А как си къдрите/начупвате косата?

  • 134 790
  • 476
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 5 103
Косата ми е дълга и тежка, най-хубавите къдрици съм имала, с парафиновите ролки на майка - онези където във вода на котлона се топлиха, е от години нямам такива и много страдам, а и алтернативни не намирам. Топли ролки на суха коса и за 30 мин с прекрасни къдрици.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
И моята е до кръста и много много права.Когато е измита я подсушавам леко и я мажа цялата с гел дали Тафт или някакъв друг няма значение (стига да не е с мокър ефект,защото не ми харесва),вързвам я на кок,стоя известно време и после пускам дифузера в действие... и си се суша докато имам нерви  Laughing и после става идеална....
А пък с пяна не става,не мога да я направя. newsm78

# 152
  • Мнения: 836
Каква пяна ползвате?
Аз имам една на Тафт, но косата ми изглежда като мръсна с нея.

# 153
  • Мнения: 229
Мирела, има такива ролки .Аз си купих преди два месеца от кварталната парфюмерия;

# 154
  • Мнения: 2 414
Ще потърся такива ролки в София,дано има. Peace

# 155
  • Мнения: 3
Къдря се на водна ондулация с ролки,на маша като ме мързи или просто мачкам косата си със стилизанти и после с дифузера, само ,че внимавам доста е къса и понякога има ефекта уау Simple Smile

# 156
  • Мнения: 348
Купих си маша със 6 приставки и още не съм я сефтосала, защото старата техника ми дава много добър резултат. Изкъпвам се и слагам пяна за обем /вечерно време/. Чакам да изсъхне косата. Когато е напълно суха слагам топли ролки за 40 минути навити навътре. Става много къдрава, но на следващия ден е просто чуплива и стои така до следващото миене. Общо взето на два дни повтарям процедурата, но е лесна и кратка.

# 157
  • Мнения: 557
Момичета , вчера си купих един продукт от магазина на Вела -BY fROZEN gLAZE -моделиращ флуид за чуплива коса и съм адски доволна.В къщи имам продукти от всички за сасвито се сетите , но все не е подходящия за мен. Аз търся ефект на естествено чуплива коса , да не е мокър ефекта и да не ми изсушава косата т.е да не я втърдява.Косата ми от този флуид стои естествено къдрева , оформя се и се сресва на следващия ден лесно като къдриците не се развалят.

А откъде си го купи ,ако не е тайна? Flutter

# 158
  • Мнения: 348
Сега прочетох цялата тема  Simple Smile И аз преди си лягах с влажна коса често, но четох, че е много вредно за косата и е важно да се ляга винаги със суха коса.

# 159
  • Мнения: 3
Когато лягаш с влажна или мокра коса наистина не е добре, аз я мия сутрин и така имам обем до следващото измиване . Simple Smile

# 160
  • Мнения: 144
Момичета , вчера си купих един продукт от магазина на Вела -BY fROZEN gLAZE -моделиращ флуид за чуплива коса и съм адски доволна.В къщи имам продукти от всички за сасвито се сетите , но все не е подходящия за мен. Аз търся ефект на естествено чуплива коса , да не е мокър ефекта и да не ми изсушава косата т.е да не я втърдява.Косата ми от този флуид стои естествено къдрева , оформя се и се сресва на следващия ден лесно като къдриците не се развалят.

А откъде си го купи ,ако не е тайна? Flutter



И аз се интересувам от къде и какви парички е горе долу!?   bouquet

# 161
  • Мнения: 937
Купих си маша със 6 приставки и още не съм я сефтосала, защото старата техника ми дава много добър резултат. Изкъпвам се и слагам пяна за обем /вечерно време/. Чакам да изсъхне косата. Когато е напълно суха слагам топли ролки за 40 минути навити навътре. Става много къдрава, но на следващия ден е просто чуплива и стои така до следващото миене. Общо взето на два дни повтарям процедурата, но е лесна и кратка.

какво представляват тези топли ролки от къде се купуват?

# 162
  • Мнения: 1 186
Купих си маша със 6 приставки и още не съм я сефтосала, защото старата техника ми дава много добър резултат. Изкъпвам се и слагам пяна за обем /вечерно време/. Чакам да изсъхне косата. Когато е напълно суха слагам топли ролки за 40 минути навити навътре. Става много къдрава, но на следващия ден е просто чуплива и стои така до следващото миене. Общо взето на два дни повтарям процедурата, но е лесна и кратка.

какво представляват тези топли ролки от къде се купуват?
Заповядай...http://ivonka.multiply.com/photos/hi-res/44/54?xurl=http%3A%2F%2 … 2Falbum%2F44%2354.......http://ivonka.multiply.com/photos/hi-res/44/55?xurl=http%3A%2F%2 … 2Falbum%2F44%2355
Бялата част на ролките ги слагам да заврят в тенджера с вода и после на суха коса навивам на кичури Peace
Наистина много добре се получава и то за кратко време....

# 163
  • Варна
  • Мнения: 692
* Mimi_T * , иска парола.

# 164
  • Мнения: 1 186
Защо така newsm78....ще се опитам да го оправя Thinking

Общи условия

Активация на акаунт