Майки на породени деца - 10

  • 14 500
  • 292
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 62 595
Много е сладък. Дори в един момент ми се прииска още едно бебе да родя. (ама това беше за малко  Wink)

# 76
  • Мнения: 4 514
Момичета на Клои и остават 3 дни според лентичката  Heart Eyes
Тъкмо снощи си мислех за нея!  Grinning Не съм надниквала в януарската темичка, дали пък няма новини? Тя отдавна не е писала. Thinking

Диана, леле, много е сладък!  Grinning Прави същите муцунки като моя Максим, пък аз все едно себе си слушам, и ние така си хортуваме. Joy А на "после ще ти дам, мамо, папай сега маслинки" така се смях! Joy Много сладки дечурлига имаш. Wink
Аре, принц Максим напомни за себе си.

# 77
  • Мнения: 5 391
Не е родила още Grinning
Ще ви уведомя като има новинки Wink

Анту, как мина РД? Heart Eyes

# 78
  • Мнения: 3 205
Фил, Преско е много пораснал! Направо не е същия от лятото! Много са сладки, приличат ли си или само аз така го виждам  Mr. Green

# 79
  • София
  • Мнения: 6 257
Уф, аз да ви се оплача - Емко снощи вдигна темп., сутринта пак  Confused (явно пак някакъв ясленски вирус). Аман вече! Отиваме сега към лекарката, да видим какво ще каже. Whistling

# 80
  • Мнения: 535
Честит имен ден на всички днешни и вчерашни именници!   bouquet

Честит РД и на бате Стефчо!На патерици. Да е жив и здрав и много щастлив с мама, тати и Макси!   bouquet   ura    Tada     costumed034
Филип@, страхотни са ти дечицата, а Диана за малкия сладкиш направо нямам думи. Мнооооого е сладък  Hug.
bini, много е сладка Нати на снимката на лентичката в подписа ти. Май добре те имитира  Joy.

# 81
  • Мнения: 1 440
Здравейте!  bouquet
Честито на именниците и от мен!!!  smile3525
bini, много е сладка Нати на снимката на лентичката в подписа ти. Май добре те имитира  Joy.
О,да!Имам си малка кърмачка! rotfImboИ още много други неща прави!
Сега установявам,че проявява интерес към всичко,което не се препоръчва да се гледа от деца.Онази вечер с триста зора я сложих да спи към 22:45,като преди това става два пъти да пишка,пие вода и т.н.Междувременно започнал "Кръцни-срежи" по Нова.,аз улисана в това да и угодя,изобщо не съм разбрала.По едно време Нати ме пита:"К'во пра'ят тези?", аз поглеждам и установявам,че пра'ят секс.Е,без да дават подробности,ама...А аз  #Crazy и веднага превключих канала.Чудя се,не е ли рано да се впечатлява от такива неща,бе?! newsm78
Диана,много е сладък мъника! Grinning
Клои,моля се да мине леко раждането и здраво,сладко бебче още повече да ви стопли сърцата и душичките!
Аня ,дано не е нещо сериозно и Емко да се оправи бързо!
Айде стига съм писала!Целувки и весел ден!

# 82
  • София
  • Мнения: 8 280
Здрвейте от нас.
Много забавна темичка/и сте отворили, опитвам се постепенно да се "запозная с вас"
Виждах темите, но си казвах това не за нас тези са в по-сериозно положение от нас Mr. Green, мислех си че става въпрос само за разлика от около 1 година пък при нас - 2 г.2м.   

# 83
  • Мнения: 3 595
Бини Елито засега не е засичала секс сцени и незнам как ще реагира, но което надуши, че не трябва ходи се оправяй после...А и тя кърНи кукла бебе и има бебе в коремчето  Mr. Green

Ужас пак налапа бибата на бебето  ooooh!

# 84
  • София
  • Мнения: 6 257
Аня ,дано не е нещо сериозно и Емко да се оправи бързо!
Вирусно, много червено гърло, висока темп... Предписа и на Дани вит. С за по-сигурно.

Емко май само 1-2 пъти е засичал секс сцени по ТВ и коментарът му беше нещо от сорта: каката гушка баткото. Но и ние внимаваме какво гледа (той обикновено не се задържа дълго пред ТВ, само ако е "Том и Джери"). Но пък рекламата на Music Idol - с този, дето се къпе в банята, явно му е направила впечатление и все я гледа и кара нас и ние да гледаме как ще падне баткото в банята. hahaha

Desem, добре дошла!  bouquet Моите са даже с по-голяма разлика - 2г.5м.


бнннннткьзюннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннннхххххххххххххххх
ххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххххл/

П.П. Това последното е от помошник-писаря. Laughing

# 85
  • София
  • Мнения: 1 124
Честит Рожден ден на Стефчо на патерици

Честит имен ден на всички празнуващи вчера и днес и малко

Ние сме добре, да чукна на дърво. Жени почна да пълни памперса по 2-3 пъти на ден  Mr. Green

# 86
  • Мнения: 535
Боби обикновено, когато види, че някой се целува или евентуално секс сцени, а именно в Клъцни-срежи и ми казва: "Мамо, тези се обичат". А, аз също гледам да сменя канала, защото ми е направило впечатление, че тя доста втренчено гледа  Laughing.
Аня, бързо оздравяване на Емко  Peace.
Furia, браво на Жени  Hug.

# 87
  • Мнения: 3 595
Честито и от мен на именниците!
Аня да оздравява бързо сладкиша Hug
Фуриа, а з се радвах на всяко ако веднъж седмично в продължение на два месеца. Много се радвам за вас!
На Боби му пробива първото зъбче...кога разбрах, че съм бременна, кога тичах с корема из градината и хората мислеха, че ще родя, кога зъб взе да му излиза  ooooh! Иначе е определено по-мързелив от сестра си, но и главата и дупето много му тежат. Много се тревожа за главичката му, засега казват, че няма неврологичен проблем, но аз явно ще си живея в страх....

# 88
  • Варна
  • Мнения: 2 317
Ivy, какво му има на главичката? Може да си писала, ама не се сещам. newsm78
Честито на имениците и от мен!  bouquet

# 89
  • Мнения: 5 391
Тъкмо и аз това питах, Катето ме изпреварила.
И аз нямам спомен да си казвала, Иви.

Общи условия

Активация на акаунт