Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 169
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 631
Пия Виадерм.
Писах ти и в другата тема, като правеше проучване, но явно не си ме прочела.

Извинявай!  Praynig

А тамън се зарибих утре да си купувам КАлмацин и гледам, анкетата се обърнала  Joy

# 31
  • Мнения: 148
Нищо Wink
Само да кажа, че съм доволна от тези витамини, не ми се е повишил апетита, а ноктите ми, например, определено са по-здрави.

# 32
  • София
  • Мнения: 167
Пия Герикапс, което е същото като Геритамин. Още не съм забелязал кой знае какъв ефект, единствения проблем е, че от тях ми се повиши апетита.

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
Пия Герикапс, което е същото като Геритамин. Още не съм забелязал кой знае какъв ефект, единствения проблем е, че от тях ми се повиши апетита.
и аз съм го пила , но проблем с апетита нямах Mr. Green, явно при всеки е различно....спряха ми ужасен косопад , миналата година...гласувам с две ръце за него Peace
...пък е и евтин... Heart Eyes

# 34
  • на терасата
  • Мнения: 660
Пих FlaxOil, което е масло от ленено семе. Ефектът беше много добър върху целия ми организъм. За ползата от лененото семе има доста изписано в съответната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?PHPSESSID=53bf25da5790ce5f27e8 … opic=237996.0;all

# 35
  • Мнения: 2 631
Пих FlaxOil, което е масло от ленено семе. Ефектът беше много добър върху целия ми организъм. За ползата от лененото семе има доста изписано в съответната тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?53bf25da5790ce5f27e8e5e31d57df … opic=237996.0;all

FlaxOil, ама много пари!  Crossing Arms
Иначе сега ще прочета какво сте изписали, де Simple Smile))

# 36
  • Мнения: 636
Тази есен пих Ревалид. Дали беше нормално състояние на есенен косопад не зная, но доста се уплаших. Братовчедка ми ми препоръча Ревалид - като го пиела косата и растяла по-бързо. Взех си и аз. Косопадът спря, а фризьорката ми каза, че по цялата ми глава имало покарали "бебешки" коси. Не зная дали се дължи на Ревалида, но новата коса и приема му съвпаднаха. Обаче апетита ми се увеличи и дори качих 3 килограма, които още не мога да сваля - покрай тези празници.....
 Сега от темата се заинтригувах от Калмацина и Flax Oil, ама второто доста скъпичкоооо.

# 37
  • Мнения: 2 631
Току - що намерих тази интересна и полезна статия за ревалида:
http://www.ewopharma.bg/index.php?page=itemid&id=1

Засега ме привлича повече от Калмацина...
Търся за фитовал..

# 38
  • София
  • Мнения: 10 858
Аз пък съм решила да си взема обикновено рибено масло. Предполагам че поне наполовина би имало ефекта на лененото, нали все пак е богато на Омега 3 маст. к-ни. Надявам се де...

# 39
  • Мнения: 2 631
Аз пък съм решила да си взема обикновено рибено масло. Предполагам че поне наполовина би имало ефекта на лененото, нали все пак е богато на Омега 3 маст. к-ни. Надявам се де...

Да, ама чух, че мноОоОоОого се качвало от него  Whistling

# 40
  • Мнения: 812
Биоскалин-много съм доволна!!!

# 41
  • Мнения: 516
Имах сериозни проблеми с косата и лекар ми предписа Пантогар. Ефект имаше, но напълнях. Пила съм и фитовал и съм сравнително доволна от резултата. Шампоанът на фитовал също е много добър. Каквото и да си вземеш, не очаквай видим резултат преди да са минали поне 3 месеца. Успех!

# 42
  • Мнения: 2 631
Преди всичко искам да ми се заздрави косъма, е, може и ноктите  Rolling Eyes
От 2-3 месеца си правя редовно маски на косата, но освен външно, искам и вътрешно да създам условия за стабилизиране на положението. Проблеми с апетита по принцип нямам, така че не се плаша кой знае колко  Wink
Какви са съставките на Пантогар-а??

# 43
  • Мнения: 3 050
http://www.pantogar.com/bg/56.php

тук може да прочетеш, има отстрани и за състава и др.подробности Peace
сега по темата:
Не съм на мнението, че задължително щом някой е качил то и при друг ще е така-всичко е така индивидуално и оказват влияние и други фактори по време на приема. За Мерц съм съгласна че се увеличава апетита, също и Герикапс-обяснимо е от научна гледна точка с бирената мая в първото и вит. Е и А във второто.
А пък това че някой ми казал че му се появило мъх... скептично го приемам, защото науката се е развила така че да създава таблетки и капсули които оказват влияние на косата и косопада, а не да станем маймуни от подобни неща, защото в много случаи такива продукти спасяват от пагубен косопад вследствие на най-честият враг в днешно време-СТРЕС Sick
Пантогар се пият по 1 капсула три пъти на ден по време на храна с малко течност, в продължение на поне 3 месеца до 6.
По темата доста може да се пише като се има предвид и че теми такива бол, но няма лошо да има нова Peace Hug
Ревалид също съдържа бирена мая (покачва апетита), но в по-малки количества от Мерц Peace
Рибено масло съм пила, определено ми се хапваше повече -като го спрях всичко се нормализира но го пих за 2 седмици-ефект не знам Peace
кафе статията която си показала е много интересна и полезна-съставките са в основата на много продукти за коса Peace разликата е комбинацията, както и милиграмите.
Цистеинът-аминокиселина която е незаменима за нашият организъм се намира основно в червеното месо, но е много важна за косъма на косата. За това аз се спрях на Пантогар - защото не ям почти месо, камо ли такова ooooh!
рибено масло и вит.А на кръгли капсулки, баба ми даваше на времето на пиленцата за по-бърз растеж-няма да го забравя Joy
Моя позната пи заради екзема Герикапс и качи кг-и и то основно на лицето си пролича Tired Tired
Но при всеки е различно Peace
Писала съм и в другата тема за мнението ми по въпроса:
Пия Пантогар вече 2 месеца и половина, както е по схемата -3 пъти по 1 капсула  Peace Мисля да го пия 5 месеца ...
Пила съм го преди 2 години за такъв период също;   и съм доволна -и в двата случая странични ефекти нямах.
Скъпо е и за това малко хора го избират, но аз го избрах именно за това че съдържа Л-Цистин и Кератин - защото не ги поемам много с храната Peace Peace

# 44
  • Мнения: 2 631
iguanka,
много ти благодаря за подкрепата и в тази тема!   bouquet
Благодаря и за отделеното време да напишеш толкова много  Hug
Аз също не ям много месо, камо ли червено  Tired, макар че все пак понякога ми се случва.
В момента чета статията за Пантогара, ще прочета всичко, което мога да сравня с Ревалид и ще му мисля  Simple Smile Имам още малко време до заплата и края на работния ден  Mr. Green

 smile3525

Общи условия

Активация на акаунт