едно въпросче??????

  • 1 097
  • 16
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 135
здравейте мили мами,проблемът ми е че ми идва през 2 седмици #Cussing outпреди да родя(секцио)бях като часовник но сега  #Crazyима ли други като мен,и нормализира ли ви се цикъла?немога да отида на доктор сега няма кой да гледа малката чак другия месец ще дойде мама да ме отмени?

# 1
  • Добрич
  • Мнения: 52
Доколкото помня от учебниците минимума е около21 дни.т.е. посещение при лекар е необходимо рано или късно.Сигурна ли си ,че са само 14 дни,а не 20-21?

# 2
  • Мнения: 135
да разбира се че съм сигурна за съжаление Sadняма как да сбъркам такова нещо.знам че трябва да ида на доктор но съм сама таткото работи от 7 до 9, 10 вечер и не мога да излеза

# 3
  • Мнения: 27 524
Съвсем спокойно можеш да отидеш на лекар с детето си, няма никава пречка за това.

# 4
  • Мнения: 554
На мен предния път ми подрани с една седмица, сега ми закъсня с един ден и аз бях като часовник преди секциото, но мисля че е нормално докато се нормализира. Ако продължава да е на 2 седмици се консултирай с гинеколога си.

# 5
  • плевен
  • Мнения: 133
имам приятелка със същия проблем след като отиди но лекар,което е задължително и при теб се оказа,че има проблем с щитовидната жлеза не се шашка това не значи ,че и ти си така аз
просто споделям

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 730
на мен ми дойде на 30.11 и на 20.12 не се притесних, след раждането на дъщеря ми пак беше така и след това започна да си ми идва на 28-30 дни. Но на 5.01 пак ми дойде, питах личната, каза че трябва да ме види гинеколог и да мипусне изследвания за хормони, само че децата се разболяха и не можах да отида. Сега не знам кога пак ще ми дойде. На кой ден е добре да се отиде на гинеколог, ако трябва да пуска изследвания за хормони, по принцип ходя веднага след като ми свърши.

# 7
  • Добрич
  • Мнения: 52
Аз бих те посъветвала както една от мамите по-горе да отидеш макар и с детето на преглед,а да не чакаш.Много е начесто това,макар и хормоните още да не са се регулирали и да дават отклонения,следва да се изключат други проблеми

# 8
  • Мнения: 135
Съвсем спокойно можеш да отидеш на лекар с детето си, няма никава пречка за това.
ми мисля че времето не ми позволява да излеза с нея и като ида с нея какво ще я правя в кабинета все пак отивам на гинеколог не на лекции Embarassedнямам намерение да се оправдавам просто казах че в момента не мога  разбира се че ще отида на лекар но исках да попитам и вас

# 9
  • Мнения: 24 467
Стега да искаш- възможност можеш да намериш- с детето при лекаря, няма проблеми, дали ще е гинеколог, зъболекар, очен лекар и т.н. е все едно, че това е бебе на 2 месеца, до колкото виждам, за него е все едно дали ще спи в креватчето си в къщи или в кошницата в кабинета, има таксита, ако нямате още приспособление за пътуване на бебето в кола. Друг вариант- отпуск на съпруга. Трети вариант- почасова бавачка, съседка, роднина и т.н.

# 10
  • Мнения: 1 049
Вземи някоя приятелка с теб ако се притесняваш за бебето, докато ти си при гинеколога тя ще наглежда бебчето или влез просто с него в кабинета. Няма да си нито пьрвата, нито последната, а за малкото ще е едно разнообразие и всички ще му се радват  Laughing  Няма проблеми да се изведе бебето при всякакво време, стига само да няма мьгла. В Германия ги извеждат веднага като се родят при всякакви условия... ама ние сме си такива предпазливи...  Wink Казвам го само с добро, желая ти скорошно разрешаване на проблема..  Peace

# 11
  • Мнения: 8 999
Гледам, че си родила много скоро - нормално е още цикълът ти да не се е урегулирал. Но, едно посещение при гинеколог не е излишно. Както са ти казали, нищо не ти пречи да вземеш и бебето със себе си.

# 12
  • София
  • Мнения: 6 259
Гледам, че си родила много скоро - нормално е още цикълът ти да не се е урегулирал. Но, едно посещение при гинеколог не е излишно. Както са ти казали, нищо не ти пречи да вземеш и бебето със себе си.
И аз същото щях да пиша. При мен след първото раждане първите 2-3 цикъла не бяха редовни, после пак си бях като по часовник. Аз също няма на кого да оставя бебока и май ще ходя с него на преглед, че вече много време отлагам.

# 13
  • Мнения: 9 973
и на мен ми подрани,но не му отдадох значение.
като ходите на консултация-отиди и на АГ Peace

# 14
  • Мнения: 49
Имах подобен проблем(няма да се впускам в подробности),оказа се че беше на нервна почва.Регулирам си цикъла с противозачатъчни,но това е след като се консултирах с много ама много генеколози #Crazy.Така че грабвай бебка и върви на доктор.

# 15
  • София
  • Мнения: 2 658
а кърмиш ли? Тогава е нормално да не ти е регулирана менструацията. Естествено, че е най-добре да отидеш на лекар, но просто ти го казвам като информация. Има майки, които след като им дойде и продължат да кърмят са с много редовен цикъл, а други не. На някои им прескача по 2-3 месеца даже. На мен ми дойде за първи път миналия месец в началото и сега още го чакам да повтори Simple Smile

# 16
  • Мнения: 135
а кърмиш ли? Тогава е нормално да не ти е регулирана менструацията. Естествено, че е най-добре да отидеш на лекар, но просто ти го казвам като информация. Има майки, които след като им дойде и продължат да кърмят са с много редовен цикъл, а други не. На някои им прескача по 2-3 месеца даже. На мен ми дойде за първи път миналия месец в началото и сега още го чакам да повтори Simple Smile
да кърмя но нямах твоя късмет толкова дълго да не ми идва                 БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ МАМИ ЗА ОТГОВОРИТЕ

Общи условия

Активация на акаунт