Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 183
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 4 751
За сега нямам проблеми със стомаха, вече около месец ги пия Thinking

благодаря много, може да опитам и аз  Flutter

# 106
  • Мнения: 66
И аз тук да се включа.Миналата година пих Мерц-цял курс от 3 месеца и на косата кой знае какъв ефект не видях, но ноктите ми бяха станали твърди, та чак за отвертка можех да ги ползвам Laughing.
От зимата насам съм с доста сериозен косопад и сега довършвам пак трета кутийка Мерц без абсолютн #Cussing outо никакъв ефект.Явно организмът ми тотално с е е скапал Sick Та , миналата седмица ходих на дерматолог и тя ми предписа пълна терапия с продукти на Ducray-шампоан и серуми за мазане Chronostim.Включително и капсули за пиене Anacaps.До тук не видях никой да е писал за тях newsm78.За сега не съм ги почнала, остават ми няколко дни от Мерца-ще направя и пауза , пък после като ги започна ще докладвам.

# 107
  • Мнения: 3 830
Аз вече започнах да пия Мерц, макар че още е рано. По принцип почвам да го пия към средата на Септември  за 2-3 месеца с по 10-15 дена почивки.
Много съм доволна. Пък и маникюрът ми е много здрав и стигна до сантиметър и половина дължина. Rolling Eyes Обаче доста ми пречи при домакинската работа, та няма да ги оставям да порснат повече от това.
Кожата ми не се бели и изглежда по-добре.

През пролетта също ги пия за 2-3 месеца.

Тааа, това е ефектът при мен.

# 108
  • Мнения: 3 830
И аз тук да се включа.Миналата година пих Мерц-цял курс от 3 месеца и на косата кой знае какъв ефект не видях, но ноктите ми бяха станали твърди, та чак за отвертка можех да ги ползвам Laughing.
От зимата насам съм с доста сериозен косопад и сега довършвам пак трета кутийка Мерц без абсолютн #Cussing outо никакъв ефект.Явно организмът ми тотално с е е скапал Sick Та , миналата седмица ходих на дерматолог и тя ми предписа пълна терапия с продукти на Ducray-шампоан и серуми за мазане Chronostim.Включително и капсули за пиене Anacaps.До тук не видях никой да е писал за тях newsm78.За сега не съм ги почнала, остават ми няколко дни от Мерца-ще направя и пауза , пък после като ги започна ще докладвам.


Кой ти е казвал, че Мерц спира косопада? Това не е вярно.
Всеки, който е ползвал Фитовал плюс, казва, че е много доволен. Пробвай  с него. Струва една 5-6 лева и се намира във всяка аптека.


Мерц не спира косопада.
Опитай с други таблетки за задравяване на косата и ноктите, ако от Мерц не виждаш ефект вече.
Аз пък винаги си имам страхотен ефект от него. Peace

# 109
  • Мнения: 247
Най-ефектни дражета, които са ми оказали отличен ефект са "Мерц-специал".Дълги години ги пих. Страхотен ефект върху коса, кожа и нокти.

# 110
  • Мнения: 66
Пробвала съм с Фитовал-нищо! Sick
А както Peace вече писах ще опитам с други дражета -Anacaps на Ducray.
Ползвал ли ги е някой?

# 111
  • Мнения: 351
Пробвала съм с Фитовал-нищо! Sick
А както Peace вече писах ще опитам с други дражета -Anacaps на Ducray.
Ползвал ли ги е някой?
Аз започнах да ги пия, но едва от 10 дена и не мога да кажа все още дали има ефект. Те за специално за косопад, на мен също дерматолог ми ги изписа и каза, че са най-ефективни от всичко на пазара. Ще ги пия 3 месеца заедно със шампоана Anapfase. Надявам се да има резултат. Peace

# 112
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз съм ползвала ДЮКРЕ.
Доволна съм. Сестрата на мъжа ми също го беше ползвала - поникна й много коса от него след сериозен косопад. ПРи мен ефектът обаче беше по-слаб - може би защото нямах чак такъв косопад, направо почти си нямах и го ползвах за подсилване на косата.
Шампоанът обаче няма да ти направи косата много красива... Не е като да си вземеш шампоан за обем или за подхранване например... Но пак става.

# 113
  • София
  • Мнения: 1 956
Само на мен ли ми действат зле шампоаните на Фитовал!?
Така ме сърби кожата от него и ми е с едно като мазен филм отгоре. Излизат ми и пъпки в косата!

# 114
  • Мнения: 2 631
Само на мен ли ми действат зле шампоаните на Фитовал!?
Така ме сърби кожата от него и ми е с едно като мазен филм отгоре. Излизат ми и пъпки в косата!

Prolet, да не би да правиш алергична реакция към някоя от съставките??  newsm78
Не го ползвай повече!  Naughty

# 115
  • Мнения: 66
Пробвала съм с Фитовал-нищо! Sick
А както Peace вече писах ще опитам с други дражета -Anacaps на Ducray.
Ползвал ли ги е някой?
Аз започнах да ги пия, но едва от 10 дена и не мога да кажа все още дали има ефект. Те за специално за косопад, на мен също дерматолог ми ги изписа и каза, че са най-ефективни от всичко на пазара. Ще ги пия 3 месеца заедно със шампоана Anapfase. Надявам се да има резултат. Peace




XS,  една опаковка от касулите за колко време стига, ще покрие ли 3 месеца?
Защото спрейовете ми са баяяя Sad скъпи и ще ми стигнат само за 2 месеца, т.е. за целия курс на лечение ще трябва да си взема още една опаковка.

# 116
  • Мнения: 66
И Prolet-че не си единствената с такова мнение за Фитовал-шампоана.На мен косата ми стои като немита когато съм го ползвала.Но сигурно Thinking си е до скалп и косъм, щом толкова момичета пък са доволни!

# 117
  • Мнения: 351
XS,  една опаковка от касулите за колко време стига, ще покрие ли 3 месеца?
Защото спрейовете ми са баяяя Sad скъпи и ще ми стигнат само за 2 месеца, т.е. за целия курс на лечение ще трябва да си взема още една опаковка.
Една опаковка е 60бр., точно за 1 месец. Пият се по 2 на ден, струва 31лв.

# 118
  • София
  • Мнения: 1 956
Аъ как съм забравила да споделя най-важното за Фитовала - както си бях овладяла косопада преди това, след 3 измивания с Фитовал - пак съм с косопад ooooh!  #2gunfire

# 119
  • Мнения: 1 531
имах ефект от испанския Артивит Спин - съчетание от колаген, витамини и антиоксиданти. За 20 дена косата ми спря да пада и после я поддържах много дълго време така. Имах ефект и върху стриите, писала съм в друга тема.

Общи условия

Активация на акаунт