С Дюкан начело даваме смело - 66 тема

  • 23 842
  • 644
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 162
Добре дошла, ZAX Hug

# 31
  • София
  • Мнения: 2 245
 Joy Zax, харесва ми молбата ти! Пожелавам ти успех! След като Вещи ти удари печата...значи си дюканка.

Да кажа здрасти в новата тема! Обядвах страхотни пилешки дробчета и филенца забъркано с малко лук и гъби....хмммм.... сега обаче ми се доспа!  ooooh!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 870
оффффффф и аз хапнах едно  дюкянско хабургче със кюфтенце и направо ми се додряма.Но ще пийна едно кафенце със вас момичета.Утре ще пробвам да си направя хамбургер само със трици мляко и бакпулвер да видим какво ще се получи,защото би трябвало бакпулвера да го спои и надигне newsm78не знам ще видя и ще ви пиша  bouquet

# 33
  • Мнения: 331
Здравейте момичета,
не съм от Вас - плодче съм, но по Коледните празници имах възможността да се запозная с издателите на книгата на Пиер Дюкан и в разговора с тях научих, че в момента Реймонд Вагенщайн редактира книга с рецептите на Дюкан (от Дюкан) и се очаква да бъде издадена към края на месец февруари. Надявам се да съм била полезна.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 14 077
Благодаря Надя   bouquet

# 35
  • Мнения: 615
Вещи поздравление за труда.Благодарско.
Зах добре дошла, страхотно чувство за хумор. Успех в режима, стискам палци.
И при нас да си постоянно пребиваваща.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 870
о супер мерси Надя-ще си я купя задължително Peace

# 37
  • Мнения: 745
Ама вече и печат си имаме Winkо я всички да се връщат да се заклеят иначе изчезват от редиците на Дюки Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 3 789
Надя, благодаря за полезната инфо!
Ако открием наши си рецепти- трябва да си търсим авторските права и да си искаме комисионната! Joy
Аз отивам да бачкам!
Ще се включа чак довечера!
До по-късно! Hug

# 39
  • Мнения: 1 314
Здравейте и от мен в новата тема!
За което и аз да благодаря на Вещи  bouquet
В къщи сме си тримката с децата, и двамата кашлят и Ивето не е от днес на градина!
Добре дошли на новичките ни попълнения и честито на свалилите! Hug
Като си е в къщи Ивето и играе на компютъра трудно ви чета обстойно, но нищо не съм пропуснала!
Наобяд се срещнахме с Лаис и нейният сладур, очаквам да публикува новата й рецепта за сладкиш, следобед ще приготовлявам сладкиши и режимни вкуснотийки, че голям апетит ми се е отворил!
Сънче, да не пропусна, Честито бебче на приятелката ти! Да им е живо и здраво, много радост да им носи!  bouquet
В тази"бебешка" връзка чакам резултат на някой от темата...

# 40
  • Мнения: 3 973
Вещи благодаря че пак ме добави Embarassed  bouquet

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 14 077
Постарай се да останеш там  Laughing

# 42
  • Мнения: 556
Здравейте,момичета.За много години!
Поздравявам ви с многото минуси.Аз не съм режимна и в момента нямам достатъчно сили и воля да се върна към режима,но се радвам на всички ваши успехи.Приятно изкарване на варненската среща и благодаря на Дорчето,че се сети за мен.Дорче, Hug
Целувки на всички  bouquet

# 43
  • Мнения: 1 314
Приканвам Zlatizcd дето ни чете, да се представи!
Тя е племенница на мъжа ми и моя кръщелница!
Изкара 6 дни ударен и резултатът й е страхотен - 6 кг!

# 44
  • Мнения: 331
Мишле_ - доколкото разбрах книгата е написана от Дюкан - така че авторските права ще ги търсите във Франция (мисля, че като нищо може да намерите нещо сходно - разгледах сайта с рецептите ви - изумителен е  smile3501 )

Общи условия

Активация на акаунт