Споделете 43

  • 21 029
  • 1 030
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 516
Когато те черпят по повод, не придиряш много. А после тайно можеш да го излееш във фикуса.

# 46
  • София
  • Мнения: 1 783
Мъжът ми се обади от Русе. Разхожда се, всички русенки били много облечени. Мъка.
Споделих.

# 47
  • Мнения: 17 407
И аз тъй знам, Флор, затова- не мога да откажа. Благодаря! Пък ти сподели повода, ако искаш.

# 48
  • Мнения: 281
Имелда, да прескочи до Варна му кажи.

# 49
  • Мнения: 516
Поводът е юбилей на колежка. Чаша шампанско сутрин придава очарователен блясък в очите.
Имелда, на минусови градуси естетиката отстъпва място на дебелите пуловери.  Mr. Green

# 50
  • Мнения: 17 407
МДа, във Варна може да се видят голи коремчета при минусови Т. АМа да си се връща при теб най- добре Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 1 783
Обадих му се да заминава за Варна. Преди две лета се върна без бански от там. Отвял ги вятърът от балкона. Духало много.

# 52
  • Мнения: 5 370
Да е жива и здрава Луканката!   bouquet
Къде изчезна тази арна жена?

Тревожно ми е за две жени, лежащи в МД в София. Наказани са, защото са попитали защо не е имало лекар след тежки и за двете нощи в събота и неделя и защото не желаят да бъдат изписани. Наказанието - на едната няма да й мерят тоновете (при положение, че са й били критични в продължение на 3 часа в нощта на неделя), а другата ще си носи сама системите за размонтиране в акушерската стая при критично скъсена шийка (а терминът й е чак през април).
Мразя безхаберието и наглостта на служителите в МД.  Close
Shocked Shocked
Какво значи НАКАЗАНИ?????
Охххх.....добре, че на времето не послушах мъжа си, чиито колеги го питали ама защо не съм се била ориентирала към МД, а към болницата, където бях. ooooh!

# 53
  • Мнения: 3 423
"Отдолу иде джип "Мицубиши"
със яка броня, с прозорци скришни.
Всички по пътя той изпреваря.
- Но на кого е? Кой ли го кара?
- Вълчо го кара. Свири и гази!
- А във колата коя е тази?
- Лиска е вътре. И много иска
на мис- конкурса да стане миска.
- Давай, Вълчо, и наддавай
златна пара звънка -
мис да стане твойта Лиска,
гиздава и тънка!"

          (Из учебник по музика за 3-и клас)

# 54
  • София
  • Мнения: 1 783
Лисе, това сериозно ли е от учебник или не схващам иронията?

# 55
  • Мнения: 516
Имелда, да. Това е текст от учебник по музика. Задачата на децата е да измислят музика по текста.

# 56
  • Мнения: 227
Споделям,че същите признаци имах и аз-оказа се гранулом.


Добре де, като имаш гранулом, не те ли боли и зъб? Мен зъб не ме боли  newsm78
Не,мен не ме болеше зъб.
А за цитата от учебника Shocked,нямам думи.Уолф и Лиска ли са го писали или за тях е писано?

# 57
  • София
  • Мнения: 1 783
Ъъъъъъъъъъъ.  

# 58
  • Мнения: 3 405
Ники е извадил късмет.  В неговия учебник по музика няма такъв текст. Вероятно е на друго издателство.

# 59
  • Мнения: 4 585
Да бе, обявил съм нагарада и съм изпратил имейли до даскалките по музика.

Общи условия

Активация на акаунт