Споделете 42

  • 22 299
  • 1 119
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 405
Някой да знае от къде мога да изтегля шрифтове на кирилца? И като ги инсталирам в Корела да не ми излизат "маймуни".
Имам много в програмата, но само няколко на кирилица, другото латиница и маймуница.
Лемон Деси би могла да знае, ама я няма Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2 768
Естер, честито и от мен! Щастие ти желая!

Тарталета, моята София редовно вдига по 40 града  Confused Ужасно е! Туй 38-39 вече хич не ме стряска.

# 47
# 48
  • Мнения: 9 903
Бързо да оздравява Силия! Тити, аз пак за кекса- защо със сода, а не с бакпулвер? Реда на сипване в купата сме го спазили, мисля.

киселото мляко се смесва със сода, брашното - с бакпулвер. Защо не знам, не съм химик.
Редът, който беше посочила елист, беше  мляко и брашно преди олиото. Беше написала олиото накрая. така направо не знам какво би се получило. Редът на обикновените кексове, ако няма нещо изрично писано, е - яйца-захар-олио-мляко-брашно. Плодовете, ядките и есенциите обикновено са преди брашното, но може и накрая.

# 49
  • Мнения: 2 550
Честит Рожден Ден, Естерсита!   bouquet

# 50
  • UK
  • Мнения: 3 959
Влизам рано рано (хубаво де, знам, не е рано, но сега ставам) с риск да закъснея малко за работа, за да честитя рд на Естер, те всичко са ти пожелали вече, та нямам какво да измисля, просто да си прекараш добре, карайки 25тата година ( :Р ).

# 51
  • Мнения: 1 951
Тарталета, и Димитър беше така преди месец. Само температура, до почти 40  градуса и пада само временно след Нурофена и после пак...отвратително. Оправи се за 3 дни. Бързо оздравяване!

# 52
  • София
  • Мнения: 3 421
Спи ми се ужасно, направо мога да заспя права, не знам какво е това чудо- снощи си легнах прилично рано - от 10.30 до 7.00 сутринта си е достатъчно време. По цял ден се прозявам. Вече ми е неудобно от колегите.

Щерката и тя - ляга и като нокаутирана веднага заспива, а сутринта ми вика - защо ме будиш посред нощ бе мамо.

Явно в семейството си имаме зимна умора.

# 53
  • в Низината
  • Мнения: 705
Честит рожден ден, Естер.    bouquet

Тази сутрин много се успахме. Закъснях за работа почти с час. Вкъщи остана такъв хаос, все едно е имало война и чиниите в мивката преливат ли преливат. Едно такова смотано ми е...

Все още се надявам да завали сняг...

# 54
  • Мнения: 183
и чиниите в мивката преливат ли преливат.
Все още се надявам да завали сняг...

Та да ги затрупа и да не се виждат до пролетта,ли?

# 55
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Честит Рожден Ден, Естер!!! Жива, здрава, много обичана! Скоро едно бебче да осмисля дните ти и да столя сърцето ти!   bouquet


Анджи, мога да ти дам шрифтове. А иначе във фотошопската библиотека има дадени линкове към сайтове, където има.

# 56
  • наоколо
  • Мнения: 55
Искам да споделя, че слънцето се показа и на мен ми е едно слънчево. Joy
Честит рожден ден ден Естер.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Въх, да се запиша в темата.  Crazy

ЧРД на Естер! Жива-здрава, много успехи! Ехх, къде са моите 25 години?!   Tired

Още нещо имах да казвам, ама забравих...  ooooh!

# 58
  • Мнения: 3 423
Само да прочета натуралистични изказвания
за сополи и дрисъци в тази тема, ще ви залея
с баш натурализъм. Айде, готвенето се търпи,
пък може и да е полезно, ако човек е гладен.

Естер, голяма да пораснеш и Вълк да ти се заседи
върху публикациите и да не му се иска да тръгва.

Споделям, че тук се очакват 15 градуса през уикенда.

Мишон, остави ме мене, че ставам по нощите да пускам
тема, ама виж кой не е лягал, за да ми оправи шпациите.
Безсъници в Сиатъл.

# 59
  • Мнения: 2 768
Лиска, 15 градуса казваш? Къде е вашата околия? Че вторник пътуваме за Кьолн, да знам какъв багаж да стягам.

Общи условия

Активация на акаунт