"Мислят си, че могат да танцуват"

  • 11 627
  • 135
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 3 880
Да, и за мен втори сезон е по-интересен - танцьорите са с 4-ма повече, хореографиите не се дублират, а някои от тях са просто уникални. Най-голямото сладурче от всички е Айвън, но харесвам всички участници, може би с изключение на Райън, нещо не ми допада в излъчването му.

аз пък се чудех как изобщо Айвън е стигнал до тук, много по-ниска класа е от останалите, да не говорим, че и хип-хопа му е посредствен Crossing Arms
аз от първият миг си харесах Бенджи, заразителен е и е супер добър!
харесвам и Травис:)

от жените 100% Хайди! страхотно танцува мацката и има супер тяло Mr. Green

# 76
  • Мнения: 1 775
аз пък се чудех как изобщо Айвън е стигнал до тук, много по-ниска класа е от останалите, да не говорим, че и хип-хопа му е посредствен Crossing Arms
Не мога да се съглася, че хип-хопът му е посредствен. Слилът му е много интересен - съчетава с кръмпинг и попинг. Харесах го още от прослушването: http://www.youtube.com/watch?v=x_tUj1tqt04. Е няма да е итересно, ако всички харесваме едни и същи танцьори Peace.

# 77
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Здрасти!
Нищо не пишете...Какво ще кажете за вчерашния епизод? Зарадвах се, че не изгониха Айвън. И аз го харесвам! Ще ми е интересно да го видя дали наистина ще израстне и в другите стилове!  Grinning Иначе хип-хопът му е страхотен!  Peace Стана ми и кофти за Станислав, но от предложените момчета мисля, че журито избра правилното за изгонване! Пък от мацките...мисля, че трябваше друга да бъде изгонена, но това си е моето непрофесионално мнение.  Simple Smile
Хайде, да ги видим днес какво ще ни покажат!

# 78
  • София
  • Мнения: 3 880
аз пък се чудех как изобщо Айвън е стигнал до тук, много по-ниска класа е от останалите, да не говорим, че и хип-хопа му е посредствен Crossing Arms
Не мога да се съглася, че хип-хопът му е посредствен. Слилът му е много интересен - съчетава с кръмпинг и попинг. Харесах го още от прослушването: http://www.youtube.com/watch?v=x_tUj1tqt04. Е няма да е итересно, ако всички харесваме едни и същи танцьори Peace.

 Peaceправа си, тъпо е ако харесваме едни и същи, а и Айвън е любимец на съдиите, така че явно има защо. на мен просто не ми е симпатичен и може би на фона на хип-хопа на Муса неговият просто ми бледнее...

# 79
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Мисля, че Муса и Айвън съчетават в хип-хопа си различни техники, така че май не е много уместно да ги сравняваме.  Wink

# 80
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Вчерашният епизод ми беше скучен ... Цял епизод за това кой ще е изгонен  Crossing Arms
Дано за напред да не разводняват така шоуто.
Днес да не забравите - 19ч пред телевизорите  Grinning

# 81
  • Мнения: 1 775
Вчерашният епизод ми беше скучен ... Цял епизод за това кой ще е изгонен  Crossing Arms
Дано за напред да не разводняват така шоуто.
Днес да не забравите - 19ч пред телевизорите  Grinning
Така ще е вече - един епизод танцуват, другия - гонят. И трети сезон е така.

# 82
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Така ще е вече - един епизод танцуват, другия - гонят. И трети сезон е така.

Явно ще е два епизода танцуват, един гонят. Днес не бях кой знае колко очарована от танците.  Confused

# 83
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 382
Аз харесах само балният танц, не му помня името, че малкият крещеше...
Незнам, защо, но миналото шоу ми беше по-емоционално, а танцьорите по симпатични.

# 84
  • Мнения: 1 775
Така ще е вече - един епизод танцуват, другия - гонят. И трети сезон е така.

Явно ще е два епизода танцуват, един гонят. Днес не бях кой знае колко очарована от танците.  Confused
Двата епизода, които танцуват, са всъщност един епизод, разделен на две от ТВ2, за да се вместят в един час време.

# 85
  • София
  • Мнения: 2 161
Аз харесах само балният танц, не му помня името, че малкият крещеше...
Незнам, защо, но миналото шоу ми беше по-емоционално, а танцьорите по симпатични.

И на мен така , нещо в този сезон не ми допадат  танцьорите.
 Може би  Димитрий, а от жените незнам още  Thinking

# 86
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз харесах само балният танц, не му помня името, че малкият крещеше...
Незнам, защо, но миналото шоу ми беше по-емоционално, а танцьорите по симпатични.

Да, и на мен този танц най-ми допадна как го изпълниха.  Peace
Така ни се струва, защото все още не сме опознали участниците или поне това ми се иска да е причината, за да продължа да гледам със същият интерес както и първи сезон!  Grinning

# 87
  • Мнения: 2 185
Не знам кой етап от съзтезанието дават сега по въпросната телевизия, аз ги гледам от торенти, но така като чета коментарите за Айвън, сигурно са началните епизоди  Rolling Eyes , предполагам по към средата на сериите ще си смените мнението  Laughing. От момчетата любимец ми е Травис, страхотен танцьор, а от момичетата Алисън и Натали-много са добри  Heart Eyes. Надявам се този път да спечели момиче.
А иначе съм тотално влюбена   Crazy  Heart Eyes

# 88
  • Мнения: 268
Момичета, не знам как издържате чакането по телевизията Wink. Аз така полудях по това предаване, че си изтеглих и трите сезона на куп и ги изгледах буквално за няколко дни Mr. Green. Почти не съм спала, но сърцето ми танцува Party

# 89
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Момичета, не знам как издържате чакането по телевизията Wink. Аз така полудях по това предаване, че си изтеглих и трите сезона на куп и ги изгледах буквално за няколко дни Mr. Green. Почти не съм спала, но сърцето ми танцува Party
Mr. Green
Онази вечер съм стояла до 3 часа ... Whistling
Абе ненормална работа  Joy

Общи условия

Активация на акаунт