Бебето ми се буди на всеки час

  • 1 112
  • 5
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте мами! Бебето ми се буди на  всеки час. Като часовник е - ако е яла в 3 без 15 в 4 без 15 се събужда с рев.Така е по цял ден. А е изморена, спи й се, прозява се и после с неистови усилия се опитвам пак да я  приспя. Мислех си че не я уморявам достатъчно обаче си играя с нея и какво ли още нел Нахрани се, супер изморена е вече чак очичките й се зачервяват и пак същата работа заспива точно за 1 час и наново. Нещо явно я мъчи и немога да разбера какво. Питането ми е дали се е случвало и на вас. Мисля че още я мъчат коликите, но и преди ги имаше, а не беше чек така...Незнам вече какво да я правя. Все се прозява и е изморена, а не може да заспи...

# 1
  • Мнения: 9 973
а педи какво мисли?
да не са колики?

ПП:сега се сетих,че и по тоя път сме минали.ПРи нас беше период-1мес. и като влезе в 5 мес. отмина Peace

# 2
  • Мнения: 941
и при нас е така и дано скоро отмине, предишното ми дете докато не я отбих не спря да се буди на всеки час посред нощите,

# 3
  • София
  • Мнения: 1 603
Най-вероятно е просто такъв период, не се притеснявай ще отмине. Зузи, като беше на 2-3 мес. се будеше така през час, после престана, от една седмица пак по цяла нощ се гушкаме и люшкаме и папкаме.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Тя през нощта си спинка. Смисъл събужда се не спи спокойно, но се буди на около 2.30- 3 часа. Според мен са колики, но поне през деня преди спинкаше поне на едното хранене 2 часа, а сега е като часовник. На АМ сме и се нахранва даже обикновенно й остава в шишето - не мисля да е гладна...Дано да мине скоро, защото е много кисела....  Sad

# 5
  • Мнения: 97
Според мен това си е период и скоро ще мине.И мойта госпожица беше така-крива,спи и се,плаче,едвам я приспя и след малко нададе вой от креватчето...,но с течение на времето започна да се уморява повече и си спи поне по 2 часа:)

Общи условия

Активация на акаунт