Смяна на боята за коса? - блондинки

  • 11 860
  • 28
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 9
Здравейте мацки!. Руса съм от доста време. Цвета ми според последната боя, която ползвам е пепеляв  много светло рус на Garnier Nutrisse 111 номер. Доволна съм от боята, но искам да я сменя с нещо друго с идеята по-голяма грижа и защита на косата. Можете ли да ми прпоръчате може би професионална боя за коса или нещо, от което сте доволни. По принцип съм от София, но сега съм в Мюнхен до края на пролетта и ако някой има поглед и над продуктите в Германия, ще се радвам да сподели мнението си. Косата ми е тънка и определено й е време да вложа повече грижи в нея.

Мерси на всички   bouquet

# 1
  • Мнения: 4 068
А каква е основата? Защото ако правиш русо върху сравнително светла основа то можеш да използваш някаква безамонячна боя, за да не я изтощаваш много.
Иначе-Селектив, Лонда 12/8 или 12/1, Кюн или Индола. Аз съм доволна от русото на тези марки и не ми изтощават косата много, въпреки че то понятие като русо и здраво няма.

# 2
  • Мнения: 9
основана е кестенява като лятото е мн светло/ с лонда не съм пробвала за др 2 да не говорим.мойе ли на латински да ми кажеш каксе казват за да провря в магазините тук. А за някоя серия на Лореал отзиви имаш ли?

мерси  Heart Eyes

# 3
  • Варна
  • Мнения: 94
Лондата е супер агресивна боя (макар, че само с нея успях да си изсветля равномерно косата), препоръчвам ти maiandra 7.1 боята е френска много е добра. Оксиданта е отделно, за по-светъл нюанс си вземи по-голям % за по-тъмен по-малък % (препоръчвам), косата става страхотна, лъскава и все едно не е боядисвана. Laughing

# 4
  • Мнения: 1 526


Тази е добра.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 94
Естествено щом е френско всичко е перфектно Blush

# 6
  • Мнения: 110
REVLON-цветовете са много трайни, естествени и с времето стават все по-хубави. Е,разбира се, че след 2-3 месеца като излезнат корените е кофти..но като цяло....много горещо препоръчвам. За някои от вас може да е проблем, но тя си е професионална боя. Бях естествено тъмно кестенява, сега съм перлено златно русо. 2 пъти са ме правили с нея, втория път исках по-светло и стана супер.

# 7
  • Мнения: 4 435
REVLON-цветовете са много трайни, естествени и с времето стават все по-хубави. Е,разбира се, че след 2-3 месеца като излезнат корените е кофти..но като цяло....много горещо препоръчвам. За някои от вас може да е проблем, но тя си е професионална боя. Бях естествено тъмно кестенява, сега съм перлено златно русо. 2 пъти са ме правили с нея, втория път исках по-светло и стана супер.


2-3  месеца ли???? #Crazy

# 8
  • Мнения: 288
Изрусявам се на 2 седмици, незнам ако си не си боядисам 2-3 месеца косата как ще изглеждам  #Crazy

# 9
  • Мнения: 4 435
Изрусявам се на 2 седмици, незнам ако си не си боядисам 2-3 месеца косата как ще изглеждам  #Crazy

Точно това и мене ме изуми.Аз смятам че на 3 седмици е добре.Два месеца не бих я оставила каквото и ще да става.

# 10
  • Мнения: 288
Не мога да се гледам в огледалото ако не се боядисам на 2-седмици. Косата ми расте много бързо и като си видя черните корени в огледалото ми става  Sick

# 11
  • Варна
  • Мнения: 94
Как ставате перлено руси бе хора?

# 12
  • Мнения: 110
Ейййй погнахте ме веднага. Айде подред: /отзад напред/ Перлено русо става с боя на Revlon. Говоря обаче за малко по-тъмно русо, не много бяло русо, нито светло русо /ей,ще ме карате да се снимам Simple Smile/. Аз не се изрусявам ! Самата боя изсветли косата ми /или май ми сложиха Perfect Blond преди това...едно прахообразно, което става на кремче Simple Smile Simple Smile...не..не...Това беше за кичурите преди време...сори.../. Вие може би говорите са много руси коси, щом се боядисвате на 2 седмици.Боядисвате ли се или само си изсветлявате потъмнелите корени? Аз се боядисвам /т.е. МЕ боядисват/ изцяло на 2 месеца./2 пъти съм се боядисвала до сега/. Е, вярно че съм с къса коса...но пък и боята не ми я изтощава. Така...като казах 2-3 месеца имах в предвид един голям период от време, за да "изрекламирам" трайността на цвета, а не нещо друго. МОя грешка.
Айде...защитих честта си Simple Smile И пак казвам Ревлон.  bouquet

