дали се е получило?

  • 8 047
  • 148
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 551
стискам палци,миличка доно да ни зарадваш Praynig

# 47
  • софия
  • Мнения: 88
а все пак колко най малко дневно закъснение ми трябва за да се види ако има нещо на видео-зон

# 48
  • Мнения: 7 201
а все пак колко най малко дневно закъснение ми трябва за да се види ако има нещо на видео-зон
Минимум 10 дни. Peace

# 49
  • софия
  • Мнения: 88
много Ти благодаря, миличка  newsm51 newsm51

# 50
# 51
  • софия
  • Мнения: 88
всички сте толкова мили... място не мога да си намеря от притеснение... smile3511 smile3511 smile3511
на всичко отгоре имам някакви наподобяващи болки на ПМС, ама аз си ги имам още отдавна... нормално е ако има нещо(надявам се)

П.П. извинете ме , че Ви занимавам с тия глупости ама се чуствам длъжна на всеки да отговоря, а и май ще си седя във форума до утре сутрин   smile3502 smile3502 smile3502 smile3502

# 52
  • Мнения: 1 335
на всичко отгоре имам някакви наподобяващи болки на ПМС ...

Хихих, ми и аз така ... и при двете бременности ...

# 53
  • Мнения: 123
Мила Дидишонче понякога на вагинален ехограф се вижда бременност и на първият ден от закъснението.Дано утре е твоят най щастлив ден  fingerscrossed

# 54
  • софия
  • Мнения: 88
много много мнгого безкрайно много Ви благодаря, сега разглеждах една тема с филчета за бременността и си ги тегля за да убивам време... утре непременно ще пиша... успех- но не само на мен.... дано за много много (да не кажа всички , които искат това щастие ) момичета настъпи час по скоро този "техен" ден..
всички тук го заслужават много

Последна редакция: вт, 15 яну 2008, 22:19 от Дидишонче

# 55
  • Мнения: 506
Оххххх,на мен също ми закъснява/не много де-2дни,ама като се има предвид,че ми идва винаги по-рано.../Много се надявам вече да е станало!!!! Praynig Praynig Praynig
Мина цяла година в безуспешни опити! newsm45
Сутринта си направих тест-има 2чертички,ама едната е по-бледа....  newsm12
Не смея да се зарадвам още.....Обадих се на д-ра за преглед,но той ми каза,че трябва да изчакам 10дни  smile3506
Имам един дискомфорт ниско долу в корема,все едно всеки момент ще ми дойде,кръста ме наболява,усещам и лека болка на моменти в единия яйчник.....Дали това има нещо общо със симптоми за бременност?????????? newsm12
Много ми се иска вече да е станало  newsm17
но ще изчакам още 2дни и ще си направя пак тест!

# 56
  • Мнения: 123
щом има втора чертичка почти сигурно е,че има бременност,но се надявам след два дни да ти се потвърди теста с две ярки чертички,за да се успокоиш,че 10дена не са малко.Аз съм сигурна,че и на 3 дена закъснение може да се види точица,но може би при всеки е различно или пък зависи от доктора.
 penelopi ,Дидишонче стискаме ви палци и дано ни зарадвате с хубави новини  Hug

# 57
Следя темата от самото и начало, защото и аз си задавах този въпрос - дали се е получило? Трябваше да ми дойде в петък миналата седмица, направих тест, всъщност 3 теста и на трите излизаше втората чертичка (от по-бледа до ясно изразена вчера). Но, тази сутрин ми дойде!  Sad Просто исках с някой да го споделя, защото от толкова очакване, пресмятане, тестване - и накрая пак не е станало.  

# 58
  • Мнения: 395
Nellkata не се отчайвай  Hug
Пожелавам ти в следващата подобно тема да се похвалиш с  EFP
Прегръщам те и бъди оптимистка  Peace

# 59
  • София
  • Мнения: 182
Здравей Дидишонче,
Хайде какво става, сега влизам в тази тема всичко изчетох и нямам търпение да разбера отговора. И аз много-много стискам палци, дано не е късно.     newsm10 preggo     

Общи условия

Активация на акаунт