Има ли такива като нас?

  • 1 418
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 292
Буболина, щом има дълга и гъста коса, може да я оставиш без шапка. Аз от малка ходя без.  Mr. Green 

Шапката както и да е. Но якето и ботушите?!
Моята в момента се опитва да прилага подобни номера- когато не иска да си тръгва от някъде или да отива някъде, се тръшва и не дава да й сложа ни ботуш, ни яке, нищо. Аз процедирам, като не й обръщам внимание на писъците и ревовете. Грабвам я под мишница, с пот на чело я обличам някак си и тръгваме. Като излезе навън вече е забравила защо е ревала.

# 16
  • Мнения: 6 461
С големия съм нямала такива проблеми,но за сметка на това малкия е голям инат.Не иска шал,ръкавици и шапка .
Слагам му ги с триста зора ,но шала едва когато излезем на вън и го лъхне студения вятър....сам си го търси при това
.

# 17
  • Мнения: 9 973
познавам такова момченце на 1.3г. и не излиза като е мн.студено Peace

# 18
  • Мнения: 1 335
Аз нямам опит с детето си тъй като е още много малък за да претендира на тема облекло и шапки... но си спомням аз като малка - много мразех шапки и жилетки и ръкавици, даже имах една жилетка, която само като я видех и полудявах, хубава иначе но като я облечах и ... тия ми ти тесни ръкавки ... #Crazy а и до ден днешен поло примерно не мога да сложа. Та съвета ми е да пробваш с по-широки дрешки, да са й по-свободни, а за шапката и шала - първо се увери че не боцкат и че не й тясна шапчицата. Друга идея е да я прилъжеш с някоя дрешка на кака.... племенниците ми така сме ги прилъгвали - големия - с някоя дреха на дядо примерно или като му кажем че еди-кой-си пуловер е бил на баща му като е бил малък...

# 19
  • Мнения: 4 555
И ние сме горе-долу така. Като усети, че се каня да й слагам шапка и надава такъв рев, че целият блок да разбере, че ще излизаме на разходка.
Затова взимам всички неща в мен, слагам я в количката по дрехите, с които си стои вкъщи и чак като излезем я обличам.

# 20
  • Мнения: 3 932
Спираш я пред пързалката като предварително си подготвила въпросните атрибути, които не иска да употребява и и заявяваш, че ако иска да си играе с децата ще трябва да се екипира, иначе може да гледа само от колата При подобна алтернатива резултатът винаги е 1:0 в моя полза.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 423
Благодаря ви момичета  bouquet, всички начини ще опитам, по всеки едни начин ще пробвам и а дано Praynig
Днес също откачих, не дава и не дава и се тръшка и за малко да стане беля и да падне на глава от тръшкане, страх ме е малко....
Накрая не издържах, пак есенното якенце, обувките ( добре, че са с каракул) и завита с одеялото в колата направо. Confused

Общи условия

Активация на акаунт