дали се е получило?

  • 8 048
  • 148
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 182
Ехо,
Как ще те забравя?! Извинявай, може ли на "ти"? И мисли позитивно. Според мен има шанс, но не мога да определя колко е голям. Sorry  :stop

# 76
  • софия
  • Мнения: 88
Simple Smile мерси Simple Smile и аз се надявам... а за "ти" няма нужда да питаш дори Simple Smile

# 77
Може ли да ви питам нещо, момичета?
Може да ви звучи странен моят въпрос.
От скоро правим опити да имаме бебче. Ама и двамата не сме го правили до сега така.  До скоро се пазихме. Само че ми е странно защо част от семенната му течност изтича навън. Дали трябва да е така. Извине те ме за този въпрос. Но ще може ли някой да ми отговори на него. Rolling Eyes

# 78
  • София
  • Мнения: 182
 Thinking Embarassed
Здравей,
Ами и при нас беше така.... е не всеки път. А ти лежиш ли или бързаш да ставаш?

# 79
Да ти кажа си полежавам, не ставам веднага. Може би стоя така 15 минути. Не знам може би е нормално така. Но нямам никаква представа дали е нормално да е така. Все пак това е течност и е нормално да изтича по малко все пак. Поне така си мисля.
Мерси за отговора.

# 80
  • Мнения: 576
Диди, надявам се при теб да има надежда.
Аз също бях като теб с куп отрицателни тестове , дебела лигавица ,в която уж се виждаше точка и отрицателен кръвен тест.
НО при мен стойностите му бяха под 0.1 , което мен ме убеди, че бебе няма. Както и после потвърдиха още двама лекари.
Аз ти предлагам да повториш кръвния тест след 2 дни и виж дали ти се покачва нивото на хормона.
Аз пих 5 дни Утрогестан и сега съм с лелка..
Имай вяра, че нещата при теб ще се получат !

# 81
  • софия
  • Мнения: 88
мерси отново на всички ... правих тест и е с по бледа но 2ра черта... (уринен)незнам вече какво да мисля?
забравих да спомена , че аз все още  не бързам да се радвам... сутринта като станах мерих и Т. 37.7 беще Simple Smile
незнам какво става, но искренно ще съм щастлива да е така както изглежда

Последна редакция: пт, 18 яну 2008, 15:10 от Дидишонче

# 82
  • Мнения: 395
Здравей  Дидишонче,постоянно хвърлям по един поглед какво става с теб.
Имаш стиснатите ми палци. Няма да спра да се моля за теб Peace
Не спирай да вярваш  Grinning
Успех  Hug Hug Hug

# 83
  • софия
  • Мнения: 88
 justice адски ти благодаря миличка...

# 84
  • София
  • Мнения: 182
Хей, Дидишонче
И аз съм тук и ти стискам палци. Абе това бебе май се крие. 2-ра чертичка, не много висока Т. защо ли всичко ми е познато и говори само за едно?!  Дано, продължавам силно да стискам палци  Praynig
Хайде и после да почерпиш  Simple Smile

# 85
  • софия
  • Мнения: 88
ще почерпя естественно, как няма... аз за Т не съм запозната... мерила съм само 1 месец отдавна и тотално се обърках..... но реших просто ей така да видя. нищо не губя все пак....
дано чудото е станало и повлеча крак на всички Wink

# 86
  • София
  • Мнения: 182
Дано, пък като мине малко време ще ми стискате и на мен. Нали?  Praynig

# 87
  • Мнения: 506
И аз като си правих първият тест,втората чертичка беше по-бледа и за това се притеснявах и настоявах д-ра да ме види................
НО вчера си направих втори тест и............. EFP  и втората вече не е бледа!!!!!!
 newsm44
Не смея много да се радвам,докато не ме види д-ра и не потвърди,че наистина съм бременна и всичко е ОК!А и ме притесняват тези тъпи болки от време на време ниско долу...  smile3506
Дидишонче,моля се и при тебе да се появи втората ярко червена чертичка и всичко да е ОК!Направи си нов тест след 2-3дни и дано тогава е   EFP
УСПЕХ!!! Hug Hug Hug

# 88
  • софия
  • Мнения: 88
аз от сега стискам, миличка и докато не кажеш , че ще имаш бебок и всичко е наред няма да спира, Wink

 penelopi - мисля , че болките са нормални

# 89
  • София
  • Мнения: 413
И аз се присъединявам към стискането на палци newsm10 Малката точка в коремчето ми все още няма пръстчета, иначе и на нея бих казала да ви стиска момичета!

penelopi болките са нормални, не се притеснявай, най верочтно ще ти изпишат Нош Па или нещо друго за отпускане на гладката мускулатура, аз също ги пия.  newsm10

Общи условия

Активация на акаунт