Убивали ли сте...

  • 7 072
  • 109
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 100
... съзнателно мравка?
   Внезапно се върнах в детските си години и си спомних, че често съм го правила. Подробности няма да казвам.


Темата е сериозна. Замислих се, аз убиец ли съм? Защото не се чувствам като такъв. А...
И един живот по-ценен ли е от друг? Без клишета.

# 1
  • Мнения: 1 416
Убивала съм, да. Не само мравки. Децата са жестоки. Като пораснат, някои се облагородяват...

# 2
  • София
  • Мнения: 2 271
Естествено, че съм убивала и все още го правя. Живея в къща и от време на време ползвам Райд за масово изтребление на мравки...

# 3
  • Мнения: 6 993
Мравки - не, тях се опитвах да ги дресирам  Laughing. Но гадинки други сигурно съм newsm78 Като си помисля как сме връзвали майски бръмбъри на конец Confused
Другото ми е твърде философско...

# 4
  • Мнения: 5 289
По време на ежегодни летни атаки на мравки в кухнята - просто се налага да се отбранявам. Обаче още ми тежат на съвестта няколко живота на калинки, затворени в кибритена кутийка с малко тревичка. Убедена бях, че ще ми станата домашни любимци, но уви...

# 5
  • Мнения: 3 423
А мераци?

# 6
  • Мнения: 1 172
Да, убивала съм мравки.
Убивала съм съзнателно и хлебарки, и мишки.

Защо?

# 7
  • Мнения: 3 376
Мравки,охлюви,пеперуди...много жестока съм била към животинките като се замисля...
Преломният момент беше,когато смазах една буболечка и шумът,който се чу тогава Sad...Оттогава спрях да ги тъпча и настъпвам.

А сега дори не консумирам животни,риби и подобни...Променила съм се,"облагородила" съм се както каза Лора  Sunglasses

# 8
  • Мнения: 3
   Да! Не съм от хората за които казват ,че и" на мравките  път прави" Crazy

# 9
  • Мнения: 1 100
Нямах предвид онова с райта. Имах предвид онова системно смазване с пръст или с крак, след прилагането на които трупът на мравката се размазва и остава следа.
Замислих се, колко е жестоко.
Много други насекоми съм убивала, но само с мравките съм се гаврила така. И с комарите. Ама те пък изобщо не ми тежат на съвестта. Щяха да ми изпият кръвчицата. И като ги шатна, моята кръв остава по стената разпльокана.

# 10
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
Да, а лятото организирахме клане на голи охлюви на двора, че така бяха плъзнали  Sick, посипвахме ги със сол и те си умираха

# 11
  • Мнения: 2 353
  С прахосмукачка. Много тъпо, да ги бях смачкала.

# 12
  • Мнения: 2 018
Абе ние цяло прасе си заклахме тази година, ти питаш за мравките  Mr. Green
Живота на прасето по-ценен ли е от живота на мравката?

За ББардо може и да сме убийци, ама аз въобще не мисля така.  Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 212
Така като чета отговорите тук имало доста жестоки хора (т.е. жени исках да кажа). Как само с лека ръка отнемате живот... Как ли бихте се почувствали ако някое по-голямо същество от вас ви смаже като мравка. замислете се ако бяхте на мястото на мравките как бихте се чувствали. Дали щяхте да изпитвате болка когато някой ви мачка с крак да усещате как ви се трошат кокалите и как умирате в страшни мъки....

# 14
  • Мнения: 2 018
Така като чета отговорите тук имало доста жестоки хора (т.е. жени исках да кажа). Как само с лека ръка отнемате живот... Как ли бихте се почувствали ако някое по-голямо същество от вас ви смаже като мравка. замислете се ако бяхте на мястото на мравките как бихте се чувствали. Дали щяхте да изпитвате болка когато някой ви мачка с крак да усещате как ви се трошат кокалите и как умирате в страшни мъки....

 Joy Joy Опит за провокация

 Embarassed Засрамих се

# 15
  • Мнения: 212
И един живот по-ценен ли е от друг? Без клишета.
Кои са клишетата когато става въпрос за живот и смърт... Това че всеки живот е ценен клише ли е например. И ако е клише това значи ли че не е вярно.

# 16
  • Мнения: 1 100
Така като чета отговорите тук имало доста жестоки хора (т.е. жени исках да кажа). Как само с лека ръка отнемате живот... Как ли бихте се почувствали ако някое по-голямо същество от вас ви смаже като мравка. замислете се ако бяхте на мястото на мравките как бихте се чувствали. Дали щяхте да изпитвате болка когато някой ви мачка с крак да усещате как ви се трошат кокалите и как умирате в страшни мъки....

