Какви дражета пиете за коса? От кои сте имали ефект?

  • 225 184
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Universe
  • Мнения: 1 556
На мен ми помогнаха таблетките Dermabion® / Дермабион® - http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/dermabion/.

Независимо, че ще прочетете, че препаратът е за акне, на мен ми подейства против косопада, въпреки, че въобще не вярвах, имайки предвид, че цената им е 3,65 лв /60 таблетки - дозата за 1 месец/. Предписани ми бяха от лекар-дерматолог 

Вземат се сутрин и вечер по 1 таблетка.
Пих ги 2 месеца .
 

# 166
  • Мнения: 2 382
Момичетата тук ме посъветваха за Пантогар и след 3 месеца отговорно заявявам, че има видим ефект Peace

# 167
  • Мнения: 1
аз си взех Биотина, обаче са с нова опаковка и са на капсули, а не на дражета за сдъвкване

иначе може ли да ми кажете колко време трябва да се пият newsm78 в опаковката са 50бр. т.е. за месец и 20 дни. обаче само 1 месец ли трябва да се пият или 3, защото четох че не трява повече от 1 месец да се приемат хранителни добавки, или там как се водят, обаче аз знам, че за да има ефект трябва да се пие поне 3 месеца Rolling Eyes

# 168
  • Мнения: 3 314
никакви , но ще си взема задължително  Peace  заради гадния косопад  Tired

# 169
  • Мнения: 26
Ще е добре да сложите и цените на хапчетата, защото ми се струва ,че повечето жени избират да пият все пак по-евтини и не са пробвали по-скъпите хапчета за коса. Затова си мисля, че анкетата не е съвсем точна !

# 170
  • Мнения: 33
Момичета, някоя от вас да е пила таблетките против косопад на Йожен Перма (Eugene Perma)? Ползвах ги в комплект с ампули против косопад, но като че ли нямаше особен ефект...  Rolling Eyes
Цената на ампулите беше 45, а на хапчетата - 66 лв. Сега навярно са с нови, по-високи цени.

# 171
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
На мен ми помогнаха таблетките Dermabion® / Дермабион® - http://www.krka.si/bg/izdelki/otc/dermabion/.

Независимо, че ще прочетете, че препаратът е за акне, на мен ми подейства против косопада, въпреки, че въобще не вярвах, имайки предвид, че цената им е 3,65 лв /60 таблетки - дозата за 1 месец/. Предписани ми бяха от лекар-дерматолог 

Вземат се сутрин и вечер по 1 таблетка.
Пих ги 2 месеца .
 

Тези ме заинтригуваха,но аз нямам проблеми с кожата та се чудя.  newsm78
Интересуваме дали по принцип са добри за подхранване?
И дали няма да ми стимулират пък апетита? Embarassed

# 172
  • Мнения: 337
При мен има ефект от Пантогар, косопада изчезна  newsm44 Пих го 3 месеца и използвах шампоана Анастим

А от Дермабион не знам дали ми се отвори апетит, но още на третия ден иначе чистото ми лице се обрина newsm61 и естествено го спрях

# 173
  • Мнения: 3 050
плами, Дермабион съдържат медициска мая (Faex medicinalis ) и от там са някои ефекти- http://www.framar.bg/product_review.php?id=05004541&from=0&a … %C0%C1%CB.+%2A+60

# 174
  • Мнения: 2 414
Пангар или Ревалид да си взема?

# 175
  • Мнения: 3 050
Пантогар  Peace

# 176
  • Мнения: 66
Момичета, може и да знаете но от известно време има промоция на Анакапс-а, на Дюкре.Плащаш 2 кутийки (средно 66 лв.),а получаваш 3!

# 177
  • София
  • Мнения: 7 097
Ревалид - доволна съм.

# 178
  • Мнения: 2 414
Аз си взех днес и реших да пия 3 месеца по 3 на ден и после 3 месеца по 2 таблетки,удачно ли е?

# 179

Общи условия

Активация на акаунт