Слави Трифонов с ново предаване в Нова телевизия

  • 6 249
  • 57
  •   1
Отговори
# 45
  • гр.Добрич
  • Мнения: 92
 [/quote]
А, това вече обяснява нещата. Ама пак ми е странно защо от 7/8 ще правят две съвсем сходни предавания по две конкурентни телевизии... къде е точно логиката?
[/quote]

Най-вероятно за пари!

# 46
  • Мнения: 9 050
Седем осми също участва в това шоу. То ще се излъчва преди Мюзик айдъл и Пей с мен, нака че не става дума за конкурентна продукция. Освен това екипът на Слави, както вече казах, също участва във Великолепната шесторка.
А, това вече обяснява нещата. Ама пак ми е странно защо от 7/8 ще правят две съвсем сходни предавания по две конкурентни телевизии... къде е точно логиката?

Не са сходни. Това не е шоу. Пак има състезателен характер, защото ще се гласува с SMS за фаворит, а парите от SMS-ите отиват за дома в Могилино. Но това не е музикално шоу. Това е по-скоро благотворителен концерт. Състезателния характер е само за да има за какво да се изпращат SMS-и. Няма награди за участниците, няма победители.

# 47
  • Мнения: 226
Уважавам Слави и това, което постигна! Разви цяла СЛАВИ индустрия и продължава да я развива! И никога не бих си помислила, че е прецакан от бТВ. Със сигурност е усетил залеза на телевизията на Мърдок и свежестта и новаторството на НОВА Тв. Радвам се, че ще гледам негова продукция и по НОВА.

# 48
  • Мнения: 2 425
Аз също се радвам за Нова, а и ми е любимата телевизия.

# 49
  • Мнения: 4
04.01.2008
Няма нищо по-логично от това днес прага на този дом да прекрачи талантливият екип на Седем Осми предвождан от Слави Трифонов. Поласкани сме от факта, че отсега насетне ще пишем най -новата история на развлекателния жанр у нас с подобни партньори”, коментира Павел Станчев, генерален Директор на Нова Телевизия.
Източник :
http://news.netinfo.bg/?tid=40&oid=1144203

П.П : На мен ми звучи много странно, но явно ще става още по досаден и ще трябва да го търпим и на още една тв.
Какво мислите Вие?
Когато г-н Павел Станчев дойде от Париж мисля, че беше и оглави Нова тв в шоуто на Слави веднага се появи нов герой- Павел Занищонестанчев... традиционния хаплив хумор на талантливия екип.
На фона на това "мило посрещане" много дипломатично изказване на г-н Станчев!Високо образован и възпитан млад мъж.
 а за съвместната им работа отново се потвърждава поговорката Интереса клати феса..

# 50
  • Мнения: 1 531
много е тайнствено - още не се знае, кои ще са жури  Crazy дорбе,че поне водещите казаха  Flutter

# 51
Според мен БТВ са разбрали какво ще бъде новото шоу на 7/8 и са решили да му направят сечено с "Шесторката" - известни изпълнители с неизвестни. Не че съм против инициативата за Могилино, точно обратното. Става въпрос за борба вътре в телевизията. 

# 52
  • Мнения: 862
Харесвам Слави и се радвам, че 7/8ми ще е продуцент на новото предаване по НОВА.
За мен той е шоумен, много интелигентен и находчив. Не се клани на никой от ефира, не се подмазва, директен е и със страхотно чувство за хумор. Бих искала дори да го виждам в новото музикално шоу, но си мисля, че ще е зад кулисите само.
Колкото до това, че BTV го прецакали с Music Idol 2, искрено се съмнявам. По склонна съм да вярвам, че той е отказал.

# 53
с удоволствие днес ще заседна пред тв, за да гледам пей с мен  Simple Smile, любопитството ми относно участниците е огромно

# 54
  • Мнения: 1 531
нещо не ми хареса подобра за 'звезди'  Rolling Eyes жалко  Confused не че няма да го следя, имам надежда, но първоначалното ми впечатлениее не е за особено забавно предаване  Rolling Eyes

# 55
  • софия
  • Мнения: 2 140
Това,което видях от шоуто,не ме грабна.Май няма да го гледам. Naughty

# 56
Определено ще гледам

# 57
  • Мнения: 2 425
Радвам се че го пуснаха най-накрая, защото МА2 много не ми хареса. Тези двамата опосуми си искат сами да си го правят и ей им го на - смотаното жури  hahaha
Да се върна към темата. Много ми харесва избора на журито и отношението спрямо участниците и водещите и малките музикални сладурковци  Hug

Общи условия

Активация на акаунт