Ей това провокира тазвечершните ми терзания.  Blush

# 17
  • Мнения: 2 792
 Да убивала съм, нямам много ясен спомен всъщност, но предполагам.
Кръговратът на живота, силните оцеляват, слабите да се оправят. Като си малък е просто любопитство, да смачкаш движещото се нещо, за да видиш какво ще стане, после вариантите са:
 - порастващ и се зариваш в теориите за моралните ценности, изборът , правото и тн. и чувстваш вина за всичко неосъзнато, но сторено преди теориите да придобият смисъл.
 - пренасяш интереса си за смачкане върху по-големи движещи се неща или решаваш да пробваш какво ли е ако накараш едни движещи се неща да смачкват други движещите се неща, защото ти си ги накарал.
 та така...

# 18
  • Мнения: 212
Сега се замислих за нещо друго.
Защо по време на война можеш да убиваш колкото си искаш хора (даже колкото повече хора убиеш толкова по-добре и дори можеш да станеш герой) а в мирно време не е позволено да се убиват хора... Това за мен е голям парадокс.  newsm78
Реално погледнато хората са си хора. Дали по време на война или в мирно време все са си хора. Обаче в единия случай е хубаво да убиваш хора а в другия случай не ти дават да убиваш. Много странно ми се струва...

# 19
  • Мнения: 2 386
Човек поглъща средно около 70 насекоми в живота си.
И това ако не е убийство..

# 20
  • Мнения: 27 524
Да, като дете. Сега не.

# 21
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Да, мравки, хлебарки, паяци, от онези черните бръмбари, май жътварки им казват, които летят и падат тежко къде ли не, тях ги размазвам веднага, щом ги видя в къщата си.
Не изпитвам угризения.

# 22
  • Мнения: 3 622
Като малко дете да, но вече не  Peace

# 23
  • Мнения: 1 418
Като дете сигурно.Като малко по-голяма спрях,защото ми
казаха,че като убиваш мравки вали дъжд и аз,понеже не
обичам да вали...Убивала съм и други гадини-целенасочено,
обаче ме е гнус.

# 24
  • Мнения: 6 029
Мравки, хлебарки, паяци и всякакви други инсекти, дръзнали да влязат в къщата ми и да предизвикат ужасната ми фобия. И не, не се чувствам убиец.

# 25
  • Мнения: 3 447
Нямах предвид онова с райта. Имах предвид онова системно смазване с пръст или с крак, след прилагането на които трупът на мравката се размазва и остава следа.
Замислих се, колко е жестоко.
Много други насекоми съм убивала, но само с мравките съм се гаврила така. И с комарите. Ама те пък изобщо не ми тежат на съвестта. Щяха да ми изпият кръвчицата. И като ги шатна, моята кръв остава по стената разпльокана.
Никога. Явно съм от нелюбознателните деца.

# 26
  • Мнения: 2 407
Да,домашните.

# 27
  • Мнения: 5 940
мухи и не съжалявам

# 28
  • Мнения: 5 577
 Sad eдно от най, най, най-гадните неща в живота ми беше когато с дядо ми убивахме малки котенца. бях малка и не разбирах, но го помня - защото му мяукали нощем  Shocked

една котка се беше окотила и в нашата къща бяха се размотали веднъж, и притеснили дядката и аз трябваше да ги следя и хващам (те малки, не беше трудно) и после  Sick

# 29
  • Мнения: 4 733
 мравки, да. с какъв акъл  ooooh!

# 30
  • Мнения: 2 070
Нц. Може би несъзнателно съм убивала, знам ли постоянно върху какво стъпвам. Но не съм размазвала с пръст.
От едно известно време насам гледам и цветя да не късам.

# 31
  • на село
  • Мнения: 3 916
Не съм ги убивала, но ги забърсвам с мокър парцал и после  изтръсквам, дали умират  Thinking...
Виж с мухите въпросът е съвсем друг - от тях съм изтребила сигурно хиляди.

# 32
  • Мнения: 2 000
Не. Само хлебарки и комари съм убивала съвсем съзнателно.

# 33
  • Мнения: 600
мравки не. казваха, че като убиеш мравка ще вали дъжд. аз мразя дъжда.

имам блед спомен, обаче, че веднъж със съседски деца, трябва да сме били на по 4-5 години, убихме коте. мисля, че споменът за това толкова ме измъчваше, че се опитах да го изтрия от съзнанието си. по психология учихме, че имало такова 'съзнателно' забравяне - на много болезнени спомени. сега дори не съм сигурна дали наистина се случи, но имам притеснения...

