САМОКОВче с шейната вози се из планината.

  • 7 109
  • 321
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 463
Поли, голяма симпатяга е малката Мими! Абе Мариите сме все сладки....  Joy

# 61
  • Мнения: 463
Силве, аз имам същата етирва. Не ща да коментирам!

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Бе както ви казвам ако и другите бяха като етървата  ooooh! добре, че тя е единичен случай.

П.П. Иначе и аз го бях чувала.

# 63
  • Мнения: 79
АААААААААААААААА как ме разконспирирахте. :hug:bravy бързо да кажеш коя си.Благодаря mama_na_joan.И аз съм на мнение,че самоковци не са лоши,а като дойдох всички ми казваха "какво правиш тук".Истината е ,че много трудно се свиква да заживееш в малък град,да не познаваш никого.Имам толкова приятелки в Ст З ,а тук никой само роднините на мажо Laughing и добре ,че те са свестни,че иначе незнам как щях да я карам.

# 64
  • Мнения: 228
не не се познаваме,ще се радвам да се запознаем обаче Hug Аз просто изчетох предишните ти постинги-така разбрах.А за Самоков съм сигурна,че ще свикнеш-без значение дали прехода е голям-малък или малък-голям град,винаги има стресова адаптация,все пак сменяш среда,приятели,познати,но пък...създаваш нови такива.Това му е хубавото.А за заралии -моите познати са все готини хора.Къде си учила там?Аз две години живях в София с момиче 78 (т.е само година по-малка от теб)учила в икономическия.Таня Тотева се казва,а иначе фамилията на семейството й е Стратеви.А познавам и куп други хора-Динко,Йовко,Светльо,Мая,Люба,Станимира и т.н. ама Ст Загора е голям град няма и дума да става да засечем познати.
Е приятно ни е,че си при нас:)Добре дошла!!!
А и беба е много сладка!!!особено как яде!

# 65
  • Мнения: 463
Да си призная, от две седмици съм се сетила, че познавам по физиономия Ели /Габи/ и Жана.
Ели мисля, ако не се лъжа, живееше под Ридо, на ъгъла на пътя за него, или баба й живее там. Не зная точно. Има по- голям брат. Жана пък е учила в ОУ "Авксентий Велешки" и тя също има по- голям брат. Абе физиономист съм , а пък и помня много дребни работи, ама по- късно ми светва! Joy

# 66
  • Мнения: 79
Ани,може и да познавам някой от твоите познати,но така по имена само не мога да се сетя.Ей така се храним ние винаги,голям зор е като започне да ги търка тия очи чудо е все реве,стиска уста и така,дай и цица Laughingи не я търси.Ама да са ни живи и здрави.И аз ще се радвам да се запознаем,че повечето пъти все сама излизам.Имам познати с деца,но все не можем да с засечем.

# 67
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Eeee ще правим среша значи скоро Laughing И броя на присъстващите все повече се увеличава Laughing (на първата както си личи от снимките са само Ели и Лили hahaha )
Аз пък имам леля в СЗ да се изфукам (на майка сестра й) много обичах да ходя на гости там, много хубав град Laughing

# 68
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ели май нямаше нито брат, нито сестра newsm78 или мъж  й нямаше newsm78.
Е тя ще каже Laughing

# 69
  • Мнения: 79
Vi,аз малко след дъжд качулка,но ако кърмиш можеш да пиеш само парацетамол.Мами знаете ли че,в момента има 30%намаление на обувки и ботуши на Колев&Колев,ако някоя от вас има интерес нека да види и да каже има ли нещо интересно.

# 70
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Мерси Поли Peace

# 71
  • Мнения: 24
Толкова неща искам да ви напиша че незнам дали ще се сетя за всичко.   Thinking
Мими, права се че съм учила в "Авксентий Велешки" и че имам по-голям брат. Но ако ми кажеш дали ти си учила в спортното ще ти кажа от къде сме още по - познати.
На Поли пък искам да кажа, че аз също имам приятели от Ст. Загора и всички те са много готини хора. Все сме били състуденти във Варна. Ще видиш, че и самоковци са не по - малко добри, напротив всички ние във форума сме едно малко - голямо самоковско семейство.
Аз също не случих с форума на Августовските майки, въпреки, че често пишех там, но я нямаше тази приятелска атмосфера. Сега вече не ги и чета.
Много ми се иска като се оправи времето да си дойда до Самоков и да се съберем за по едно кафенце всички мами.

# 72
  • Мнения: 24
Току що разгледах снимките на Поли и малката Мими, много е сладка.
Поли, аз се познавам с мъжът ти - Краси нали? Много поздрави ако се сети коя съм.

# 73
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Жане тъкмо щях да кажа, че днес само ти Ели и Диди липсвате Thinking

# 74
  • Мнения: 79
Благодаря jananest за поздравите,ще му предам ама си напиши името,че с това със сигурност няма да те познае. Hug LaughingИ аз от скоро си пиша с мартенските мами,но определено тук атмосферата е по приятелска

Общи условия

Активация на акаунт