Имам една лоша и една добра новина.

  • 1 953
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 013
Днес само лоши новини...
Чакам утре добрите.

# 16
  • Мнения: 109
Добрата новина за днес е, че успях да хвана крадец, който ми задигна една стока. Потичах  малко. Здравословно е казват.
Лошата новина е, че крадецът беше 10-12 годишно момче, чисто , спретнато...Разигра ми такъв сценарий, че Джордж Клуни може да прати бандата на Оушън да продават царевици на бургаския плаж. Потресох се, разтреперих се и се разревах от тая случка. И не толкова от това, че щях да съм " вътре" с някаква сума или от мисълта"как можа да ми се случи точно на мен- на добрите хора не се случват подобни неща"(наранено его един вид), а от преднамереността на това действие - това си беше добре обмислен план. КАК МОЖЕ БЕ?!? Децата в тая възраст не трябва ли да са още невинни душици? Аз ли нещо съм в грешка? Когато го хванах то започна да крещи" какво искате от мен; оставете ме намира" , направи се,че плаче; каза, че майка му се обажда в момента в полицията и че нямам право да му бъркам в раницата( не съм бъркала, карах го сам да я отвори) Разбирате ли...направи се на жертва, размахваше ми граждански права... а аз... направо онемях от изненада. Още седя с широко ококорени очи и се чудя мене ли нещо не ми е наред или не съм за тука. В светът явно са настъпили промени, за които никой не ме уведомил...

# 17
  • Мнения: 1 367
Добрата новина за мен днес е,че след 11 месеца най-после реших да направя нещо за себе си-започвам диета и този път със зъби и нокти ще се преборя,убедена съм.Добра новина е,че и тази сутрин синът ми се събуди с усмивка.Добра новина е,че май са ми превели майчинството.А лоши новини-колкото щеш:студено е,пътищата не са разчистени и не можем да излезем на разходка,доходите на семейството ми не успяват да догонят инфлацията...да продължавам ли?

# 18
  • В голямото море...Живот
  • Мнения: 765
Моите лоши новини продължават  ooooh!
Къде са добрите???

Общи условия

Активация на акаунт