Красиви, стройни, скромни и добрички в Дюканските редички - 65 тема

  • 15 857
  • 589
  •   1
Отговори
# 585
# 586
  • Варна
  • Мнения: 870
abet newsm51добре дошла мила при нас,надявам се да ти хареса newsm51защото аз благодарение на всички момичета тук успявам със килограмите.Благодаря ви момичета newsm20

# 587
  • Мнения: 397
За Зеленото човече и стълбите.

Аз не ползвам асансьор. По принуда от година и половина - няма такъв в кооперацията. Сега и в други сгради като влизам не го ползвам - по съвет на Дюкан. Но в началото бях като теб - два етажа преди нашия започваше да ми бучи главата, да ми причернява, да ми се повръща... Като се изсиля във фитнеса, ефектът е същият. Така че, започнах постепенно. Първо два етажа, после четири. После шест...

Подобно прилошаване ми се е случвало два пъти в планината. Бях се качила с лифт до 2000 м и в началото на следващите 900 с бърза стъпка умрях. Беше от рязко преодоляване на голяма надморска височина, въздух, налягане и моето бързане с тежката раница на гърба. И при двата повръщах и се събличах - не ми стигаше въздух и се стремях да дишам с максимум кожа. В същото време съм преодолявала такива височини от най-ниската точка на планината и никога не ми е прилошавало, защото е било постепенно. Не знам дали няма нещо подобно и при стълбите, когато нямаш навик и мускулите ти изнемогват на тежестта на тялото. При мен поне изнемогват.  Laughing

# 588
Купиха ми пшеничени трици, но на бурканчето пише-тоалетни трици за почистване на кожа. Дали могат да се ядат? Наетикета пише, че са само трици. Като налях малко мляко шупнаха като газирана вода. Маже ли някой да ми даде информация?

# 589
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Миличка, не се вижда от кой град си, но навсякъде триците се купуват от диетични или хранителни магазини. Не от аптека - тези, които описваш, не се ядат!
И заповядай в новата тема. На първа страница прочети за триците и намери магазин в твоя град.

Общи условия

Активация на акаунт