Мами бърборани, радват се на САМОКОВчета засмяни!

  • 5 762
  • 302
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24
Ние от днес сме на Памперс 4-ка!

# 46
  • Мнения: 79
Аз използвам Libero мн съм доволна.Бяха пуснали преди фалшиви,но последния път от Била си купих оригинални Lbero.Пробвала съм хъджис,но не ми харесаха защото са мн тесни отдолу.

# 47
  • Мнения: 463
Препоръчвам ви да минавате по- рано на по- горен номер , особено на Памперс. Така няма да пропуска. Ние вече изхабихме три пакета - от 4 - ката.
Жана, очевидно и ти ползваш Памперс, а и другите , които го използват. Да ви попитам нещо. Купуваме ние от големите пакети , от едно и също място  и веднъж са като останалите до сега, а пък веднъж бяха по- изрязани и с ластик и на лепките. Реших, че вече са ги подобрили и пак си купихме от същото място и се оказаха като старите. На нас старите ни изпускат. Нещо не ги одобрявам. Та, въпросът ми е каква е разликата и попадали ли сте на такова нещо?

# 48
  • Мнения: 463
Каква съм шматка...
МАГИ , добре дошла. Влизай по- често!

# 49
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И ние от 2 седмици сме на Памперс 3-ка, ама други не ме и използвали за сега. Ама от време на време ми се струва, че гащичките са му влажни сутрин (през ноща не го сменям вече) Thinking иначе отстрани и отгоре не изпуска

# 50
  • Мнения: 228
Аз ползвах 3ка от най-големите пакети на Памперс ,но си беше,както досега без еластични лепенки и ми изпускаше здраво.Видях обаче в Биллата два вида едните бяха хоризонтално надписани,другите вертикално-все бяха 3ка,взех тези,които бяха по-късно пакетирани(12.2007)и ....изпускаха.Не зная дали има някакво значение.Другите бяха пакетаж-август 2007-не съм ги ползвала.
А Либерото,както казва Поли са фалшификат голям.Доскоро са били масово оригиналните-от година насам обаче е сменено мястото откъдето  внасят и сега не са така добри.
Хъджиса най-ме кефят,последно си ги взех от Враца,както и Саното течен,за който преди ви питах.На Саното(течен) му беше спрян вноса и нямаше в Самоков,в София също.После го пуснаха с 2 лева отгоре,май ще сменям с Персил сензити или с Фрош детски.Вие с какво перете?

# 51
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Тео бебе+Ленор ама се замислям дали да не го пробвам този Саното(течен) добри отзиви чувам за него. Ани ти защо мислиш да го сменяш?

# 52
  • Мнения: 79
Аз пера със Сано(лилав) досега за течвн не бях чувала,прала съм със Фрош също е хубав.А фалшивите Либеро бяха Френски,а оригиналните Холандски.Между двата вида няма грам прилика дори и като форма,цвят картинки и т.н.

# 53
  • Мнения: 24
Аз пера с Тео бебе и омекотявам с Ленор сензитив, а от Памперс съм доволна и досега всички са ми били еднакви. Пропускали са ми понякога, но когато бебчо е пишкал повече или не съм сложила хубаво памперса.

# 54
  • Мнения: 463
Ани, аз съм пробвала Сано, Тео бебе, Фрош и сега съм на Персил сензитив - за бяло и цветно пране. Омекотявам с Ленор сензитив. Най - доволна съм от Персил. Виждам как изпира петна , които другите не могат. Някак дрешките ми излизат по- нови, отколкото при другите.
А за Ленор сензитив---- Невероятен аромат- Мирише ми на бебешка пудра. Този аромат свързвам с Йони. Като го усетя вече ми мирише на Йони и нямам никакво намерение да го сменям. Имам сантимент.

# 55
  • Мнения: 307
 Ето ме и мен. Ходихме до Благоевград. Изкарахме чудесно. Там е пролет, цъфтят кокичета, Мария потича на воля по търговските улици.
Ще пиша по-късно, че сега не ме оставят.

# 56
  • Мнения: 5
май ще се съберем! newsm44 newsm74 А сигурни ли сте че искате да ходиме в Гранд? ние сега ходихме до там и въпреки че аз пуша ми беше адски задимено! Може да се срешнем там и да отидеме другаде!

# 57
  • Мнения: 79
И аз това щях да кажа за'Гранд" много е закъдено,май пестят енергия от аспирацията.

# 58
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ми ни е там се събирахме последния път, че е удобно на всички, а и има къде да се паркира а и го знам Blush.
Дайте друго предложение ако искате.

# 59
  • Мнения: 307
 Ще се опитам да дойда утре, но не знам дали ще има на кого да оставя Мария.

Общи условия

Активация на акаунт