Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 161
  • 750
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2 631
Днес си взех хранителната добавка на Фито,но има много странен аромат. Shocked
Някой,който я е ползвал може ли да каже дали е нормално? Rolling Eyes

Защо, на какво мирише?? newsm78
Вероятно е от някоя от съставките. Прочети съдържанието, може би там се крие отговорът!  Wink

# 136
  • Мнения: 2 414
Не мота да определя на какво мирише точно. Shocked Питам,защото Мерц нямаха никакъв мирис и това ме учуди. Peace

# 137
  • Мнения: 2 631
Аз сега пия келп... Те също имат мирис, но не е прекалено силен... Ама то си е водорасли  Laughing

# 138
  • Мнения: 3 050
най-вероятно мерц са били филм-таблетки и от това покритие се губи аромата... поне така си мисля.  Peace

# 139
  • Мнения: 2 414
Мерси много за отговорите.  bouquet

# 140
  • Мнения: 308
   Темата ми е много интересна. Преди не съм имала проблеми нито с косата, нито с ноктите. След раждането имах страшен косопад, нацепиха ми се петите (не знам дали има връзка с раждането). Използвах шампоана на Фитовал и много ми помогна. След като спрях употребата му, косопада не се е върнал (поне не е в такава степен, каквато беше в началото). Ще следя темата и ще реша, какви витамини да си взема.

# 141
  • Мнения: 97
Аз лично съм пила Мерц, Калмацин и Ревалид. Осезаем ефект забелязах само при ноктите.
Вчера започнах Геритамин.
За Анакапс -  скъпички ми се видяха, аз нямам проблем с косопада, по скоро ми трябват някакви витамини за подхранване.
Но вече в няколко аптеки виждам, че ги има в промоция - 3 опаковки на цената на две, така че който е навит да пробва - май сега е момента да се възползва  Peace

# 142
  • Мнения: 239
А каква е цената на Анакапса и за колко време е предназначена опаковката?

# 143
  • Мнения: 2 414
От скоро пия Фито и вече виждам ефект върху ноктите. Peace

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 337
Пила съм и Мерц и Фитовал - полза нямаше от никои  Crossing Arms

# 145
  • Мнения: 4
Пила съм Ревалид и при мен имаше ефект и върху косата и върху ноктите, въпреки че го пих само 1 месец. Мерц също съм пила 2 месеца, но от него не съм доволна. Sunglasses

# 146
  • Мнения: 2 631
И аз бях много доволна от Ревалид!  Party

# 147
когато бях бременна пиех мерц,мисля че имаше ефект.Косата и ноктите ми се оправиха.След като родих косата много ми капеше и пиех фитовал и шампоана си бях взела.Не мога да кажа ,че има някакъв ефект от тях,а шампоана не може хубаво да измива.Това е мое лично мнение,но някой маже да е доволен от тях

# 148
  • Мнения: 277
А каква е цената на Анакапса и за колко време е предназначена опаковката?
Около 34 лв за 1м.

# 149
  • Мнения: 516
О т ч е т   :

От два месеца пия Ревалид - първия месец по 2 капс.  на ден , от втория - по 3 .
От горе-долу един месец , си мия косата с шампоан и балсам Ревалид.
Резултатът е :
 - преди да почна при сресване събирах една шепа опадала коса ;
 - сега ... около 1/3 на това .

Ще продължа и занапред , докато ликвидирам проблема   bowuu

Общи условия

Активация на акаунт