кога започнахте да се чувствате "на години"?

  • 11 007
  • 159
  •   1
Отговори
# 75
Чувствам се на 100 години.
 Laughing
 
Всеки има тежки моменти, ще дойдат и по - добри!  Laughing

# 76
Чувствам се на 100 години.
Искрено се надявам обаче това да е преходно усещане и мечтая за деня в който нещата ще се променят.
До скоро с приятелките ми се кискахме с часове на по чаша вино, е... вече не е така.

Скапана работа  Tired

няма и как да е другояче, докато виждаш само негативните страни!
никой няма да дойде и наготово да ти го поднесе....не става така

Ееее, не така де ...момичето е бременно и плюс това с малко дете Naughty в момента е в хормонален дисбаланс и е нормално да пише така Peace

"момичето" ми се пада жена.
така, че сигурно знам как разсъждава и когато не е бременно!

# 77
  • Мнения: 338
с моя акъл май никога няма да се почуствам "на години".

# 78
  • Мнения: 782
E, щом знаеш всичко...аз няма какво повече да кажа Peace

# 79
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И аз съм на 37. Не става въпрос за това как се чувствам, а за това че СЪМ СТАРА за бебе. И да искам вече не мога да имам.
Принципно жените на 37 могат да имат деца. Фертилният период продължава и след 40.
Да, рискът се увеличава, но той съществува и при 20-годишните.

# 80
  • Мнения: 7 391
Та въпроса ми е: кога ставаме "на години"?
Кога сме вече стари?
За протокола - няма да напиша на колко години съм  Mr. Green само ще спомена,че пиша в темата на бабите  Mr. Green. Там попитайте - кога ставаме на години - ще се убедите , че някой НЕ ставаме на години и НЕ ИСКАМЕ  да станем. Laughing Peace  bouquet
              А за раждането - ами РОДИХМЕ си внучета.  Laughing И пак не станахме на години. Embarassed

# 81
Пък аз съм на 53,но акълът ми още е 15-18години.Особено откакто се оттърсхме от децата.Сега и сина ,и щерката си имат свои семейства и деца,ание с мъжа ми сме двамата-като в началото...И имаме мноого време пак за нас си,за мечти,за щуротии.Не мисля скоро да влизам "в години"-здрави сме,млади сме,щури сме.Отглеждането на децата ни беше поприхлупило,но и това мина.Сега с любимите внуци си играем и забавляваме много по-свободно,отколкото със собствените си деца.
  Мили млади момичета,не се вземайте много насериозно!Животът е една прекрасна игра-понякога е и уморителна,но е игра.Забавлявайте се,живеейки!Иняма значение какво казва огледалото-под обвивката на всяка от нас е едно весело и младо момиче.

# 82
  • Мнения: 2 622
На 34 съм и се чувствам в разцвета на живота и силите си Peace

# 83
  • Мнения: 24 467
От както съм се родила- все ме учеха на колко съм години, после започнах да си ги смятам сама.
Винаги съм се чудила какво значение има?
Бях чела нещо от сорта на това, че "на години" е нейде 15 години след сегашната ми възраст, която пък може и да е всякаква.

# 84
  • София
  • Мнения: 4 052
От както съм се родила- все ме учеха на колко съм години, после започнах да си ги смятам сама.
Винаги съм се чудила какво значение има?
Бях чела нещо от сорта на това, че "на години" е нейде 15 години след сегашната ми възраст, която пък може и да е всякаква.
Страхотно! Peace

# 85
  • Мнения: 24 467
Звучеше по- хубаво, но беше на английски и беше от някакво списание ли, книга ли, не помня... Embarassed Това е бледа интерпретация, но е стойностно по смисъл.

# 86
  • Мнения: 2 336
Аз съм типичен пример, че си на толкова колкото се чувстваш. Защото на 25 год по рождение имам чувството, че животът ми е минал.
Но се надявам след известно време да стана на 18.  Mr. Green

# 87
  • Мнения: 9 990
Когато живота ти е подреден и някак има взаимност и се чувстваш удовлетворен, колкото и да си физически уморен-все си ок, на колкото и да си години.Страшното идва, когато си изхабен от празни надежди, тогава и 100 са ти малко.

# 88
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Цитат
но ЕГН-то ме стряска.

това е едно от нещата, което касае психология, може да има ..биохимични последствия.
преди време бях виждал снимка на Учителя на един от известните български йоги - Венцислав Евтимов, при дадена за нeго възраст 70 години години, дали би могло да му се даде и 40!

 

 
http://en.wikipedia.org/wiki/Dhirendra_Brahmachari


Роден е през 1924...снимката, която си дал е от 1945 и е едва на 23 ...умрял е на 70 години през 1994  ...

# 89
  • Мнения: 9 990
еее, вие па сега-70 години не са малко, но и не са нищо.Много стари си заминават на след  80, почти 90.Всичките ми баби и дядовци-след 83-тата си година, един на 89.Реално повечето тук сме си преполвили пътя ми се струва. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт