, та сте го нападнали?

# 35
  • Мнения: 2 425
Аз го харесвам бат Славчо  Laughing Радвам се за него и за всичко което прави и постига.

# 36
  • Мнения: 54
Според мен ще е интересно и ще даде възможност за изява на много скрити таланти  Peace

# 37
  • Мнения: 1 673
Харесвам Слави. Обичам живота.

Да му върви леко новото предаване, да е гледаемо и рекламопоглъщащо.

 bowuu

# 38
  • София
  • Мнения: 167
Браво на Слави! Много се радвам за него и  за това, че пак ще пробва с ново шоу! Дано потръгне. Абе стига с тая злоба,бе, хорица! Поне се опитват хората да правят нещо и то човека се доказа за толкова години ( щом го обсъждаме - значи е кадърен), УСПЕХ на новото шоу, пък ще видим какво ще излезе.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 783
А какво стана с албума на Светльо Христов, някой знае ли?

# 40
  • Мнения: 2 425
Аз не скачам, защото не го приемам лично. Права си, че всеки си има мнение. И баща ми не го понася Славчо, но не сме на нож и си се обичаме.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 750
И на мен ми е много интересна тая история - Слави прави предаване по Нова. Някъде четох, че не бТВ са отказали на Слави да прави Мюзик Айдъл 2, а Слави им е отказал. Каква е истината едва ли ще разберем. Кой знае какви игрички и интриги се въртят задкулисно.
Преди малко пък по новините на бТВ казаха, че стартирало ново музикално предаване "Великолепната шесторка" с известни личости, които щели да си избират дуетна половинка и т.н. Е, това не е ли копие на новото предаване на Слави?! Има нещо гнило...  Тъпо ми се стори обче това, че за реклама на новото си предаване бТВ използва историята с дома за изоставени деца в Могилино. Средствата от гласуването в предаването щели да отиват за този дом. Хубаво, ама това се казва като почне новото шоу, а да се използва като реклама хич не ми се струва морално.

# 42
  • Мнения: 4 435
Наградата щяла да бъде 500 000лв.Браво.

# 43
  • Мнения: 9 050
И на мен ми е много интересна тая история - Слави прави предаване по Нова. Някъде четох, че не бТВ са отказали на Слави да прави Мюзик Айдъл 2, а Слави им е отказал. Каква е истината едва ли ще разберем. Кой знае какви игрички и интриги се въртят задкулисно.
Преди малко пък по новините на бТВ казаха, че стартирало ново музикално предаване "Великолепната шесторка" с известни личости, които щели да си избират дуетна половинка и т.н. Е, това не е ли копие на новото предаване на Слави?! Има нещо гнило...  Тъпо ми се стори обче това, че за реклама на новото си предаване бТВ използва историята с дома за изоставени деца в Могилино. Средствата от гласуването в предаването щели да отиват за този дом. Хубаво, ама това се казва като почне новото шоу, а да се използва като реклама хич не ми се струва морално.


Нищо задкулисно няма. Седем осми също участва в това шоу. То ще се излъчва преди Мюзик айдъл и Пей с мен, нака че не става дума за конкурентна продукция. Освен това екипът на Слави, както вече казах, също участва във Великолепната шесторка.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 750
Седем осми също участва в това шоу. То ще се излъчва преди Мюзик айдъл и Пей с мен, нака че не става дума за конкурентна продукция. Освен това екипът на Слави, както вече казах, също участва във Великолепната шесторка.
А, това вече обяснява нещата. Ама пак ми е странно защо от 7/8 ще правят две съвсем сходни предавания по две конкурентни телевизии... къде е точно логиката?

Общи условия

Активация на акаунт