Кой е най-интересния индийски филм,който сте гледали?

  • 304 391
  • 736
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 622
"Брак и предразсъдъци" - търсих версия на "Гордост и предразсъдъци" и попаднах на него. Направен е в индийски вариант - и останах много приятно изненадана. Simple Smile

Вчера си го свалих, но още не ми е останало време да го гледам

# 76
  • Мнения: 22
Някои знаели къде да си намеря филма Khal - Naaikaa (отмъстителката) Историята е същата като в "Завръщане в рая" само, че по добра.Филма е от 80-те и е страхотен, но.................. Sad

# 77
  • Варна
  • Мнения: 956
"Невинното дете" - http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=18 … f80dd5f75491ca003 - но е без субтитри за съжаление  Cry

# 78
  • Мнения: 16
Life in a Metro ми хареса! Съвременен и интересен.

# 79
  • Мнения: 371
Снощи гледах за втори път Paheli, много ми харесва нещо като приказка и легенда. А кралят там играе божествено Whistling. Това беше и кандидата на Индия за оскарите. Препоръчвам ви го!!! Peace  http://zarta.org/details.php?id=5930

# 80
  • Мнения: 3 886
записссс

# 81
  • Мнения: 3 042
Ето няколко преповъки и от мен.

Phir milenge - Един доста поучителен филм

Тамана има блестяща кариера.  От ученическите си години е влюбена в Рохит /Салман Кхан/, с който през годините е загубила връзка. Двамата се срещат на рожденният ден на своят учител. След тази среща животът на Тамана коренно се променя... Губи работата си и някой от приятелите си.. Но каква е причината за това.........

Dil kya kare

Ананд и Кавита са много щастливи със своята дъщеричка. Но това щастие е застрашено, когато се появява непозната жена, която твърди, че е майка на детето им.

Provoked

Филмът е по истински случай с участието на  Aishwarya Rai.
Героинята и е емигрантка в Англия, която години на ред е подложена на домашен тормоз и насилие от съпруга си. След като в един момент не издържа тя го подпалва и е осъдена на доживотен затвор.



Имам едно питане: Някой да знае филм, в който заедно участват Kajol /главната изпълнителка във Faana/ и Shahrukh Khan?

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 08:50 от Бонбони със сол

# 82
  • Мнения: 4 447
Кама Сутра, естествено  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 16
Цитат
Имам едно питане: Някой да знае филм, в който заедно участват Kajol /главната изпълнителка във Faana/ и Shahrukh Khan?Имам едно питане: Някой да знае филм, в който заедно участват Kajol /главната изпълнителка във Faana/ и Shahrukh Khan?

Dilwale Dulhania Le Jayenge Peace
Kabhi Khushi Kabhie Gham

# 84
  • Мнения: 271
Преди време гледах една страхотна индийска комедия. Казваше се "Заврян зет". Изчезна ми касетата /тогаво още имаше само видео/ и не мога да го открия вече този филм. Някой ако знае как се превежда или още по-добре - ако има линк към филма, ще му бъда много благодарна.

# 85
  • Мнения: 3 886
Преди време гледах една страхотна индийска комедия. Казваше се "Заврян зет". Изчезна ми касетата /тогаво още имаше само видео/ и не мога да го открия вече този филм. Някой ако знае как се превежда или още по-добре - ако има линк към филма, ще му бъда много благодарна.
Хубав филм но найстина ги няма вече и аз не го виждам

# 86
  • Варна
  • Мнения: 956
"Невинното дете" - вече и с БГ субтитри - http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=41 … 9d483518c4abfd48d   Peace Peace Peace

# 87
  • Мнения: X
Хай стига бе,не мога да повярвам Shocked, и аз бях едно невинно дете,когато го гледах.

# 88
  • Варна
  • Мнения: 956
Преди време гледах една страхотна индийска комедия. Казваше се "Заврян зет". Изчезна ми касетата /тогаво още имаше само видео/ и не мога да го открия вече този филм. Някой ако знае как се превежда или още по-добре - ако има линк към филма, ще му бъда много благодарна.
Хубав филм но найстина ги няма вече и аз не го виждам

Ето и "Заврян зет" - http://www.lapache.info/index.php?page=torrent-details&id=56 … 729ae827ff5e77fcb

# 89
  • Мнения: 271

Лелеее, безценна си! Много ти благодаря!   bouquet  Нямам търпение да си го дръпна и да го гледам отново!

Общи условия

Активация на акаунт