оттогава не съм проявявала агресия. в момента дори цветята не мога да изхвърля. имам едно саксийно, огромно, вече не се побира в хола. нито мога да го отрежа, нито да го хвърля. повръща ми се, то си е живо.

# 34
  • Мнения: 1 092
даа.като дете ги изтребвах с крак.
после чух че ще завали дъжд ако убиеш мравка и спрях.мразя дъжда.
сега не срещам често Whistling

# 35
  • софия
  • Мнения: 3 380
Когато бях малка редовно ги убивах.Обичам да вали дъжд.Сега имам такава фобия от гадинки,че обикновенно викам благоверния да извърши мократа поръчка.

Последна редакция: пн, 21 яну 2008, 15:06 от slave

# 36
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Е, не се вживявайте чак толкова за живота на мравките, докато дъвчете сандвич с шунка Simple Smile
Примерно.

Несъзнателно убивам хиляди насекоми, точно както ненарочно някой метеор ще мине през Земята.
Така е то.

# 37
  • Мнения: 3 447

Несъзнателно убивам хиляди насекоми, точно както ненарочно някой метеор ще мине през Земята.
Така е то.
Е, много ясно, че носиш гибел на милиарди акари всяка вечер  Simple Smile Въпросът по-скоро беше дали сме измъчвали животни нарочно като малки, поне аз така го разбрах.

# 38
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Няма да мине метеор, Резо - снощи Брус Уилис го разби Mr. Green

Нямам спомен съзнателно да съм убивала животинки. Даже колорадски бръмбари не съм тъпкала, а те са ми изключително противни и досега.

# 39
  • Мнения: 7 111
мравки, да. с какъв акъл  ooooh!
Да, даже и беше погълнала една твар.  Mr. Green
Убивала съм. И дисекция съм правила на разни насекоми и други видове.
Май нямам спомен да съм закарфичвала пеперуда.  Thinking

# 40
  • София
  • Мнения: 18 679
Не, точно обратното. Като бях малка, всяко живо същество ми беше мило, даже помня веднъж видях хлебарка във ваната и вместо да я смачкам, пуснах водата да я удавя Joy
Сега съм станала злобна кучка Twisted Evil Хлебарките размазвам без никакво съжаление, комарите и мухите гоня до дупка, а мравките - само ако ми лазят в къщата Peace

# 41
  • Мнения: 3 447
Оооо, всъщност колекционирах пеперуди, рони ме подсети.

# 42
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Въпросът по-скоро беше дали сме измъчвали животни нарочно като малки, поне аз така го разбрах.

НИКОГА не съм измъчвала съзнателно животни.
Това, че в процесът на взаимно опознаване някои техни крайници се отделяха от тялото е въпрос на конструктивни несъвършенства при насекомите.

Котката ми правеше гимнастика всеки ден, но не се е оплаквала.
Дори когато се наложи да я потопя в купата с червена къна, смятам че в крайна сметка беше доволна от розовият си цвят.
Отиваше и на зелените очи.

# 43
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Мравки не, но си умирах да пека с лупа мухите през лятото...Яко цвърчат, а миризмата на печена муха е просто убийствена  Laughing

# 44
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
тендензиозно - не. Но се е слувало. Ама те са си напаст понякога и гадно щипят.

# 45
  • Мнения: 600
Мравки не, но си умирах да пека с лупа мухите през лятото...Яко цвърчат, а миризмата на печена муха е просто убийствена  Laughing

 Sick

# 46
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Sad eдно от най, най, най-гадните неща в живота ми беше когато с дядо ми убивахме малки котенца. бях малка и не разбирах, но го помня - защото му мяукали нощем  Shocked

една котка се беше окотила и в нашата къща бяха се размотали веднъж, и притеснили дядката и аз трябваше да ги следя и хващам (те малки, не беше трудно) и после  Sick
Хората на село са така и моя пра-дядо убиваше малките котета като ги слагаше в чувал и ги пускаше в реката да се удавят. Мишките ги вадеше от капана и с крак ги тъпчеше. Аз сега не ги убивам мишките толкова жестоко - просто им лагам отрова, която гори гръкляна им.