# 13
  • Варна
  • Мнения: 94
Аз лично я боядисвам веднъж месечно, защото не понасям измитият и цвят. Със сигурност ще пробвам Ревлон щом толкова я хвалите. Някакъв номер да ми препоръчаш, аз искам мн. светло русо Grinning

# 14
  • Мнения: 110
Мен ме правят с 3 бои. Смесват 3 цвята и се получава този, който съм си харесала на каталога Simple Smile. Като номера...Трявба да питам фриз. ми Simple Smile А и ти какъв нюанс искаш-перлен, златен,бежов, пепеляв, меден или натурален? Може да има и други , но аз само за тези се сещам Simple Smile

# 15
  • Мнения: 2 414
Аз ходя на фризьор и ме боядисват с професионалната на Лореал.Доволна съм. Grinning

# 16
  • Мнения: 812
продавали се в Бг?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 94
какъв нюанс искаш-перлен, златен,бежов, пепеляв, меден или натурален? Може да има и други , но аз само за тези се сещам Smile         Ами аз искам перлено, голяма фенка съм му Party

# 18
  • Мнения: 4 435
Този цвят е с професионалната Лонда 12/1    http://www.snimka.bg/album.php?album_id=211854&photo=6

# 19
  • Варна
  • Мнения: 94
Използвала съм тази боя дълго време, но чесно казано е доста агресивна. Затова питах за друга марка с този цвят

# 20
  • Мнения: 110
какъв нюанс искаш-перлен, златен,бежов, пепеляв, меден или натурален? Може да има и други , но аз само за тези се сещам Smile         Ами аз искам перлено, голяма фенка съм му Party
Ок Утре ще питам и ще ти кажа. Но тя е професионална, нали разбра.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 94
Много благодаря.  Grinning

# 22
  • Мнения: 3 830
Не се изрусявам, но искам да науча, кои са добрите бои за изрусяване Simple Smile

# 23
  • Варна
  • Мнения: 94
Не се изрусявам, но искам да науча, кои са добрите бои за изрусяване Simple Smile
     Специално за изрусяване професионалната ЛОНДА, но за освежаване на цвета нея не я харесвам.                                                                                                                                                                                                           

# 24
  • Варна
  • Мнения: 94
МИНИ ДАМА, къде си, къде се изгуби, а аз горката чакам за боята (има и рима). Laughing

# 25
  • Мнения: 110
Днес разгледах каталога...ами то има мнооого видове светло перлено русо. Фриз. ми каза, че ако искаш да постигнеш цвета от каталога не се слага номера на боята, която си си харесала ами номер, който върху твоята основа ще изглежда като цвета от каталога (офф не зная дали ме разбра). Така че, ако ти кажа например 10.7 това не означава, че ако си купиш този номер боя тя ще седи като цвета от каталога. Даже понякога е нужно да се сложат повече от 1 боя за да се получи цвета. Ами .... надявам се да съм ти била полезна Simple Smile Решението-отиваш в салон и казваш какъв цвят искаш ( а не номера на боята) Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 94
ОК. би ли могла да ми препоръчаш фриз. салон където ще остана доволна. Много ти благодаря Laughing

# 27
  • Мнения: 110
Не съм от твоя град, така че няма как да ти препоръчам. Предполагам, че все един фриз. салон при вас работи с Ревлон Simple Smile

# 28
  • Мнения: 274
моята коса е много светло руса - платинено русо , предпочитам италианските бои, защото ми запазват косата, боядисвам се на всеки 2-3седмици от 2-3 години и нямам проблем за сега. а последната боя,която пробвах беше пак италианска на билкова основа, много хубави руси гами имаше, купих си е от един от магазините Зара в Пловдив - FarmaColour (7лв) води се професионална

Общи условия

Активация на акаунт