AutoCad

  • 45 358
  • 169
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 143
Кампари, мерси за линка!  Hug Сега отивам да разглеждам. Доста хора около ще му се зарадват  Laughing

# 16
  • Мнения: 25
Имам въпрос:
Когато си изработиш блока, как да се запише в design centre., искам да го запиша като блок, не като чертеж?

# 17
  • Мнения: X
Когато си изработиш блока, в командния ред изписваш команда  wblock ->enter и ти излиза една таблица, в която трябва да напишеш характеристиките на блока.Изчакай малко да видя дали ще мога да направя скрийншот и да ти покажа нагледно.

# 18
  • Мнения: X
Голяма съм Червена шапчица и не можах да направя скрийншот, но снимах монитора. Crazy
Качвам ти снимката, аз ще отида да си прибера щерката от у-ще, ти през това време опитвай. Ако има неясноти, като се върна ще ги изясняваме. Wink



# 19
  • Мнения: 25
Благодаря!  bouquet

# 20
  • Мнения: X
Май няма да стане така.Като се върна ще го мисля. Peace
Ако можеш свали си снимката в твоя компютър,  и си я увеличи малко, за да се чете това в белите полета.

# 21
  • Мнения: X
tati si, какво стана? Успя ли?

# 22
Записвам се......Архитектче съм....AutoCad-ът ми е станал като дишането.....Питай!

# 23
  • Мнения: 2 092
Каква е цената на чертеж? Горе-долу.

# 24
  • Мнения: X
Каква е цената на чертеж? Горе-долу.


Зависи какъв е чертежа.3D чертежите като правило са по-скъпи отколкото 2D. Освен това зависи какво ще се чертае.
При  това, което аз чертая, цената на проекта е заложена като  20-25 % от стойността на офертата.
Проект ли ти трябва?

Последна редакция: нд, 13 яну 2008, 11:43 от Анонимен

# 25
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Да се пиша и аз в клуба. Инженер-геодезист съм.
Работя на AutoCad Civil 3D, Map и Raster Design. В момента - 2007.

# 26
  • Мнения: 25
Имам оферта за изчертаване, но не знам каква цена да поискам?

# 27
  • Мнения: 240
Има ли някой, който се занимава професионално с Autocad?


Аз се занимавам професионално. Машинен инженер съм и работя като конструктор, но не ползвам 3Д.

# 28
  • Мнения: 25
Аз също съм конструктор.С какъв програмен продукт работиш?

# 29
  • Мнения: 6 039
архитект съм , започнала съм от АутоКад 14, сега имам 2008, но работя на 2006. 2008 ужасно ме дразни Sick

Общи условия

Активация на акаунт