# 47
  • В горичката, до рекичката
  • Мнения: 193
Мравки да, бяха ми напъплили кухнята и трябваше да предприема мерки. Иначе паяци и други насекоми ако ми влязат в къщата #2gunfire

# 48
  • Мнения: 395
Най-много комари съм убивала Simple Smile следвано от мравки, на трета позиция се нареждат хлебарките  #2gunfire

# 49
  • София
  • Мнения: 2 381
Да. Мравки, паяци, комари, хлебарки и "любимите" ми скакалци.

# 50
  • Мнения: 105
Убивала съм мравки, но само когато се е налагало, за да спася кухнята си. Иначе без повод животинки не трепя. Сега като се замисля...и паяци убивам, но с такъв страх... косата ми се изправя, само като ги видя. newsm77

# 51
Не ги убивам , парфюмирам ги , но нещо не им понася парфюма .  Rolling Eyes

# 52
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Убивала съм и то много  Mr. Green,даже съзнателно

# 53
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
ежедневно безброй невинни мухи и други подобни създания стават жертви на предната броня на колата ми Mr. Green

# 54
  • Мнения: 453
И аз като малка съм била сериен убиец на мравки и т.н. и хирург за скакалците. Махах им някое краче, слагах "изкуствено" такова направено от клечица и ги пусках доволна, че съм ги излекувала  doh
Сега трепя само паяци и хлебарки, ако ми дойдат на гости вкъщи  Crossing Arms

# 55
  • Мнения: 3 447
Боже, боже, къде съм попаднала  Shocked

# 56
  • Мнения: 14 654
Като дете съм убивала съвсем нарочно мравки и то по ужасен начин: заковавах ги с бодлички от рози в земята или ги пусках в едно канче с вода и разбърквах с пръчица докато се издавят. Понеже живеехме в къща, откривах мравуняците им и ги инжектирах с вода, за да гледам как ще си изнасят яйцата. Сега ако видя някое дете да прави същите неща, ще му направя забележка.

# 57
  • Мнения: 94
Доколкото си спомням, когато бях малка много обичах да държа буболечки в ръцете си и да ги стискам и мачкам, без да съзнавам, че след тази "нежност" ще трябва да се разделим.... обикновено бяха размазани или на по 2-3 части. Случвало ми се е и да наблюдавам от близо поведението на някоя мравка и понякога изпитвах нездраво любопитство относно силата на настъпване, което би издържала.......... направо потръпвам като се сетя Shocked сега изпитвам панически страх от всички насекоми и макар да не понасям хлебарки и комари, не мога да ги убивам. Но за сметка на това приятелят ми няма скрупули в това отношение...

# 58
  • Мнения: 1 475
засега само хлебарки  jedi devil newsm28

# 59
  • Мнения: 35 961
убиец съм, само мъже не съм убивала

# 60
  • Мнения: 606
Утрепах няколко милиона мравки. Наложи се. Нападат ни всяка пролет. И не се отказват бре...

# 61
  • Мнения: 17 546
Не съм! Имам фобия от насекоми и дори да искам да ги убия, ако направя нещо по въпроса по-вероятно е да убия себе си... Tired Слава на Бога, у дома няма хлебарки иначе аз да съм умряла до сега. За по-голямо нещо от тях просто е немислимо, че аз харесвам мишчици. Хванаха една такава преди време, под покривката на един диван в работата ми и аз я изнесох навън в тревата, и я пуснах, а тя за благодарност ме гризна.

# 62
  • Мнения: 96
Да, убивала съм хлебарки.

# 63
# 64
  • Мнения: 750
Дали съм убивала мравка съзнателно ли?
Разбира се...и не само това!Ядях ги живи! Mr. Green
Кисели са....не опитвай! Crazy
А!И много се пръцка от тях..... Joy Joy
Опс...забравих...и живи охлюви съм яла като дете! Mr. Green
Абе....канибалче съм си аз! Flutter

# 65
  • Мнения: 5 877
Комари. И хлебарки.
Друго не.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 623
Аз съм сериен убиец на мравки,
комари и хлебарки !
Мисля си, че ако има мравешки,
хлебарски и комарски съд, ще ми
лепнат най-малко 300 години затвор
или може би по-лошо - ще бъда осъдена
да ме изядат жива  Sick
Съжалявам, но няма начин и ще
продължавам да убивам, особено
комари  Naughty

# 67
  • Мнения: 39
Убийството на инсекти е необходимо зло.Като си помисля,колко пъти милите мравчици са ми яли от шоколада.....

