Килограм след килограм топят се при Дюкан - 61 тема

  • 18 275
  • 561
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 359
Боби и от мен ЧРД на набора! Жив, здрав и щастлив!  bouquet
Ава щом се чувстваш добре давай, а после 4/3 е много удобен седмичен график! Simple Smile

# 556
  • Мнения: 15
Вещи,сега видях че имаш проблеми с жлъчката-дано се оправиш с лекарства.Искам да ти кажа ,че шапка ти свалям,затова че бдиш над форума  bouquet  bouquet  bouquet

# 557
  • Мнения: 1 575
Мира , благодаря ! Да ви кажа - скъсах си нервите - явно нещо с нета , защото пиша , публикувам и като зачакам...докато се появи и не е актуално вече #2gunfire

# 558
  • Мнения: 2 147
Здравейте Дюканки Heart Eyes
Искам да Ви поздравя,  нова година- нови резултати  bouquet
_ за Вещи специално

# 559
  • Мнения: 1 314
Завърнах се, отивам да чета назад.
Видях снимки на Мишето и на Мишлето- и при двете промяната е огромна! Браво на вас, момичета! Peace
Вещи, дано се разреши проблема бързо и никакви операции~ Naughty
Боби, честит рожден ден на съпруга ти! От здраве, късмет и любов да не се отърве!
И моят баща има рожден ден днес/вчера имен, днес рожден/.
Затова черпя по едно следобедно кремче без карамелче:

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, нова тема    http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=255345.0;topicseen

# 561
  • Мнения: 2 331
БубеHug  Peace аз съм съгласна с теб. Трябва да се чете...не може да се пита за едно и също нещо през страница.
Мими момичета, мисля от сега нататък само целувки да раздавам  4470 Мила и добра - става ли  Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Аз също съм съгласна, че не трябва да се пита през страница за едни и същи неща, ама начинът, по който да се каже е много важен! Crossing Arms
Съжалявам, че не ме разбрахте! ooooh!

Последна редакция: вт, 08 яну 2008, 17:01 от Били хлапето

Общи условия

Активация на акаунт