# 68
  • Мнения: 1 179
Като малка съм го правила, но сега не  Naughty или поне съзнателно. Никакви инсекти не мога да убия, гледам да ги уловя с нещо и ги пускам.
Опа май послъгах малко  Blush - само комари убивам и то с най-голямо удоволствие (с Райд де)

# 69
  • Мнения: 1 520
Не, никога, освен мухи, молци и други гадни инсекти.
Който е способен да убие невинна животинка, е способен да посегне и на човек. Има много примери затова.

# 70
  • София
  • Мнения: 4 966
Не.
Аз съм шашава.Много често си гледам в краката и избягвам да настъпвам мравките,около мен. Laughing
А ако има оса в стаята,също ми е жал да убия. Crazy

# 71
  • Мнения: 12
Не, никога, освен мухи, молци и други гадни инсекти.
Който е способен да убие невинна животинка, е способен да посегне и на човек. Има много примери затова.
Любопитно ми е по какви критерии разделяш инсектите на "невинни" и "гадни".

# 72
  • Мнения: 620
Убивала съм....и мравки ,и хлебарки,и пчели,и оси......и всякакви гадини Sunglasses
Обаче съм се замисляла какво ли ще чувствам,ако ей така- без повод убия любимо човешко същество Confused.....дали ще надделее осмислянето и мъката,или страха,че ще ме хванат властите newsm78 Confused Rolling Eyes

# 73
  • Мнения: 476
Убивала съм. Веднъж застрелях с пушка един гълъб.
Убих също и една нощна пеперуда голяма, колкото юмрука ми. И много насекоми.

Последна редакция: пт, 25 яну 2008, 08:18 от baumy

# 74
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Убивала съм с крак и убивам с крак. Аз не им влизам в мравуняците, те също трябва да уважават личната ми собственост.
Като деца ги горяхме с капещ найлон. Това не бих направила сега, но да ги убия с крак, ръка, райд, каквото и да е подръчно или подкрачно средство нямам угризения. Това не ме прави лош човек, рецидивист, маниак, убиец. Не се втелявайте.
Ако погледнете логично, с всяка глътка въздух поемате и убивате микроскопични организми. Спрете да дишате.

# 75
Убивала съм и убивам всички пълзящи и летящи насекоми около мен защото ме е страх.Мравки не убивам ,но ако в къщи се появят, и то много всички са аут.

# 76
  • Мнения: 7 111
Бу, на теб ти личи, че си роден убиец. Сечеш глави от кръста.  Laughing
Мародераторка си все пак.  Mr. Green

# 77
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е, поне накапването с горящ найлон спестява, к`во мрънкаш?

# 78
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Много мирише, като гори, иначе няма лошо...

# 79
  • Мнения: 324
Да, като деца пръскахме насъбрали се мравки с дезодорант "Зелена ябълка" и ги палихме. Не съм го правила лично, но съм участвала. Нямам идея защо сме го правили. Не бих позволила на детето ми да го прави.
А убитите от мен хлебарки в Студентски град брой нямат. И не се чувствам убиец, глупави угризения са това.

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не.
Аз съм шашава.Много често си гледам в краката и избягвам да настъпвам мравките,около мен. Laughing
А ако има оса в стаята,също ми е жал да убия. Crazy
Като малка съм го правила, но сега не  Naughty или поне съзнателно. Никакви инсекти не мога да убия, гледам да ги уловя с нещо и ги пускам.
И аз така.

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 12:44 от Рени

# 81
  • Мнения: 660
А аз си помислих,че става въпрос за човек   Mr. Green
Да без да искам едни хамстери,уморих ги от глад май беше или незнам,ама помня ,че се споминаха  Embarassed и много риби в аквариума...

# 82
Да. Бях на около 4 години, когато осъзнах какво всъщност правя в момента. Осъзнах, че отнемам живот за удоволствие. Помня много добре този урок и съм щастлива, че го осъзнах навреме.

# 83
  • Мнения: 1 470
ДА!Убивала съм и много по голями животни,като ярета,зайци,кокошки...Ако трябва и човек бих убила,но в самозащита...Това не ме прави убиица,защото трябва да се храним,или да оцелеем...Такъв е живота...Но не съм се наслаждавала,докато дера поредното животинче,да гледам как мусколите му още се свиват...

# 84
  • Мнения: 3 611
Да, даже сьвсем наскоро раzмаzах една на кухненския плот.
Убивала сьм не само мравки, но и паяци, и хлебарки и пр. от тоя род 

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Да,милиони пъти.И хлебарки трепя с густо,паяци,мухи,комари и тем подобни ми ти насекомки.Много ме дразнят!

# 86
  • Мнения: 9 865
Като ми пречи някакъв инсект гледам да го изгоня. Е, понякога ги убивам или подлагам на масов геноцид с помощта на фирма.
Обаче такива животини, които живеят навън и не ми правят нищо не ги убивам и като дете не ги убивах, обичах да ги гледам, мравките специално.

# 87
  • Мнения: 274
Мравки не съм, но на три години изядох живи три рибки от аквариума. Това брои ли се?

# 88
  • Мнения: 753
мда, но най-много хлебарки, признавам Mr. Green

# 89
  • Мнения: 3 334
като малка най-редовно Wink,сега избягвам Crazy

# 90
  • Мнения: 70
ех що животинки сум трепала не е истина,дори и плъх че после му правих и дисекция  Confused

# 91
  • Мнения: 1 371
Едно лято, бях около 5-6 годишна, с едни връстници, бяхме чули, че унищожаването на мравуняк води до дъжд  Mr. Green . Двора го изследвахме стъпка по стъпка, убихме не една, две мравки, ами цели семейства.......... Sick

# 92
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Sad eдно от най, най, най-гадните неща в живота ми беше когато с дядо ми убивахме малки котенца.

Ина моята съвест тежи едно малко невинно котенце. Напоследък се сещам често за това и не мога да си отговоря- защот се е проявила у мен такава жестокост. Удуших го с двете си малки ръчички, когато бях малка,замо защото беше на едно момче, което ме ядоса.

Иначе убивам мравки, мухи и други насекоми, само в дома си. Навън- не.

# 93
Като бях малка убих едно кученце без да искам.Държах един огромен камък и неможех повече да издържа,пуснах го,а малкото куче беше дошло при мен.Камъкът падна върху него и му размаза малкото черепче.Много плаках.А като малко по-голяма с приятелите ми бяхме хванали едно котенце,напръскахме го с парфюм и го запалихме.Котето не умря,един батко го спаси.Не се гордея с това.И мравки съм убивала

# 94
  • Мнения: 279
Да, като бях малка Cry Сега ми се налага в къщи , ако има някакви гадинки като паяци ,също....

# 95
  • Мнения: 281
Да Joy,когато видя хлебарки ги убивам,да не се развъждат повече,но само тях,паяци,мравки,мухи...не Crazy

# 96
  • Мнения: X
Преди няколко месеца зитрепах близо 50 мухи за един ден в офиса. Още си лекувам психическите травми,нанесени от този нечовешки акт baby_neutral

# 97
  • Мнения: 200
Съзнателно-Не

# 98
  • София
  • Мнения: 5 720
Да  Crazy

# 99
  • Мнения: 120
Да редовно като малка, защото ми казваха че като настъпеш гнездо на мравки и ще вали. хихи

# 100
# 101
  • Brokenpromiseland
  • Мнения: 1 432
Аз пък ги давех....сипвах им вода в мравуняка  Mr. Green
Била съм като Хитлера на мравките.

# 102
  • Мнения: 3 405
Как ме бяха нахапали веднъж, седнах в мравуняк  Rolling Eyes

# 103
  • Мнения: 1 062
Да убивала съм. А мъжът ми и братята му като малки са ги яли - каза че били с лек кисел вкус  Laughing

# 104
  • Мнения: 411
Убивала съм.Спомням си,че като малка с брат ми (лека му пръст) така се забавлявахме по едно време - но ние ги бесехме с конец  Tired

# 105
  • Мнения: 3 092
М....да ама като убиец честно не съм се чувствала . Tired

# 106
  • Мнения: 656
За гъсеници имам много ярък спомен - бяха напълзели навсякъде - нямаше къде да се стъпи направо, същата година сливите зад блока не родиха нищо. Играех си на хирург - друго дете с 2 клечки ми държеже гъсеницата в двата края, а аз и пхравех нещо като "дисекция" с трета клечка. Много странно, но така превъзмогнах отвращението си... Thinking
Иначе за мравки - не помня.

# 107
  • Мнения: 221
И аз съм убивала мравки.Също имаше едни буболечки миризливки който и сега с удоволствие ще убия:)))

# 108
  • Мнения: 234
най много комари newsm78

# 109
  • Мнения: 919
много пъти

Общи условия

Активация на акаунт